Jump to content

Szego

Użytkownik
 • Content Count

  535
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86

About Szego

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 01/19/1998

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

847 profile views
 1. Kwestia gustu, mnie się podobają.
 2. Nie kupiłem, nie byłem pewny. Ale może wezmą jak jeszcze zejdą z ceny. A co do zastosowania to dzinsy, grubsze golfy pod spód etc.
 3. @Grafa czyli swetry na pewno S, to zaledwie nieduża różnica, bo mam 175 cm wzrostu i okolo 94/95 cm w klatce, wiec nie powinny być zbyt workowate? A polo mogłyby się okazać na styk. @edit Jak oceniłbyś jakość tych produktów? O swetrach czytałem dobre opinie a jak polówki? Masz jakieś odniesienie?
 4. Planuje kupić jakiś sweter i polo z Uniqlo i myślę nad rozmiarem, zazwyczaj moszę S/M. Mógłbyś powiedzieć ile masz wzrostu i jaki obwód klatki?
 5. W sumie takie to widziałem, wolałbym pike.
 6. Poszukuję od dłuższego czasu polówek/popoverów z kołnierzem typu one piece collar albo ogólnie popoverów w cenie do 200 zł. Wszystko co znalazłem czyli Zack Roman, Poszetka etc. są w cenach 400 zł. Najtaniej znalazłem w Luxire, ale wciąż 300 zł.
 7. Właściwie też bym wolał, ale czasami ciężko jest coś znaleźć nie wydając ok. tysiąca PLN. Jak na długość dobra to za szeroka/brzydka/słaba kontrukcja/materiał etc. Zawsze coś
 8. Wstawiam inne zdjęcie a propos długości marynarki.
 9. Właściwie nie pamiętam jak fo wyglądało, ale nie widzę potrzeby, żeby bawić się w robienie ,,prawdziwych” dziurek
 10. Dobrze wyglądała ze swetrem, więc myślałem, żeby zakładać do grubszych golfów i właśnie jeansów.
 11. Podpowiedzcie mi, jak dopasowanie, warto wziąć? Polo RL, 399 zł, wełna. Myślę też nad zastosowaniem.
 12. Jak koszule wychodziły cenowo przy ostatnich zamówieniach? 55 euro przy podstawowej koszuli jak na stronie?
 13. Mam problem z nowymi sztybletami Loake. Lewa stopa wchodzi dość ciężko, ale wchodzi. Prawy but natomiast wymaga sporej siły i kombinowania, żeby w ogóle go założyć. Rozmiar jest na pewno dobry, kwestia jak je rozbić, żeby za każdym razem nie było problemów? Oddać do szewca czy pochodzenie w nich przez jakiś czas zda egzamin?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.