Skocz do zawartości

Camiceria Olga Milano


p_b

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może też się "podłączę" o ile uda mi się z "nimi" ustalić, czemu ciągle szyją mi za ciasne koszule (w klatce), choć proszę ich o szersze...

Czy ktoś z Was może zarekomendować jakiś materiał w wyraziste pasy (granatowe lub brązowe)? Nie chodzi mi o drobne mikro-paski, tylko o coś takiego:
https://a.suitsupplycdn.com/image/upload/b_rgb:efefef,bo_500px_solid_rgb:efefef,c_pad,w_2600/b_rgb:efefef,c_pad,dpr_1,w_1690,h_2338,f_auto,q_auto,fl_progressive/products/Shirts/default/SH130-J_25.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadałem z nimi :-) Koszule możecie już zamawiać, wybierzcie tylko "pick up in store" zamiast wysyłki i wpiszcie "BwB forum group order" jako komentarz do zamówienia. Wysyłka kosztować będzie ok 20 euro i podzielimy się nią po zamówieniu gdy będzie już wiadoma ilość. Oczywiście każda osoba która zamawia niech napisze do mnie w wiadomości prywatnej co zamówiła i jak chciałaby mieć wysyłkę zorganizowaną (najlepiej aby był to InPost lub odbiór osobisty w Krakowie).

Obowiązuje oczywiście -10% na koszule a inne bonusy niestety nie były możliwe.

Złóżcie zamówienia do końca tygodnia i w poniedziałek zamkniemy group order :) 

Wołam chętnych:
@kormox @rav3nlord @Henzir @me.spoke @blekit @JakubAnderwald @m_wujek @Kanter @dida1007 @Jakub.B @Velahrn @Aras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2017 o 10:02, Wodzu napisał:

@kzmo, mam koszulę z tkaniny A-0012. Materiał po paru praniach przyjemny w noszeniu, dość miękki, na początku trudno się prasuje, potem jest wyraźnie lepiej. Po paru praniach skurczyły/skróciły mi się rękawy (więcej niż przewiduje "średnia"), dlatego weź to pod uwagę. Zdjęcia już się przewijały w tym wątku, wklejam ponownie:

IMG_20170326_115720.jpg.3ec02be14aab111c8e0ef1e984fb8db8.jpgIMG_20170301_092318.thumb.jpg.a386a20e31daade1a4c84f1657664241.jpg

Zdjęcia dość dobrze odwzorowują kolor tkaniny. Dla mnie zaletą jest jej matowa faktura, choć po zdjęciach na stronie CO spodziewałem się, że będzie ciemniejsza.

PS. No i na początku, zanim materiał zmięknie, gniecie się od samego patrzenia.

 

W dniu 18.12.2017 o 10:45, Zajac Poziomka napisał:

WP_20171218_016.thumb.jpg.153a228cce1c007ef1ddcceafc9d403f.jpg

Przyszły do mnie ostatnio dwie koszule, które zamawiałem kilka tygodni temu. Tak prezentuje się u mnie model kołnierzyka "Wodzu". Bardzo ładny kołnierzyk, długie wyłogi z ładnym "rollem" ale bez efektu karykatury. Jedyne co przydałoby się zmienić, to położenie drugiego guzika - należałoby go przesunąć o jakieś 0,5 cm w dół żeby kołnierzyk ładnie wyglądał bez krawata (widać to na zdjęciu @Wodzu kilka postów wyżej, drugi guzik jest trochę za wysoko). Kamilu, jeszcze raz dziękuję za pomoc! Materiał tej koszuli to błękitny oksford za 55 EUR i mam o nim lepsze zdanie niż wynikałoby z poprzednich postów - po pierwszym praniu materiał stał się miły w dotyku, nie skurczył mi się też za bardzo. Nie mam też problemów z prasowaniem. Być może od czasu poprzednich zamówień zmieniono dostawcę tkaniny... Drugą koszulę zamówiłem z białego royal oxfordu, za 75 eur, pod wpływem recenzji @Haz i ten materiał również bardzo polecam, jest nawet lepszy. Model kołnierzyka również "Wodzu", wygląda równie dobrze :) 

PS. Przepraszam za jakość zdjęć, mój telefon jest w naprawie i zdjęcie robiłem jakimś starym kalkulatorem. 

 

W dniu 8.01.2018 o 10:23, Zajac Poziomka napisał:

B9B0BF46-ED9F-4F83-8650-2DBBB62A1513.thumb.jpeg.91a4b99ae0ce78b09f86745e55106e0d.jpeg

8EB68D6F-326B-4577-AEC6-E21ED34DC205.thumb.jpeg.c85b843d53888a14fcd5d4a68ea5cafb.jpeg

B5533C56-A6A3-4A1E-9D6C-0DAF040AA6A6.thumb.jpeg.0b1c188838fab9ade277ef1fadfca744.jpeg

Biała koszula z royal oxfordu za 75 EUR. To moje drugie zamówienie z CO (koszula zamówiona razem z błękitną koszulą prezentowaną kilka postów wyżej). W porównaniu z pierwszym zamówieniem które prezentowałem na jednej z początkowych stron tego wątku:

- zwiększyłem szerokość w klatce o 3cm

- skróciłem rękawy o 0,5 cm, zwęziłem mankiety o 0,5 cm

- zwiększyłem obwód w bicepsie o 1cm.

Według mnie wszystkie zmiany wpłynęły pozytywnie na dopasowanie, zniknęło "rozchodzenie się" materiału na 3 guziku, mogę też w końcu zgiąć rękę po treningu na siłowni (chociaż i tak rękawy są wg. mnie nadal nieco zbyt wąskie, chyba jeszcze o 1 cm zwiększę obwód bicepsa w kolejnym zamówieniu). Kołnierzyk to model "Wodzu", jak widać bardzo fajnie wygląda z krawatem i tak sobie bez krawata (przez zbyt wysoko położony 2 guzik koszuli, kolejna rzecz do poprawy w następnym zamówieniu). Materiał jest po 4-5 praniach i oceniam go bardzo dobrze. Chyba zamówię jeszcze kilka koszul z tego materiału, jest naprawdę miły w dotyku, wygląda bardzo dobrze i pasuje zarówno do biznesowego garnituru jak i do bardziej casualowych ubrań typu v-neck czy kardigan - może stanowić podstawę każdej garderoby. 

 

W dniu 6.05.2020 o 21:31, Wodzu napisał:

@Żorż Ponimirski, powołaj się na mój numer zamówienia - 8863.

 

8 godzin temu, michau napisał:

Dzięki. Też się przyłącze.

PS. Gdzieś tu się pojawiał temat fajnego customowego kołnierzyka BD.
Ma ktoś z Was jego fotkę? Czy ma on już u Olgi jakąś nazwę?

Fotki kołnierzyka i sposób na jego zamówienie powyżej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.