Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Niektóre produkty z outletu SS da się kupić z dostawą do Polski w cenach wyprzedażowych - właśnie kupiłem 4 koszule po 123 PLN każda. 

Wszedłem na niemiecką stronę outletową i po wrzuceniu produktów do koszyka wskazałem do wysyłki polski adres, który był już przypisany do mojego konta. Po potwierdzeniu adresu przeliczyło mi ceny na PLN, ale niektóre produkty przekalkulowały się po cenach wyjściowych (pasek z 9 EUR do 139 PLN). Usunąłem z koszyka rzeczy w 'nieatrakcyjnych' cenach i sfinalizowałem zakupy.

   

 

  

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koval Dostałeś potwierdzenie zamówienia jakimś mailem? Mógłbyś proszę powiedzieć na jakim statusie wisi zamówienie a koncie w SuSu, completed?
Bo u mnie maila brak, na stronce wielkie COMPLETED, Paypal kasę zabrał, a jestem ciekaw czy wyślą te Jorty po 123 PLN :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny strzał, chociaż nieco dziwi - wydawało mi się, że ludzie zajmujący się używanymi ubraniami już się wyedukowali, że niektóre "metki" można sprzedać za dobrą cenę. Podejrzewam, że reszta asortymentu była znacznie gorsza i po prostu trafiła się perełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mosze napisał:

Piękny strzał, chociaż nieco dziwi - wydawało mi się, że ludzie zajmujący się używanymi ubraniami już się wyedukowali, że niektóre "metki" można sprzedać za dobrą cenę. Podejrzewam, że reszta asortymentu była znacznie gorsza i po prostu trafiła się perełka.

Nie wiem czy ma tu znaczenie lokalizacja SH (wschód Polski), ale w kwietniu byłem w jednym takim SH właśnie na wschodzie i wisiały koszule CT za 6.50zł (zupełnie nieużywane , wyglądu) lub ETON (trochę sponiewierane) i ceny miały dokładnie te same co Zara czy HM. Na to chyba są jakieś odgórne wyceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mosze napisał:

Piękny strzał, chociaż nieco dziwi - wydawało mi się, że ludzie zajmujący się używanymi ubraniami już się wyedukowali, że niektóre "metki" można sprzedać za dobrą cenę. Podejrzewam, że reszta asortymentu była znacznie gorsza i po prostu trafiła się perełka. 

Zwyczajnie garnitury i marynarki to rzecz wręcz niesprzedawalna w lumpeksie. Na takie SuSu przypada tona poliestrowego badziewia i nikt tam nie zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kowal04 a na jednego Kitona/Brioni/Attolini/Cucinelli przypada tona Suitsupply ;) 

Metka SS sprzedaje się bardzo dobrze, czasami ceny używanych marynarek i garniturów są wręcz absurdalne - szczególnie na Ebayu. Z Suitsupply jest trochę jak z BMW E46.

Ładny, niedrogi cabriolet? E46
Dobry, niedrogi sedan? E46
Pojemne, niedrogie kombi? E46
Szybkie, niedrogie coupe? E46

Klasyczny, niedrogi smoking? SuitSupply
Prosty, niedrogi garnitur kupić na chrzciny? Suitsupply
Ciekawa, niedroga lniana marynarka na lato? Suitsupply
Casualowy niedrogi garnitur z zamkniętymi klapami? Suitsupply

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Muszę powiedzieć, że koszule Jort od SuSu są rewelacyjne. Bardzo starannie wykonane, z bardzo dobrych tkanin i wysokiej jakości detalami (np. guziki z masy perłowej). Jednak mi najbardziej podobają się kołnierzyki i to jak się rolują - rewelacja. Wydaje mi się, że nawet w cenach regularnych warto je rozważyć, a w outlecie to absolutny no-brainer :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie outletowej 123 zł - zdecydowanie tak.
W cenie outletowej circa 350 zł - tak, jeśli dobrze leży i się podoba.
W cenie regularnej 699/799 zł - wypowiedziałbym się po 20 praniach, ale taki zakup traktowałbym raczej jako przejaw desperacji. SS zbudowało swój sukces między innymi na systemie braku przecen i dostępność tych koszul z upustem rzędu 80% to takie małe oszustwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.