Jump to content

W.N.

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37

About W.N.

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

1,244 profile views
 1. Moim zdaniem jak na RTW leży naprawdę przyzwoicie i nie uważam, że jest za długi. Perspektywa zdjęcia może to sugerować. Zgadzam się odnośnie skrócenia spodni i wydłużenia rękawów. Odnośnie korekty pleców musi wypowiedzieć się ktoś bardziej doświadczony, ale pomogłoby zdjęcie w lepszej jakości.
 2. Jaki kolor kremu z oferty Saphira polecacie do koloru Testa Di Moro z oferty TLB Mallorca?
 3. W.N.

  Buty, trochę taniej

  Cześć, szukam butów w tym stylu: https://suitsupply.com/pl-pl/men/shoes/trzewiki--jasnobrazowe/FW1904.html?utm_source=social&utm_medium=Facebook&utm_campaign=lbrown_boots&utm_content=FW1904 jednak, jak sam tytuł tematu głosi, w nieco niższej cenie. Może ktoś posiada podobne/widział gdzieś i jest w stanie coś zaproponować?
 4. Szczerze wierzę, że Kamil jest już w lepszym miejscu. Moje kondolencje dla Pani i całej rodziny.
 5. Dużo sił do walki w tych ciężkich chwilach, dla Was obojga. Wierzę, że szybko wróci do pełni zdrowia i aktywności, w tym też naszej, forumowej.
 6. W koszuli i kamizelce będzie wyglądał lepiej niż 99% jego klientów.
 7. Takie coś, jak ze zdjęcia, wykona każda firma zajmująca się obróbką pleksi/poliwęglanu, kojarzę i mogę polecić, jednak wyłącznie te z krakowskiego rynku.
 8. Trzeci jest przede wszystkim za jasny na tak formalną okazję jak własny ślub (dla gościa również). O 1 i 2 było już traktowane na poprzednich stronach, cofnij się i poczytaj, konkluzja z tego co pamiętam była w końcu, że numer 2 przez brak wyraźnej faktury materiału jest bardziej odpowiedni.
 9. A ja bym wziął tego Washington'a P6036, moim zdaniem nie jest za ciemny, wręcz takiego koloru powinien być formalny garnitur. Problemem może być tylko wyraźniejsza faktura materiału ale to bym ocenił na żywo. Washington'y mają też dłuższe marynarki niż Lazio/Havany więc przy Twoim wzroście nawet 48 może zdać egzamin. Ale i tak bym na Twoim miejscu zamówił 2 sztuki Washington'a w rozmiarach 48 i 94 oraz 2 sztuki Lazio w rozmiarach 48 i 94 i wstawił tutaj zdjęcia do oceny (jeśli możesz pozwolić sobie na zamrożenie 8k), niepasujące 3 sztuki do zwrotu. Szelki granatowe lub białe, wedle wł
 10. Statystyka nie kłamie, ale za pomocą statystyki można kłamać
 11. Ja miałem doświadczenia wyłącznie z klasycznymi zamówieniami (w preordery się nie bawiłem) i na trzy zamówienia też nigdy nie miałem problemu z czasem realizacji. Tak na obronę, że chociaż czasem dają ciała, to jednak nie jest to reguła.
 12. Obłożyną bym się nie przejmował, bo wygląda na to, że się zejdzie w niedalekiej przyszłości. Zastanowił bym się tylko nad 272 ze względu na 5 dziurek na sznurówki, które, moim zdaniem, prezentują się lepiej, niż te 6 dziurek w 433.
 13. Jeśli chodzi o temat prawideł to, być może, @mosze chodziło o ten eksperyment: https://imgur.com/a/rpyPh, który to dobrze prezentuje funkcję jaką spełniają prawidła.
 14. Ja podobnie jak kolega nade mną. Jeśli pojawiłaby się oferta 50% rabatu przy większym zamówieniu, to wtedy byłbym wstępnie zainteresowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.