Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Zainteresowało mnie kilka koszul slim fit od SuSu. Porównując rozmiarówki z koszulami marek, jakie posiadam nie ma większych różnic na papierze. Rzeczywistość to jednak inna sprawa, zatem zapytam jak się ma krój slim fit 41 Suit Supply do podobnego kroju 41 dla wzrostu 176-182cm Lamberta, Osovskiego, Lancerto/Mr. Vintage, Milera? Da się to jakoś porównać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2017 o 20:48, Ekscelencja napisał:

Zainteresowało mnie kilka koszul slim fit od SuSu. Porównując rozmiarówki z koszulami marek, jakie posiadam nie ma większych różnic na papierze. Rzeczywistość to jednak inna sprawa, zatem zapytam jak się ma krój slim fit 41 Suit Supply do podobnego kroju 41 dla wzrostu 176-182cm Lamberta, Osovskiego, Lancerto/Mr. Vintage, Milera? Da się to jakoś porównać?

Koszule osovski są węższe w tali aniżeli w susu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który model jest marynarki ma bardziej "równoległy" krój - to znaczy lepiej leży na osobie o słabo rozbudowanych ramionach i klatce? Lazio czy Havana?

Tabela sugeruje, że Havana - bo ma mniejszą różnicę obwodów klatki i talii. Jest tak rzeczywiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

SuSu znowu coś porusza. Jak Wam się podoba kolekcja dla pań, a raczej jej oprawa graficzna? Do Polski jeszcze nie ma...

http://eu.suistudio.com/en/home

No cóż ... jak zwykle w modzie damskiej same anorektyczki. Doceniam za to, że nie ma tam jedynie Pań ubranych męskie garnitury i buty (co mi kompletnie się nie podoba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

SuSu znowu coś porusza. Jak Wam się podoba kolekcja dla pań, a raczej jej oprawa graficzna? Do Polski jeszcze nie ma...

http://eu.suistudio.com/en/home

Dla mnie słabe. Garsonki mogą być, ale stroje wieczorowe to porażka - byłem pewien, że znajdę tutaj suknie wieczorowe a'la Angelina, a tymczasem propozycje orbitują wokół wariacji na temat męskiego smokingu.

Angelina-Jolie-Red-Carpet-Dress-Eleganck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do zakupu swojego pierwszego garnituru od SuSu. Do tej pory nic od nich nie mierzyłem. Chciałbym zapytać grono forumowiczów o pomoc w doborze rozmiaru.

Rozmiar jaki noszę w Bytomie to 176/96/84 w wersji wyszczuplonej, gdzie spodnie w pasie maja tylko minimalny luz, a długość nogawek była skracana. Marynarka jest dobrze dopasowana, chodź rękawy także minimalnie skracałem.

W rozmiarówce SuSu modelu Lazio (slim) dla rozmiaru 44 mamy: klatka 99cm (Bytom 96cm), talia 87cm (B 93cm), pas 78cm (B 84cm). Zauważam tutaj duże rozbieżności, gdzie obwód klatki jest szerszy o 3cm, ale talia i pas spodni już o 6cm węższe. Jak na to spojrzeć? Rozmiarówka modeli Napoli (standardowa) dla spodni nie różni się w obwodzie pasa. Czy w takim razie rozmiar 46, gdzie pas ma 82cm będzie lepszym wyborem? Z mojej perspektywy nie, uważam, że lepiej dopasować marynarkę, a spodnie można poszerzyć, jeżeli posiadają one naddatek materiału.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, FONos napisał:

No cóż ... jak zwykle w modzie damskiej same anorektyczki. Doceniam za to, że nie ma tam jedynie Pań ubranych męskie garnitury i buty (co mi kompletnie się nie podoba).

 

2 godziny temu, mosze napisał:

Dla mnie słabe. Garsonki mogą być, ale stroje wieczorowe to porażka - byłem pewien, że znajdę tutaj suknie wieczorowe a'la Angelina, a tymczasem propozycje orbitują wokół wariacji na temat męskiego smokingu.

To jasne, że to nie sklep z damskimi ciuchami, tylko z męskimi dla kobiet. Nie wiem jednak, czy u Was się to pokazuje (mam takie przeczucie), ale na wstępie strony EU jest bardzo seksistowska kampania reklamowa, której ofiarą padają faceci z wytrenowanym tyłkiem, co jest nowym sposobem na prowokację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Midlife-Crisis napisał:

Nie wiem jednak, czy u Was się to pokazuje (mam takie przeczucie), ale na wstępie strony EU jest bardzo seksistowska kampania reklamowa, której ofiarą padają faceci z wytrenowanym tyłkiem, co jest nowym sposobem na prowokację. 

W sumie nic nowego, można powiedzieć że ten sam kierunek, tylko zwrot przeciwny w porównaniu do reklam męskich kolekcji SuSu. Ostatnio chyba była spokojniejsza, ale jeszcze parę lat wstecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Midlife-Crisis napisał:

To jasne, że to nie sklep z damskimi ciuchami, tylko z męskimi dla kobiet. Nie wiem jednak, czy u Was się to pokazuje (mam takie przeczucie), ale na wstępie strony EU jest bardzo seksistowska kampania reklamowa, której ofiarą padają faceci z wytrenowanym tyłkiem, co jest nowym sposobem na prowokację. 

Ciekawe jak Panie ją postrzegają ... mnie ani nie  zachęca ani nie zniechęca ... niemniej pierwsze zdjęcie ze wzrokiem bazyliszka ciemnoskórej pani rambo raczej odstrasza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ten garnitur w rozmiarze 25 http://eu.suitsupply.com/pl/new_arrivals/havana-granatowy-gładki/P5302.html?cgid=new_arrivals&from=whatsnew

I mam problem długość marynarki mierzy 71 cm w tabeli 73 posiadam inne havany i mają te 73 cm myślicie ,że to akurat błędny komplet czy cała kolekcja będzie miała 71 cm ? .

 4a7ac7b0714607881479fa3e92b129cd.jpg

28ed6321c4e9258d6ce49cf7a3088c24.jpg

 

Spodnie od innego garnitury bo orginalne narazie za szerokie od uda w dół i za dlugie

 

Rzućcie fachowym okiem ale chyba mi brakuje te 2 cm xd już zamówiłem drugi w tym samym rozmiarze najwyżej 2 do zwrotu 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.