Skocz do zawartości

bodzixon

Użytkownik
 • Zawartość

  637
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana bodzixon w dniu 16 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają bodzixon punkty reputacji!

Reputacja

802

O bodzixon

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny 12.09.1987

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Szczecin

Ostatnie wizyty

4685 wyświetleń profilu
 1. Jakie buty mam dziś na sobie

  Suit Supply. Poczatkowo żałowałem, że nie “dołożyłem do Yanko”, ale po dwóch sezonach stwierdzam, że był to jednak dobry zakup.
 2. Spotkania BwB w Szczecinie

  Po poszetkach.
 3. Buty ugniatają w paluch od góry przy zgięciu

  Nosek jest usztywniany plastikiem. Oczywiście, miejsce które Cię uciska, oznaczone na zdjęciu, plastikowe nie jest A więc Shoe-Eze może pomóc.
 4. Buty ugniatają w paluch od góry przy zgięciu

  Rozciągnąć możesz skórę. Z Twojego opisu wynika, że miejsce uciska znajduje się bezpośrednio w nosku, który jest plastikowy, więc obawiam się, iż nic nie pomoże rozciągacz.
 5. Jakie buty mam dziś na sobie

  Lubię czarne monki.
 6. Do opinii @Beny23 podszedłem sceptycznie, ale recenzja @Zajac Poziomka, a zwłaszcza efekt końcowy robi wrażanie. Zamówienie forumowe?
 7. Nieudany efekt lustra

  Dobra rada, ale poczekałbym co najmniej z 2-3 dni.
 8. Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  @wally to patriota lokalny
 9. Spotkania BwB w Szczecinie

  Teraz to mnie wkurzyłeś.
 10. testowanie produktów Saphir

  Wiele na tym forum było takich cudów Też z powodzeniem na wielu parach i wielokrotnie używałem Renomatu - do pewnego czasu - Rafał (szewc24) musiał mi wtedy ratować buty. Rafał powiedział mi, że w jego opinii Renomat nie ma żadnego zastosowania w warunkach domowych, a ja akurat jego opinie biorę sobie do serca
 11. testowanie produktów Saphir

  Zależy od tego jak użyjesz. Bardzo polubiłem ten środek i po testach go kupiłem. Użyłem go na wszystkich moich butach - w zależności od potrzeby - od cienkiej warstwy i szczotkowaniu po minucie od nałożenia, po kilka warstw dla "ściągnięcia" starych wosków i szczotkowaniu po dłuższym czasie. Pomimo dość "żrących" właściwości środka, zawiera on spore ilości wosków i nawet po mocnym potraktowaniu butów tym środkiem, po dobrym szczotkowaniu, skóra jest nawilżona i w dobrej formie. Tylko w kilku wypadkach posiłkowałem się dokończeniem pielęgnacji kremami i to w minimalnych ilościach. Świetny środek. Renomat, Creme Unieversalle i inne cleanery lądują u mnie głęboko w szafie, bo nie widzę dla nich już zastosowania.
 12. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  Dziękuję: @Marcin89, @Zajac Poziomka, @figo. Zamówię z SuSu, zobaczę na żywo, czy to jest to czego szukam.
 13. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  Koledzy, szukam takiej koszuli: https://www.poszetka.com/product-pol-4186-dzinsowa-koszula-z-kolnierzem-wloskim.html Niestety nie ma już mojego rozmiaru i nie będą już doszywane. Kojarzycie gdzieś podobne?
 14. testowanie produktów Saphir

  Koledzy, do testów posłużyły mi dwie pary butów. Koniakowe brogsy z 3-4 warstwami wosku na nosku (późną jesienią zostały wyczyszczone i tak sobie leżakowały zimę) oraz czarne wiedenki z około 20-30 warstwami wosku. Mam je około 2 lata i nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek "ściągał" wosk z czubków. Zacząłem od brogsów. Nałożyłem cienką warstwę Cleaning Lotion małą Saphirowską szczotką: Po 5-10 minutach wyszczotkowałem szczotką z twardym włosiem: Następnie, kolejna warstwa Cleaning Lotion: Po tym, trochę kremu i voilà: Możecie się domyślić, że wiedenki to już cięższy temat - to już poważna "skorupa" wosku. O ile na czubku jakoś to wyglądało to przy podeszwie, "skorupa" ta zaczęła nieestetycznie pękać, więc wskazane było się już jej pozbyć. Sposób postępowania, tak jak wyżej, tyle że 3 powtórki: małą szczotką nakładanie Cleaning Lotion i po około 10 min od nałożenia szczotkowanie szczotką z twardym włosiem . Jak doszedłem to takiego efektu, to bawełnianą szmatką z Cleaning Lotion przetarłem kilka razy: Potem wyszczotkowałem i buty wyglądały tak - zero starych wosków: Podsumowując. Cleaning Lotion to świetny produkt! Głównie z uwagi na to, jak sobie poradził z wiedenkami. Renomatem, aby usunąć taką skorupę musiałbym: 1) porządnie się namachać, 2) zużyć pół butelki (Cleaning Lotion poszło ok 5%), 3) zasmrodzić całe mieszkanie. Poza tym, zabawa z Renomatem może skończyć się usunięciem wykończenia skóry, więc to zawsze igranie z ogniem. Uważam, że Creme Universelle byłoby niemożliwe usunięcie takiej warstwy wosków. Jutro ciąg dalszy testów. Planuje na brogsach zrobić lustro Amiral Glossem, a na wiedenkach czarnym Mirror Glossem. Przy czym, zastrzegam, że nie będzie to do końca obiektywny test, bo Mirror Glossa mam od wielu miesięcy, a Amiral Gloss to świeżynka. Niemniej, zobaczymy co z tego wyjdzie.
×