Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, krzysiekw napisał:

Oprócz tego co zaproponował bodzixon możesz rozważyć jeszcze Lazio (o ile rozmiarowo wchodzi w grę coś innego niż Napoli).

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-niebieski-gładki/P2529L.html

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-granatowy-gładki/P2778LA.html

http://eu.suitsupply.com/pl/suits/lazio-granatowy-gładki/P5164.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z SuSu, ale testowałem lniane dzianiny z Yooxa i, podobnie jak @mosze, średnio ogarniam sens czegoś takiego - ani to dobrze wygląda na żywo (dużo gorzej niż na zdjęciach), ani dobrze leży, ani jest przyjemne dla skóry, no taki staromodny worek na ziemniaki pofarbowany i modnie skrojony ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

No ale jak to, przecież len to taka uniwersalna tkanina, pięknie się gniecie i wszyscy blogerzy i bywalcy Pitti Uomo w tym chodzą???

Po prostu szukam jakiegoś zastępstwa na letnie wieczory i poranki dla kardigana/swetra z wełny merino albo lekkiej marynarki, nie trzeba od razu tak pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aver napisał:

Po prostu szukam jakiegoś zastępstwa na letnie wieczory i poranki dla kardigana/swetra z wełny merino albo lekkiej marynarki, nie trzeba od razu tak pisać.

Przepraszam jeżeli poczułeś się urażony, moja zgryźliwa uwaga nie miała być osobistym przytykiem, a jedynie komentarzem do pomysłu SS.

Proponuję zainteresować sie v-neckami/kardiganami John Smedley Sea Island Cotton. W cenach regularnych są bardzo drogie, ale w dziale sale albo na stronie ich outletu można takie swetry dostać za 60-80 funtow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Aver napisał:

O, i to jest pomysł, dziękuję. :)

Naprawdę polecam. To są rewelacyjnie wyglądające swetry, materiał jest dosyć cienki, nie gniecie się i jest bardzo przyjemny w dotyku. Guziki w swetrach są bodajże z masy perłowej. Jedyną wadą jest to, że są bardzo delikatne i trzeba o nie bardzo dbać, prać ręcznie itp. inaczej łatwo je zniszczyć (ja jeden porwałem, bo zahaczyłem lekko o gałąź podczas spaceru w lesie...). Tym niemniej za te 70 funtów IMO warto. Nie wiem dokładnie co, ale mają w sobie to "coś", co dodaje +5 do elegancji i do wyglądu. Tutaj jakieś moje dwa przykładowe zdjęcia, używałem ich w lecie właśnie jako okrycia wierzchniego na wieczór:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie polecam Sea Island nawet w cenie outletowej, czyli circa 350 zł plus wysyłka. Może źle trafiłem (miałem tylko jeden), może jestem uprzedzony, bo na hasło "sweter bawełniany" reaguję podobnie jak@mosze na sweter lniany.
Kiedyś w TK były swetry z merynosa marki Mark Law za 99 - 129 zł i wydawało się to być ceną regularną. Jeśli za jeden bawełniany Smedley z outletu można mieć trzy takie Mark Law z merynosa, to dla mnie jest to tzw. no-brainer.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lubo69 napisał:

Ja natomiast nie polecam Sea Island nawet w cenie outletowej, czyli circa 350 zł plus wysyłka. Może źle trafiłem (miałem tylko jeden), może jestem uprzedzony, bo na hasło "sweter bawełniany" reaguję podobnie jak@mosze na sweter lniany.
Kiedyś w TK były swetry z merynosa marki Mark Law za 99 - 129 zł i wydawało się to być ceną regularną. Jeśli za jeden bawełniany Smedley z outletu można mieć trzy takie Mark Law z merynosa, to dla mnie jest to tzw. no-brainer.

Ale kolega prosił o alternatywy do wełny merynosa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubo69 Dla mnie nawet cienkie swetry z wełny merynosa są trochę za ciepłe na letnie wieczory :) Sea Island sprawdza się wtedy świetnie. Też wolałbym taki sweter za dwie stówy i zgadzam się, że 300-400 złotych to nadal sporo, ale nie za bardzo widzę póki co alternatywy. Jeżeli znasz jakieś źródło z tańszymi swetrami (nie musi być Smedley) z bawełny Sea Island, albo z materiału który podobnie wygląda, mało się gniecie i jest tak samo miły w dotyku  jestem zainteresowany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.