BrotherM

Użytkownik
 • Zawartość

  321
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

142

O BrotherM

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

349 wyświetleń profilu
 1. W supporcie się chyba zdziwią, jak którego razu podeślę takie zdjęcie
 2. Uważam też to za dziwne bo dotyczy to tylko Yanko (za wyjątkiem trzewikow). Mimo wszystko obstawiam interakcje z potem (a te miejsca stopy głównie pracuja), chociaż nie mam pojęcia jak wosk niby miałby przenikać do środka. Z drugiej strony te buty są na tyle świetne, że jakoś nie zauważyłem bym miał problem z nieodprowadzaniem wilgoci w porównaniu do np. adidaskow (mówię ofc o niesportowym korzystaniu z obuwia).
 3. @saphir.pl Swego czasu zadałem poniższe pytanie w dziale od butów, ale odpowiedzi nie było, wiec wywołam sobie winowajcę Otóż, mam problem z brudnymi skarpetkami. Niestety pralka nie pomaga do końca. Metoda prób i błędów wskazała winowajcę - wosk z Saphira (głównie tego używam, wiec...). Przebarwienia na skarpetach są zawsze w tych samych miejscach (palce i pięta), reszta czysta, czyli to ani od kremów, ani tym bardziej od cholewki nie jest. Kolor brudu, co oczywiste, tożsamy zawsze z kolorem użytego w danej parze wosku. Ot, stan faktyczny. Zastanawia mnie z czego to wynika? Wosk przenika do środka? Interakcja z potem? Jakieś konkluzje?
 4. @owiec Loteria. Właśnie dostałem maila, że uzupełniono dzianiny, był tam kardigan, których chciałem nabyć. Rozmiarówka zeszła jakieś 2 miechy temu?
 5. @bodzixon Niestety nie na każdy. Albo inaczej, na każdy, ale praca ma określone warunki spełniać. W praktyce to i tak trzeba ten przepis in concreto wykładać, więc kazuistyka w drodze wykładni się kłania. Ot, nasz światek w pigułce.
 6. Czy ja wiem? Toż to można by pracę doktorską napisać pt. " O metodzie stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy przy sprzedaży konsumenckiej".
 7. Jakkolwiek zabawnie to zabrzmi to paradoksalnie mam najbliżej z Krakowa do Szczecina na spotkanie forumowiczów, więc jakbyście coś w lipcu ogarniali to chętnie zawitam. Ofc nie chce nic narzucać, bo jeszcze nie wiem kiedy i na ile będę w zachpom, ale pewnie po 10 lipca wchodziloby to u mnie w grę. A nuż się zgramy.
 8. Z dzisiaj rano
 9. To jest nas dwóch póki co
 10. Panowie, nie mam porządnych czarnych butów z racji braku potrzeby ich posiadania, ale właśnie zacząłem rozważać zakup tego: https://patine.pl/yanko-style-657-goodyear-welted-376.html Póki co nie przymierzam się do zakupu czarnych oxfordow, bo to nazbyt formalne obuwie, którego nie będę mieć kiedy nosić. Tutaj wydaje mi się to jawic jako kompromisowe rozwiązanie. Powinny się nadać i na luzniejsze wieczorowe wyjście i większość dość oficjalnych okazji. A może jednak zbyt duży misz-masz?
 11. Ja tam od paru lat noszę cały czas w tym segmencie adidas porsche typ 64 2.0 białe (do wygooglowania, jak kogoś interesuje). Choć nieźle się trzymają, to czas jednak na renowację, stąd w międzyczasie zacząłem się rozglądać za czymś zbliżonym, choćby na potrzeby rotacji. Tj. minimalistyczny design, skórzana cholewka, kolor biały. I mam problem, bo przynajmniej w tych popularnych sieciówkach nic sensownego nie znalazłem. A jeśli chodzi o cenę do jakości, to uważam je za najlepsze kupione adidasy w życiu. Może ktoś doradzi, gdzie się rozgladać?
 12. Jeśli idzie o marynarkę to się zgadzam, ale płaszcz dwurzędowy to mi się akurat dobrze nosi rozpięty. Wręcz tak preferuję, odformalizowuje to strój. W przypadku marynarki - coś mi zgrzyta. A właściwie, skoro już to pada. Waszym zdaniem DB pasuje do casualu? Ja mimo wszystko poczytuję tę marynarkę za raczej bardziej formalną, jak mniej i troszkę mi się gryzie. A może nie powinno?
 13. O GC to chyba tyle można powiedzieć, że typowa polska sieciówka, która akurat króluje na FB jeśli idzie o interakcje i zainteresowanie ze strony ludu.
 14. @capre Buty bym na ciemniejsze zastąpił.
 15. Nie tyle butów ile skarpetek rzecz dotyczy. Otóż odnotowalem, że od jakiegoś czasu ma wybrudzone skarpetki na pięcie i w palcach. Troszkę testów i wyszło że to się pokrywa z miejscem stosowania woskow. Kolor ten sam co woskow. Poważnie, on przebija do wewnątrz? Interakcja z potem?