Jump to content

dida1007

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40

About dida1007

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

756 profile views
 1. dida1007

  Klasyczne sneakersy

  Ktoś posiada i ma opinię o sneakersach Skolyx? https://www.skolyx.se/en/shoes/737-48841-sneaker-in-white-leather.html#/1-size-40 https://www.skolyx.se/en/shoes/744-48979-sneaker-in-light-grey-suede.html#/2-size-41
 2. Jaką wysokość w podbiciu mają loafersy na Hiro E? Posiadam brogsy Yanko 664 7UK G, przyszwa schodzi się całkowicie, mam sporo luzu w przedniej części buta, jedynie w podbiciu lekko ciasno.
 3. Praktycznie nie da się kupić budżetowych długich skarpet 😏
 4. Mam ten model od kilku dni, wydaje mi się że aktualnie są sporo ciemniejsze. Jakiego koloru kremu i wosku używasz? Wosk nakładasz na całość czy tylko czubki?
 5. Jaki to model? Te pęknięcia na noskach to wosk czy skóra?
 6. Adler/Malfini, Uniqlo Supima, Uniqlo U
 7. @saphir.pl https://patine.pl/yanko-664y-chesnut-cuero.html Rozmiary tego modelu będą jeszcze uzupełniane, będzie nadal dostępny w ofercie?
 8. Dostałem informację że nieprędko są planowane kolejne dostawy, ale odpisałem, że poczekam na ten kolor i żadnej informacji zwrotnej, że będą zastąpione innym modelem nie otrzymałem.
 9. Czekam na rozmiar i zastanawiam się nad kolorem - Chesnut Cuero czy Chesnut Marron (koniakowe czy ciemny brąz), ale chyba pomogłeś rozwiązać ten problem 😀
 10. Dzięki Panowie, większość nie znałem kilka fajnych do rozważenia.
 11. Ja to wiem i jestem przeciwnikiem płacy minimalnej. Mój post był tylko odpowiedzią na twierdzenie, że płaca minimalna nie powoduje bezrobocia. Po prostu jak płace już są na poziomie 2x i ustalimy płacę minimalną na x to nie spowoduje to wielu skutków negatywnych, ale nie jest to argument popierający płacę minimalną.
 12. Dzięki, akurat nie szukam konkretnie do garnituru, ale chyba nie ma innego tematu o nożach na forum, więc napisałem tu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.