Skocz do zawartości

Forumowa poradnia stylistyczna


Gość sancho

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze mamy kolor bordowy. Jeżeli ktoś zakłada nieformalny garnitur na wieczorne wyjście, to może właśnie bordowe monki. Według mnie ten kolor wieczorem, przy sztucznym świetle bardzo dobrze wygląda. W dzień czasami buty wydają się właśnie brązowe.

 

Też zależy jaki jest kolor tego nieformalnego garnituru. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie do beżowego czy błękitnego garnituru z lnu założyć czarnych butów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mamy kolor bordowy. Jeżeli ktoś zakłada nieformalny garnitur na wieczorne wyjście, to może właśnie bordowe monki. Według mnie ten kolor wieczorem, przy sztucznym świetle bardzo dobrze wygląda. W dzień czasami buty wydają się właśnie brązowe.

Też zależy jaki jest kolor tego nieformalnego garnituru. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie do beżowego czy błękitnego garnituru z lnu założyć czarnych butów. :)

Podoba mi się propozycja z burgundem.

i nie chodzi mi tylko o wyjścia w garniturze.

Wyjścia w stroju nieformalnym wieczorem widziałbym w czarnych (granatowych / burgundowych ??) butach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie rozmawiać o totalnej abstrakcji zaproponuję dwa typowo letnie garnitury od SuitSupply. Jeden jest lniano-jedwabny (dwurzędowy), drugi wełniano-lniany.

Oba widziałem na żywo, kolory ze zdjęć względnie się zgadzają.

 

1. Madison

post-5506-0-12161600-1429876558_thumb.jp

Gniecie się mocno, kolor nieco trudno zdefiniować, taki szaro-niebieski z wyraźną kratą.

2. Jort

post-5506-0-91321800-1429876555_thumb.jp

Na zdjęciu nie widać tego, że ma wyraźnie szorstką, lnianą fakturę, kolor jest nieco sprany.

 

Naturalnie można kłócić się, czy pasują na sytuację wieczorną. Zdecydowanie nie na elegancką kolację, lub wyjście do teatru, ale przykładowo wyjście "do miasta" w ciepły wieczór, spotkanie ze znajomymi już można sobie wyobrazić. Do żadnego z nich nie założyłbym czarnych oksfordów. Niespecjalnie podobają mi się monki.

Burgund to dość ciekawa propozycja. Może zagrałby jasny koniak/tan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stare zdjęcie, więc lepszego w tym zestawie w tej chwili nie zrobię. Chodzi jednak o to, że przy bladym różu dosyć mocny żółty (wpadający w złoty) wypada korzystnie. Nawet jaśniejszy żółty także dobrze się komponuje z tą koszulą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.