Jump to content

W.N.

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34

About W.N.

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

1,102 profile views
 1. Trzeci jest przede wszystkim za jasny na tak formalną okazję jak własny ślub (dla gościa również). O 1 i 2 było już traktowane na poprzednich stronach, cofnij się i poczytaj, konkluzja z tego co pamiętam była w końcu, że numer 2 przez brak wyraźnej faktury materiału jest bardziej odpowiedni.
 2. A ja bym wziął tego Washington'a P6036, moim zdaniem nie jest za ciemny, wręcz takiego koloru powinien być formalny garnitur. Problemem może być tylko wyraźniejsza faktura materiału ale to bym ocenił na żywo. Washington'y mają też dłuższe marynarki niż Lazio/Havany więc przy Twoim wzroście nawet 48 może zdać egzamin. Ale i tak bym na Twoim miejscu zamówił 2 sztuki Washington'a w rozmiarach 48 i 94 oraz 2 sztuki Lazio w rozmiarach 48 i 94 i wstawił tutaj zdjęcia do oceny (jeśli możesz pozwolić sobie na zamrożenie 8k), niepasujące 3 sztuki do zwrotu. Szelki granatowe lub białe, wedle własnego upodobania. Zmniejszyłbym budżet na koszulę do 250-300zł i wziął Macaroni Tomato/Milera/ZR/Poszetkę. Koszula ma być biała, na spinki i dobrze dopasowana. Zaoszczędzone na koszuli pieniądze dorzuciłbym do budżetu na buty.
 3. Statystyka nie kłamie, ale za pomocą statystyki można kłamać
 4. Ja miałem doświadczenia wyłącznie z klasycznymi zamówieniami (w preordery się nie bawiłem) i na trzy zamówienia też nigdy nie miałem problemu z czasem realizacji. Tak na obronę, że chociaż czasem dają ciała, to jednak nie jest to reguła.
 5. Z wesela w dniu wczorajszym:
 6. Obłożyną bym się nie przejmował, bo wygląda na to, że się zejdzie w niedalekiej przyszłości. Zastanowił bym się tylko nad 272 ze względu na 5 dziurek na sznurówki, które, moim zdaniem, prezentują się lepiej, niż te 6 dziurek w 433.
 7. Jeśli chodzi o temat prawideł to, być może, @mosze chodziło o ten eksperyment: https://imgur.com/a/rpyPh, który to dobrze prezentuje funkcję jaką spełniają prawidła.
 8. Ja podobnie jak kolega nade mną. Jeśli pojawiłaby się oferta 50% rabatu przy większym zamówieniu, to wtedy byłbym wstępnie zainteresowany.
 9. Musisz sobie sam odpowiedzieć czy warto dopłacać 320zł za nakładaną kieszonkę piersiową, bo poza tym są raczej identyczne. Mi się taka bardziej podoba do casualu i chyba bym dorzucił żeby być w 100% zadowolony z marynarki. Albo jak nie przeszkadza Ci klejonka to Turin jest względnie ciekawą opcją bo kosztuje 50% ceny SuSu (mówię oczywiście o cenie preorderowej: 800zł).
 10. Potwierdzam słowa kolegi KIERMAN.pl. Musisz zdecydować w którą ze stron chcesz pójść: albo kontrastowa kamizelka w kratkę PoW + gładki, jednolity krawat albo kamizelka od trzyczęściowego garnituru + krawat PoW. Koszula OK, buty też, ale jeśli budżet ślubny Cię puszcza jeszcze trochę to im droższe tym lepsze. Czyli Yanko, TLB z tych łatwo dostępnych w PL.
 11. Sam opowiadam się za dwiema wersjami: - bordowa/brązowa licówka w stylu Reebok'ów, które wrzucił tutaj lubo czy też CS Braga - licówka w bieli (jak te J.FitzPatrick Footwear Olympia, które zapostował blekit) Hybrydy skórzanych cholewek brogsów ze sportowym spodem mi się osobiście nie widzą.
 12. Dobrym wyjściem jest też łączone złoto: białe z żółtym. Sam mam taką na palcu. Odpada problem koordynacji.
 13. W.N.

  Zapachy

  U mnie "pod krawat/koszulę" na dzień jest to Chanel Platinum Egoiste. Na wieczór Dior Homme Parfum.
 14. Chciałbym zwrócić uwagę na przeciętną jakość stosowanych sznurówek. Rozumiem, że należą one do elementów eksploatacyjnych i zwyczajnie czasem trzeba je wymienić, ale dokładnie 6 wyjść to, w mojej ocenie, trochę za mało, żeby nadeszła na to pora. Model 272 Boxcalf Negro.
 15. W.N.

  Sprzęt audio

  Niestety nie odpowiem na to pytanie bo zwyczajnie nie wiem. Sam nie słuchałem P7 wireless dlatego pisałem o „sporej ilości osób” a nie o swoich odczuciach. Sam miałem na głowie PX i są to świetne słuchawki. Jednak opinie na forach branżowych wskazywałyby, że PX nie są raczej dużym krokiem naprzód porównując do ich poprzedników. Co do komfortu to oczywiście 100% racji. Dlatego na każdym kroku przy dyskusji o słuchawkach podkreśla się jak ważny jest odsłuch przed zakupem. Po pierwsze czy dana charakterystyka dźwięku słuchawek nam odpowiada i drugie czy dłuższy odsłuch nie powoduje dyskomfortu. Jednak znowu: statystycznie więcej osób w opiniach na internecie skarży się na dyskomfort po dłuższym używaniu PX niż to ma miejsce w przypadku QC35.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.