Jump to content

pawelbb

Użytkownik
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23

About pawelbb

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

384 profile views
 • Gly

 1. Nie lubię krawców, którzy wciskają klientom kit, licząc na to, że zupełnie się nie znają. Miałem zdecydowanie za długie rękawy i proszę o ich skrócenie - p. Dziekoński wmawia mi, że tak jest OK, bo jak skróci, będzie mi widać koszulę... Proszę o skrócenie i zwężenie spodni - nie da się, tylko mi pod skosem trochę przyciął i nadal mam za długie i za szerokie spodnie. Proszę o poprawę konstrukcji rękawów w marynarce - nie da się... A do tego wszystko szybko, szybko, szybko, szybko, bo kolejka. PS No mi akurat butonierkę wyciął bez zastrzeżeń :D.
 2. Dzięki! A czy rzuca Ci się też w oczy efekt sukienki?
 3. Dziękuję za pomoc. Mam pytanie dodatkowe, jeśli mogę sobie pozwolić: czy ta "sukienkowatość" jest tutaj dyskwalifikująca, czy mogę w tej marynarce na razie chodzić bez obawy, że otrzymam komplementy "ale cudną ma pan dziś sukienkę, ualala"?
 4. Panowie, gdzie teraz robić poprawki krawieckie w Trójmieście? Pan Stenka się tym nie zajmuje, pan Tarasenko tak samo. Pan Dziekoński mnie już kiedyś zawiódł, pan Konaszewski - oh no. Możecie coś polecić? Mogę iść do pani Grażynki, ale po co zadawać sobie i ubraniom cierpienie? PS. Salon pana Wiśniewskiego w Gdyni też nie robi poprawek. Jak żyć?
 5. Panowie, chciałbym poprosić o opinię na temat dopasowania marynarki widocznej na zdjęciach. Zdaje mi się, że to jest model na 2,5 guzika i to moja pierwsza marynarka tego typu. Nie mam pewności, czy wygląda przyzwoicie (czy dobrze układa się na dole? czy ma odpowiednią długość?). Górnego guzika chyba nie powinienem zapinać? Proszę o ocenę.
 6. Mam do Was prośbę o radę. Kupiłem buty Berwick i w domu zauważyłem, że przy uginaniu stopy but "dziwnie" się łamie. Zastanawiam się, czy kwalifikuje się to do reklamacji i czy jest sens to reklamować. Może nie ma to znaczenia? Boję się tylko, że za kilka miesięcy/lat zrobi się z tego większy problem. Poniżej dwie fotografie buta prawego (który ma rzekomy defekt) i dla porównania łamanie się buta lewego. But prawy But prawy 2 But lewy - tutaj wszystko gra
 7. pawelbb

  Kwadratowe podeszwy

  Pływałbym w nich.
 8. Mi też się zdarza ubrać buty tan do granatowych spodni, ale mam wrażanie, że wówczas buty bardzo przyciągają wzrok. Być może pomogłaby tu jakaś jasna marynarka, np. beżowa?
 9. Dzięki. To chyba zdecyduję się na spodnie jasnoszare.
 10. Czy jasnobrązowe buty (kolor "tan") będą pasować do ciemnogranatowych spodni?
 11. Dziękuję! Czy fachowo mówi się wówczas, że tkanina jest "sprana"? Tutaj chyba chodzi o uzyskanie efektu miękkości, a "sprać" to "stracić apreturę, kolor wskutek prania".
 12. Panowie, co oznacza sformułowanie "medium wash" lub "ultra wash" w opisie ubrań? Na przykład tutaj w nazwie produktu: http://store.americanapparel.net/ultra-wash-tee_rsa6320
 13. Dla mnie gadżety i bajery, 20 melodyjek .
 14. Dzięki. To jest produkt zalecany dla włosów cienkich. Ja mam włosy dość gęste, a nawet bardzo gęste i nie chciałbym już zwiększać ich objętości.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.