Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Za styleforum, z dziś:

Cytuj

Just wrote to their Facebook customer service and they have informed me there will be no outlet for Europe this season. Quite opposite of what they advised just a couple of days ago ..

Ale to oczywiście plotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek to raz, zamawiając w sklepie EU (normalnym, nie outlecie) marynarkę z dostawą do Polski, wysłali mi towar z USA. Dotarło bez problemu, bez dodatkowych opłat. Ewentualny zwrot byłby do EU.

 

Więc potrafią słać z USA do PL tylko nie wiadomo od czego to zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem Soho w rozmiarze, który nie był już dostępny, Pani przez whatsappa sprowadziła go z USA (ostatnia sztuka), co najlepsze płaciłem w euro i wyszło 150zł taniej niż bezpośrednio u nas w złotówkach - oczywiście przez konto walutowe. Im drożej tym różnica korzystniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jest nowa klasyfikacja modeli. W przypadku Havany nadrzędnym jest "fit" (Havana)który występuje w trzech stylach - z brustaszą ciętą (były Hudson), z nakładaną (była Havana) i jako dwurzędowiec (byłe Soho?). Wystarczy spojrzeć na ogólny opis danego modelu poniżej opisu konkretnego garnituru. 

Miałem niedawno okazję pomierzyć wszystkie fity w moim rozmiarze, co wszystkim którzy mają taką okazję bardzo polecam. Hudson leżał na mnie lepiej niż Havana. Ciekaw jestem, czy ujednolicenie "fitów" może prowadzić do ujednolicenia dopasowania (co sama nazwa wskazuje). Np. czy zostanie to, że w Hudsonie rękawy były na mnie bardziej dopasowane niż w Havanie.

W sumie wygląda mi to na zracjonalizowanie systemu produkcji z niekorzyścią dla klienta. Pożyjemy, zobaczymy. W przyszłym tygodniu wybieram się do sklepu SuSu, to popytam.

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze podejście do SuSu nie skończyło się, niestety, sukcesem.

Potrzebując nowego, granatowego garnituru zdecydowałem się na Napoli r48. Marynarka okazała się całkiem OK – potrzebowałaby niewielkich przeróbek (np. taliowania), ale ogólnie leżała nieźle. Możliwe nawet, że bardziej taliowane Lazio w tym samym rozmiarze byłoby lepsze (czym byłbym całkiem mile zaskoczony).

Niestety, poległem na spodniach – są faktycznie bardzo wąskie w biodrach i udach. Wydawało mi się że spodnie w moim starym Próchniku (b. mocny slim, na dodatek biodrówki) były wąskie, ale czuję się w nich całkiem swobodnie. W SuSu stan jest nieporównanie wyższy i lepszy, ale biodra i uda… Na dodatek z tego co na szybko zauważyłem, wszystkie spodnie mają takie same wymiary.

Krótko mówiąc – duży smutek. Muszę przyznać, że warto było zamówić ten garnitur choćby po to, żeby przekonać się, jaką różnicę daje SuSu w stosunku do naszych rodzimych producentów. Może nie jest to od razu skok o epokę, ale bardzo wyraźna różnica na niekorzyść naszych. Ale garnitury u nich chyba nie są mi pisane, niestety…

Cóż, mam nadzieję, że nadarzy mi się okazja zawitać do któregoś z salonów na pełny przegląd oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio pytałem jak to będzie z rozmiarówką SuSu. Miałem okazję być w salonie i okazało się, zgodnie z Waszymi przewidywaniami, że marynarka rozmiar 50 będzie ok. Jednak miałem obawy co do rozmiaru spodni. Przymierzałem 3 modele, Napoli, Lazio i Siennę i w każdym rozmiar 50, zarówno spodni jak i marynarki był dobry. Czyli moje obawy okazały się płonne i chyba stałem się kolejnym fanem marki tutaj na forum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to samo pytanie zadałem już w wątku o torbach, ale może tu przeczyta więcej użytkowników mających doświadczenia. Jak to jest z jakością toreb SuSu? Zastanawiam się, czy to byłby dobry wybór. Na zdjęciach wyglądają na bardziej dopracowane pod względem detali niż popularni na tym forum producenci. Ale ciekawe, jak to jest z ich trwałością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, gajdowskip napisał:

Panowie, to samo pytanie zadałem już w wątku o torbach, ale może tu przeczyta więcej użytkowników mających doświadczenia. Jak to jest z jakością toreb SuSu? Zastanawiam się, czy to byłby dobry wybór. Na zdjęciach wyglądają na bardziej dopracowane pod względem detali niż popularni na tym forum producenci. Ale ciekawe, jak to jest z ich trwałością

Kiedyś kupiłem u nich pasek skórzany. Wiem jedno nie kupił bym już. Pękła sprzączka po paru założeniach. Co za tym idzie torby tym bardziej zwłaszcza za tą cenne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ze skórzanego, plecionego paska od SuSu jestem bardzo zadowolony. Piękna, mięsista skóra. Elementy "sprzączkowe" również bez zarzutu. Ponad rok intensywnego użytkowania i nie mam się do czego przyczepić.

Innych skórzanych wyrobów od SuSu jednak nie posiadam, więc może akurat mój egzemplarz paska jest tak dobrze wykonany. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ze skórzanego, plecionego paska od SuSu jestem bardzo zadowolony. Piękna, mięsista skóra. Elementy "sprzączkowe" również bez zarzutu. Ponad rok intensywnego użytkowania i nie mam się do czego przyczepić.
Innych skórzanych wyrobów od SuSu jednak nie posiadam, więc może akurat mój egzemplarz paska jest tak dobrze wykonany. 
Również posiadam od nich dwa plecione skórzane paski i nie narzekam. :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.