Jump to content

Orlin

Użytkownik
 • Content Count

  296
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79

About Orlin

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

938 profile views
 1. Tak jest, to ja. Torba nadal była na gwarancji, odrzucili reklamację. Dodam, że torba droższa, oznakowana jako premium. Puściły nici przy rączkach. Za to jakość skóry fajna
 2. No właśnie też tak myślę, nic nie przecinałem, zwłaszcza, że to nie tylko w jednym miejscu
 3. Witajcie. Reklamowałem kupowaną 1,5 roku temu torbę Suitsupply, ale niestety odrzucają reklamację tłumacząc uszkodzeniem w trakcie użytkowania, a nie problemem produktu. W moim odczuciu puściły szwy, a moje użytkowanie nie miało na to wpływu. Co sądzicie?
 4. Oprócz rękawów to cała marynarka jest za krótka, więc proponuję inny rozmiar
 5. Witajcie. Mam na oku białe flanelowe spodnie, ale mam dylemat użytkowy. Gdy latem noszę białe jeansy to po 2 założeniach muszą trafić do prania. W przypadku wełny pranie powinno być rzadko, a więc jak pogodzić temat zabrudzeń (zwłaszcza jesienią i zimą) z rzadkim praniem i to jedynie w pralni chemicznej?
 6. Tak. Wszystkie oprawy okularowe (oprócz drewnianych) są możliwe do podgięcia, a więc odpowiedniego dopasowania do twarzy.
 7. Mercedes, Audi, Volvo? 😉 Bez różnicy, wszystkie firmy mają produkty najwyższej jakości. ----------------------------------------
 8. A ja myślę, że to był błąd systemowy, a nie celowe działanie z ich strony, zwłaszcza, że gdy ja kupowałem pod koniec outletu to ceny nie były już 123zł, a poza tym był napis: Red Line Excluded. Myślę, że błąd systemowy polegał w ogóle na tym, że dopuścili wysyłkę do PL gdy outlet był otwarty dla DE i niedostępny w PL
 9. Cześć,

  mógłbym prosić linki do koszul albo zdjęcia jak zdecydujesz których nie zatrzymujesz :)

  Pozdrawiam

   

 10. Jak zamiast to nie potrzebuję Zamiast marynarki to ja mam inną marynarkę
 11. Dokładnie. Kiedyś zamówiłem, podobała mi się, ale długość nie do zaakceptowania, bo chodzę w marynarkach. Gdyby nie to, brałbym.
 12. Ale beznadziejnie. Teraz każdy będzie wiedział skąd mam ciuchy i będę spotykał "siostry bliźniaczki" na ulicy
 13. Garnitur: Suitsupply Traveller Havana Koszula: Suitsupply Krawat: Poszetka.com Poszetka: Poszetka.com
 14. 2 tygodnie temu wypełniłem formularz kontaktowy na stronie - brak odpowiedzi 1 tydzień temu wysłałem maila - brak odpowiedzi. Czy wszystko dobrze z Państwa skrzynką mailową?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.