Jump to content

Sir Well Endowed

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6

About Sir Well Endowed

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kurczę, akurat tydzień wcześniej przylatuje do Szczecina... Ewentualnie następnym razem Panowie
 2. Cześć Panowie! Będę w Szczecinie w dniach 15-17. Chętnie Was zobaczę
 3. Zaproponowali wymianę na ich koszt kurierem. Obecną koszulę mogę zatrzymać. Musiałem dopłacić do innej bowiem promocja się skończyła.
 4. Odblokuj w banku limit płatności kartą przez internet na strony zagraniczne. Ja miałem taki problem. Bo dla nas to bardziej showroom, choć Niemcy zamawiają i czekają, aż przyjdzie mierzą i odbierają. Co do sprzedawców ja trafiłem na 3, dwóch miało kompletnie niski standard obsługi, jeden tylko był chętny do współpracy.
 5. Czyli wszyli zły kołnierzyk i rękawy, bo reszta koszuli po zmierzeniu odpowiada rozmiarowi z tabelki.
 6. Myśłem, że chodzi o dopasowanie koszulii w talii. Temu nie mogę nic zarzucić. Jedynie kołnierzyk jest zły
 7. Dokładnie mierzyłem w ten sposób i wyszło 40cm. Pasuje super. Mierzyłem inne koszule ze swojej szafy, różne firmy, wacha się pomiędzy 38-38,5cm
 8. Właśnie dotarła do mnie koszula od CT. Zamówiłem w kołnierzyku 38, rozmiar z metki się zgadza, ale kołnierzyk ma po zmierzeniu centymetrem 42. Czy ktoś miał podobną sytuację?
 9. Dobrze, że od nich nie zamówiłem tylko kupiłem CT...
 10. Nie mogę się dokopać do informacji o ile się ona pojawiła. Jak ma się Slim Fit na wzrost 164, 38 w kołnierzyku z Wółczanki(normalna linia) do CT Extra Slim Fit 38 w kołnierzyku. W tabelach to dosyć zbliżone rozmiary. Czy ktoś miał przyjemność sprawdzić to osobiście? Ewentualnie do 38 Fitted Calvina Kleina, aczkolwiek nie sądzę, żeby ktoś posiadał Mierzyłem Slim Fit CT 38 w kołnierzyku w TK Maxx, ale był to dla mnie spadochron. Ewentualnie podejrzewam, złe wszycie metki czy skopaną rozmiarówkę dlatego wylądowało w TK Maxxie.
 11. Ja chciałem Lazio w kol. navy to powiedziano mi na infolini, że będą dopiero pod koniec lipca. Obecnie 2-3 rozm. dostępne
 12. Może granatowa marynarka i po prostu biała koszula?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.