Jump to content

dida1007

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25

About dida1007

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

632 profile views
 1. Dodaję moje ostatnie odkrycie: Trzy kwadranse jazzu Audycja polskiego radia dostępna na Spotify prowadzona przez legendę polskiego jazzu Jana Ptaszyna Wróblewskiego.
 2. Bardzo fajnie leży. Moim zdaniem wyglądał by jeszcze lepiej powyżej kości nadgarstkowej(nie wiem jak poprawnie nazywa się ta kość) ale istnieją dwie szkoły więc to kwestia gustu. Który Nomos aktualnie wygrywa?
 3. W jakim rozmiarze ten Orion, na mojej watch liście na razie z Nomosów Club 701 ale Orion zajmuje drugie miejsce.
 4. Oris Aquis 39 tylko nie wiem czy da się dostać w tym budżecie.
 5. Ja polecam, cena/jakość bardzo dobra: nato strap w sklepie dostępne również inne ciekawe modele.
 6. Szalik do 100zł. Znajdę coś z dobrym składem czy tylko sieciówki z plastikiem w składzie?
 7. Ja jestem całkiem zadowolony z skarpet Skarpol z 100% bawełny. Kupowałem na allegro 10 par za 50 zł. Nie mam porównania do marek w cenie kilkudziesięciu zł za parę, ale w porównaniu do sieciówek często dwukrotnie droższych jakość jest bardzo dobra i są w ładnych podstawowych odcieniach. Dla mnie jedyną wadą jest ich długość, są ok ale mogły by być 2cm dłuższe. W ograniczonym budżecie polecam.
 8. Da się znaleźć jeszcze jakiś kod rabatowy na kilka %. Trzeba liczyć się z możliwością dodatkowego VATu (w przypadku wysyłki kurierem 100%).
 9. Tak jak wyżej kolega wspomniał, Paperwhite 4 jest w świetniej cenie aktualnie, nie warto bawić się w inne marki.
 10. Jeden z najtańszych automatów na rynku, a cieszy.
 11. Skoro pojawił się temat jazzu, ktoś może polecić jakieś fajne jazzowe miejsca w Wrocławiu?
 12. Mnie strasznie wybijają te wstawki wokalne.
 13. Posiada ktoś jednocześnie torbę Baron i Sartolane i mógłby je porównać, najlepiej po dłuższym czasie użytkowania? Na fb wyskoczył mi post z jakiegoś bloga pokazujący renowację torby Sartolane i bardzo się zdziwiłem widząc zdjęcia przed (odbarwienia i ogólny niekorzystny wygląd). Sam posiadam od prawie 3 lat ciemnobrązową Single Barona, użytkowaną intensywnie codziennie, co kilka miesięcy przecieram ją Creme Universale Saphira i poza mechanicznymi otarciami wygląda nawet lepiej niż nowa więc zdziwiła mnie tak słaba kondycja 3x droższej torby Sartolane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.