Skocz do zawartości

Camiceria Olga Milano


p_b

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
4 godziny temu, rav3nlord napisał:

temat trochę umarł...czy ktoś  byłby zainteresowany zakupem zbiorowym?

mów dalej :) ja bym rozważył, zastanawia mnie jedynie czas realizacji i czy udałoby się wynegocjować jakiś rabat przy większej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 6 months later...

W lipcu będę na urlopie w Mediolanie i chcę zajść do Camiceria Olga. Czy ktoś chciałby żebym przy okazji zrobił czemuś zdjęcia, o coś zapytał itp?

Raczej nie przywiozę gotowych koszul do kraju, ale mogę zagadać czy zrobią nam grupowe zamówienie jeśli będą chętni na forum.

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Zamówiłem ostatnio w Oldze serię koszul button-down wg wzoru kołnierzyka Spier&Mackay (model large Italian button-down).

Jest to model z długimi wyłogami i pięknym rollem, układa się świetnie zarówno bez krawata jak i ze zwisem.

Niestety ceny w S&M poszły w górę, a licząc dodatkowo nieuniknione opłaty celne zacząłem szukać alternatyw dla online MTM w Europie.

Kupiłem kilka tkanin koszulowych na Orlej i wysłałem je razem ze wzorcową koszulą S&M do skopiowania przez Olgę. 

Rezultat (koszula prosto z pudełka):

IMG_3473.thumb.jpeg.2748bc4bae903cf0fecaff2631ef7ba7.jpeg

Początkowo było trochę perturbacji - nie odwzorowali kształtu kołnierzyka tylko wydłużyli wyłogi, przez co gdy koszulę nosiłem z krawatem układał się brzydko przy najmniejszym ruchu głową. 
 

IMG_6981.thumb.jpeg.92ceb5114bc018b6b6917ff9e4ee4ecd.jpeg

IMG_6983.thumb.jpeg.7807425f5038363bbb6e425935a3ce2e.jpeg
 

Różnica pomiędzy ich zwyczajnym button-down (biała koszula) a profilem wg wzoru S&M (niebieska koszula):

 IMG_6984.thumb.jpeg.37397e396d3acfc36db4e3f9bc7a26bd.jpeg
 

Cena za igłę wynosi 45 euro przy tym wzorze kołnierzyka.

Jeśli komuś się podoba to myślę, że można do nich napisać i powołać się na upierdliwego klienta z Polski ;) powinni widzieć o co chodzi.

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dawno nic u Olgi nie zamawiałem, też bym się dołączył.

Przy okazji szybkie pytanie, czy znikła Wam historia zamówień? Chciałem wykorzystać wcześniejsze jako wzór ale niestety brak informacji po zalogowaniu na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.