Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zajac Poziomka napisał:

Na tych zdjęciach są dwaj różni modele, o rożnej budowie ciała - inna szerokość to może być złudzenie optyczne, kwestia tego że marynarka inaczej się układa. Mogą też po prostu nosić różne rozmiary. Nie wiem czy szerokość klap rośnie wraz z rozmiarem ale wydaje mi się całkiem logiczne, że tak powinno być.

Ad 1: na zdjęciach bez noszących te marynarki modeli wygląda to tak samo.

Ad 2: jeśli miałoby to być tylko złudzenie optyczne, a wymiary klap pozostawać miałyby tej samej szerokości w obu przypadkach, to taki efekt można by osiągnąć właśnie bez zależności pomiędzy rozmiarem marynarki a szerokością klap. Ta sama szerokość klap będzie wyglądać optycznie różnie w zależności od szerokości marynarki w ramionach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dokonali zmian w Soho. Dotychczas nosiłem rozmiar 48 i nawet przy moich sporych udach nie było problemu wciśnąć się w spodnie (marynarka leżała idealnie). Jak zamówiłem ostatnio Soho 48 w prążek to spodnie wydawały się prawie jak legginsy :) Zostaje w tym wypadku albo "zaprojektowanie" garnituru przez stronę SuSu, albo kupno jakiegoś modelu Separetes (np. Madison Traveller) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z tkaniną - konopie/ wełna od ss.

mam na myśli np. tę marynarkę:

http://eu.suitsupply.com/pl/jackets/hudson-niebieski-gładki/C953.html?cgid=Jackets

dla mnie to totalna zagadka, na zdjęciach wygląda jak gruby zimo tweed, zastanawiam się, czy będzie się gniotło jak len. 

jakieś opinie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, klient napisał:

czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z tkaniną - konopie/ wełna od ss.

mam na myśli np. tę marynarkę:

http://eu.suitsupply.com/pl/jackets/hudson-niebieski-gładki/C953.html?cgid=Jackets

dla mnie to totalna zagadka, na zdjęciach wygląda jak gruby zimo tweed, zastanawiam się, czy będzie się gniotło jak len. 

jakieś opinie ? 

popatrz na tym blogu (pokazywałem zdjęcia z niego kilkanaście dni temu), autor ma tę marynarkę. 

https://the-young-cloth.tumblr.com

miałem doświadczenie z taką mieszanką w marynarce MD... zanim odeszła w zapomnienie, zapadła mi w pamięć jako mocno rozciągliwa tkanina (traciła fason szczególnie na łokciach). Jednak ja miałem dużo luźniejszy splot. Ten SuSu faktycznie wygląda na dość zwarty, raczej słabo nadający się na sezon stricte letni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mosze napisał:

A tymczasem... granatowe Soho znów na horyzoncie :)

Uzupełnione najbardziej popularne rozmiary.

Potwierdzam, zrobilem pre-order na ten garnitur 6 kwietnia I doszedl chyba 15 - ego. Na razie w poprawkach - zmiana guzikow na granatowe corozo - przyszyte metoda florencka. Potwierdzam, ze spodnie w Soho ulegly zwezeniu przynajmniej o 1 cm - natomiast ja musze je tylko skrocic i wszyc guziki na szelki - na szczescie stan spodni nie jest dramatycznie niski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2017 o 16:42, emarcins napisał:

Mam pytanko. Czy wobec tego nie zwiększyła się możliwość wypuszczenia materiału na wysokości ud? Czy nadal jest to około 2cm do poszerzenia?

Ciężko powiedzieć - w udach zawsze były dobre i nie musiałem wypuszczać materiału. Strzelam, że w konstrukcji nic się nie zmieniło, a sam krój spodni został wyszczuplony w udzie i nogawce. Miałem wrażenie, jakbym przymierzał jeden numer za małe spodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł model Soho 48. Pierwsze wrażenia:

- wygląda dość ubogo :); w porównaniu do fantastycznych flanelowych dwurzędówek SS - jak ubogi krewny;

- leży dobrze; w ramionach znacznie lepiej od Havany (ale ja mam tutaj zawsze problemy); chyba nie będę korygował;

- spodnie są faktycznie wąskie, ale - przy moich mocno zbudowanych nogach - dają radę, czyli tylko mocarze będą mieli problemy;

- zwraca uwagę mocny, nieprzyjemny zapach gumy, którym przesiąknięty jest garnitur - jest to zapach gumki przy poprzeczce wieszaka (który zapobiega zsuwaniu się spodni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mosze napisał:

Obecne Soho wieczorowe (granatowy gładki). Ale dla mnie ok, takiego szukałem.

Podobnie jak ja na swoje weselne poprawiny zamowilem ten model 50 i rzeczywiscie garnitur jest do bolu prosty, ale tez tego oczekiwalem i material bardzo mi sie podoba. Lezy bardzo dobrze choc nie obylo sie bez pewnych modyfikacji:

- zamiana guzikow na granatowe z corozo i przyszycie wszystkich guzikow marynarki i spodni metoda florencka (te fabryczne posluzyly jako guziki do szelek - na szczescie stan spodni nie jest taki niski);

- skrocenie spodnie, szerokosc na dole 20 cm zostawilem;

- skrocenie rekawow o 1 cm;

- przyszycie petelki pod klapa na gozdzik;

- poszerzenie spodni w pasie o 1,5 cm.

Generalnie jestem bardzo zadowolony, ale czekam juz na flanelowe Soho pinstripe z 'Design your suit'.

Zapachu gumy nie wyczulem, ale moze dlatego, ze meczy mnie katar od 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście "znikające" modele ze sklepu i czy ktoś wie czym to jest spowodowane? Ostatnio zniknęło wiele modeli marynarek. Teoretycznie mogły się wyprzedać ale kilka modeli równocześnie gdy było jeszcze wiele rozmiarów dostępnych (wiem bo kilka obserwowałem przymierzając się do zakupu) i nagle wszystkie zniknęły z oferty ... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, FONos napisał:

Czy zauważyliście "znikające" modele ze sklepu i czy ktoś wie czym to jest spowodowane? Ostatnio zniknęło wiele modeli marynarek. Teoretycznie mogły się wyprzedać ale kilka modeli równocześnie gdy było jeszcze wiele rozmiarów dostępnych (wiem bo kilka obserwowałem przymierzając się do zakupu) i nagle wszystkie zniknęły z oferty ... ?

Nie odnotowałem, nie licząc wyprzedania, za jednym wyjątkiem.

Swego czasu pokazywało mi inny zestaw marynarek w wersji na pc i mobile. Tzn. w tej pierwszej brakowało 1 sztuki. Filtry te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FONos napisał:

Czy zauważyliście "znikające" modele ze sklepu i czy ktoś wie czym to jest spowodowane? Ostatnio zniknęło wiele modeli marynarek. Teoretycznie mogły się wyprzedać ale kilka modeli równocześnie gdy było jeszcze wiele rozmiarów dostępnych (wiem bo kilka obserwowałem przymierzając się do zakupu) i nagle wszystkie zniknęły z oferty ... ?

Może idą do nowo otwieranych sklepów stacjonarnych?  SS teraz w tym ekspanduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.