Skocz do zawartości

Camiceria Olga Milano


p_b

Rekomendowane odpowiedzi


Przy okazji szybkie pytanie, czy znikła Wam historia zamówień? Chciałem wykorzystać wcześniejsze jako wzór ale niestety brak informacji po zalogowaniu na konto.

Ostatnie poprawki rozmiarówki mam zapisane u Olgi na okres 06/2021.
Zamówienia w historii również niestety mam wykasowane.
Sprawdź może w swoich starych e-mailach.
Uwaga - jak zamawia się kolejny raz to obowiązuje podwójne minimum zamówienia. Pojedyncze sztuki niestety tylko pierwszym możemy zamówić.
Chyba że jak coś źle rozumiem.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Mediolanie w ubiegły weekend i zamówiłem dwie koszule. Bardzo miła obsługa i sprawny proces. Wybór tkanin (szczególnie tych za 60€) moim zdaniem dość skromny. Skusiłem się na dwie. Przesyłka 20€. Przewidywany czas oczekiwania 3 tygodnie. Dam znać jaki efekt. 

IMG_7835.jpeg

IMG_7836.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2024 o 18:14, JakubAnderwald napisał:

Czy ktoś miałby ochotę na zamówienie koszul od Olgi? Chętnie bym zamówił ze 2 sztuki i podzielił się z kimś kosztami wysyłki :)

Jeśli sprawa jest aktualna, to chętnie dołączę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wróciłem z wojaży, możemy zamawiać koszule :)

Procedura wygląda tak:
1. Piszę do Camiceria Olga, że będzie wspólna przesyłka. Ustalamy jakiś termin do kiedy można zamawiać koszule (ze 2-3 tygodnie tak na oko)

2. Wy składacie swoje zamówienia, w komentarzu piszecie coś w stylu "group Anderwald", przy opłacaniu zamówienia wybieracie odbiór osobisty i dzięki temu płacicie tylko za koszule bez kosztu przesyłki

3. Koszule docierają do mnie jedną paczką. Osoby z Warszawy odbierają osobiście (najchętniej u mnie na Woli lub w centrum przy ONZ). Osobom spoza Warszawy wysyłam InPostem.

4. Płacicie do mnie koszt przesyłki całej paczki dzielony na liczbę osób w zamówienia, plus ewentualne koszty przesyłki wewnątrz Polski do Was.

Dam znać jak dostanę potwierdzenie (1).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2024 o 10:17, tryhp3 napisał:

Nieśmiało przymierzam się do pierwszego zakupu. Jakiś Oxford z tych tańszych ktoś poleci?

Kiedyś te najtańsze były całkiem OK. Może nie rewelacja w prasowaniu (ale bez tragedii), miłe w dotyku, kompromisowe w grubości (ani cienkie a'la royal, ani jakieś heavy duty). Ale jak sprawdziłem sobie na mailu, to zamawiałem ostatnio tam 7 lat temu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie koszule. Od zamówienia minęło 2,5 tygodnia - więc całkiem przyzwoicie. Samo wykonanie bardzo dobre. Materiał też sprawia lepsze wrażenie niż w próbnikach. Jedynie monogramy są aby przyzwoite, wydaje mi się, że mogłyby być zrobione trochę staranniej. Sumarycznie jestem bardzo zadowolony i polecam szczególnie, gdy spojrzymy na ceny koszul na miarę w Polsce czyli 500-1000zł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według moich doświadczeń co do zasady nie, jedynie podałbym wymiar dziury na rękaw. Moja pierwsza koszula od nich miała wysoko wykrojoną pachę, do tego stopnia, że pod koniec dnia czułem dyskomfort. Przy drugiej koszuli napisałem wiadomość, podałem rozmiar dziury i było OK.

Przypominam też, że kiedyś defaultowo monogram robili w widocznym miejscu, z przodu koszuli poniżej mostka. Nie wiem, czy tak nadal jest, na wszelki wypadek lepiej napisać dokładnie, gdzie monogram ma być umiejscowiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy następnym swoim zamówieniu kupię dodatkowy zestaw zamiennych mankietów z kołnierzykiem.
Dopiero niedawno zorientowałem się że jest taka opcja u Olgi.
Spare set of collar and cuffs - 10.00 €

Edit
Można jednak zamawiać pojedyncze koszule za dopłatą!
Any single orders will have a surcharge of €10.00.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.