dida1007

Użytkownik
 • Zawartość

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7

O dida1007

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

194 wyświetleń profilu
 1. Miał ktoś kontakt z butami marki Calpierre? http://www.yoox.com/pl/11096787QQ/item#sts=dreambox80&cod10=11096787QQ&sizeId=&sizeName= http://www.yoox.com/pl/11096790AL/item#sts=dreambox80&cod10=11096790AL&sizeId=&sizeName=
 2. Ja z swojej Singli jestem bardzo zadowolony, ale nie widziałem torby Miler. Zauważ że torba Miller jest sporo węższa (5cm) od Singli (9cm).
 3. Przecieram lekko nawilżoną bawełnianą szmatką.
 4. Na mojej Singli od Barona też powstają białe zacieki po deszczu, jednak dosyć łatwo można je usunąć. Może to kwestia użycia zbyt dużej ilości kremu?
 5. Dziękuję, chciałem się tylko upewnić.
 6. Otrzymałem dzisiaj moją Single z Barona. Jestem bardzo zadowolony, ale zauważyłem małą skazę na skórze, Czy taka wada może występować w nowej torbie, czy podlega ona gwarancji?
 7. Polecam wypróbować żyletki Voskhod (dostępne również w F*). W moim przypadku świetnie spisują się w R89, bardzo podobne do kilkukrotnie droższych KAI.
 8. Baron planuje również wprowadzenie do oferty portfeli męskich.
 9. A jaka jest jakość wykonania i skóry? Akurat szukam torby ,,codziennej i na kanapki do szkoły".
 10. Możesz wstawić zdjęcia wnętrza? Rabat 30% na baronie jest prawie zawsze. O ile się nie mylę raz było 40%.
 11. Szukam torby/teczki (z rączką) na studia, w cenie ok. 500zł, uniwersalna, aby pasowała do casualu i czasami do garnituru. Moje propozycje: 1. https://www.barellybags.pl/product/Aktowka-Simple-Elegance/?id=302 2. https://www.barellybags.pl/product/Teczka-Dark-Koniak/?id=296 Która z tych dwóch będzie bardziej uniwersalna? Jakieś inne propozycje?
 12. KAI są do R89 jedne z najlepszych. Polecam też te http://facetaria.pl/zestaw-firmowy-zestaw-testowy-rosyjskich-zyletek-35-sztuk-p-2634.html, warto przetestować, są tanie ale solidne.
 13. Bastiata świetnie się czyta. W moim odczuciu jego dzieła są genialne w swojej prostocie i ponadczasowości. Jako rozwinięcie polecam też Ekonomię w jednej lekcji Hazlitta. Nie wiem czy to zgodne z regulaminem, jeżeli nie proszę edytować ten fragment. Bardzo bogaty zbiór literatury ekonomicznej można znaleźć na Facebooku, profil Biblioteka Libertarian (https://m.facebook.com/bibliotekalibertarian/)
 14. Jaką tanią kawiarkę i młynek polecacie?
 15. Dla libertarian politycy są złem koniecznym, nawet jeżeli popierają jakieś ugrupowania to nadal uważnie patrzą im na ręce. Nie podejrzewał bym Panów o sympatię do pisu, gdyż jeżeli ktoś ma poglądy konserwatywno liberalne to po prostu nie może popierać pisu, bo sam by sobie zaprzeczał.