Kostek

Użytkownik
 • Zawartość

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

40

O Kostek

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

196 wyświetleń profilu
 1. Może powinieneś przestać ważyć się każdego dnia, bo nie ma to sensu?
 2. Mi się nawet wydawało, że koszule formalne w czasach zamierzchłych (XIX wiek) nie były rozpinane do końća. Niestety nie mogę teraz znaleźć, gdzie to wyczytałem.
 3. Może coś z Chopinem?
 4. Dokładnie, login i hasło również są danymi poufnymi, służącymi do ochrony naszych danych personalnych. Jeśli na stronie głównej certyfikatu nie ma, dane te mogą być łatwo przechwycone, a tak jak pokazuje screen wysłany przez @karkub, kliknięcie "Zaloguj" na stronie głównej nie otwiera szyfrowanej strony https://poszetka.com/signin.php, a jedynie pojawia się okienko do wpisania danych.
 5. Jednak na stronie głównej, będąc niezalogowanym, certyfikatu brak a na stronie logowania jest. Dla porównania dwa zdjęcia:
 6. A co jeśli za jakiś czas poczujesz chęć wypróbowania brzytwy?
 7. Czemu miałby się zrazić? Plastikowy Wilkinson goli bardzo dobrze, przynajmniej w porównaniu z maszynkami typu Mach3. Natomiast ten pędzel z isany nie wydaje się najwyższych lotów, albo to ja trafiłem jakiś bubel bo włosie wypada mi z niego w ogromnych ilościach.
 8. Zaśpiewać o niej piosenkę.
 9. Rozumiem, że firma młoda, ale tym bardziej trzeba próbować przepchnąć jedną, poprawną wymowę a nie rozbijać się na drobne bo biedny Anglik może źle wymówić. Co kto robi patrząc w monitor to jego sprawa, a w sklepie stacjonarnym bądź towarzystwie właściciela każdy i tak szybko pozna poprawną wymowę.
 10. Ważne, że koleżanka ze zdjęć wpatrzona w owego jegomościa jak w obrazek. No chyba, że to od wąsa właśnie tak wzroku oderwać nie może.
 11. No niestety kiedy ja próbowałem bez rejestracji to strona krzyczała, żebym się zarejestrował. Aczkolwiek ponoć faktycznie PayPal udostępnia sprzedającym opcję wygenerowania linka do płatności bez konieczności rejestracji.
 12. Mi też według instrukcji wyszedł rozmiar kołnierzyka, który noszę (40). Napisz może do nich i niech Ci doradzą, albo zmierz kołnierzyk ulubionej koszuli i daj im znać, że jest to miara zebrana z koszuli i taka Ci odpowiada.
 13. Chyba jednak forumowe "dołóż do Yanko", w połączeniu ze zdjęciami z JBMDNS, bardziej mnie przekonuje do zakupu tych butów niż przepisanie ze strony Patine informacji, że korzystają ze skóry cielęcej najwyższej jakości.