Jump to content

Kostek

Użytkownik
 • Content Count

  97
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68

About Kostek

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

750 profile views
 1. Nie wiem w jaki sposób ta informacja mnie ominęła, ale właśnie w Warszawie odbywa się I Międzynarodowy Konkurs Chopinowski na instrumentach historycznych. Co prawda pora nie dla wszystkich dogodna, ale aktualnie można oglądać na żywo:
 2. Ponoć 177, w polotach 178 (w sensie sam MrV podaje sprzeczne informacje, więc nie wiem na ile można im wierzyć).
 3. Nie wiem jak z designem i czy na zimę się ich płaszcze nadają, ale kilka razy w kwestii damskich wełnianych płaszczy obiła mi się o uszy wrocławska Saska Fashion. Niestety obecność marki w internecie pozostawia wiele do życzenia, więc bez wybrania się do sklepu raczej się nie obejdzie.
 4. Kostek

  Alfred Sargent

  @KIERMAN Myślę, że te oksfordy na kopycie 19F to model Drayton, sądząc po kształcie przeszyć na kwaterach. Sam się nad nimi zastanawiałem, ale matematyka jest nieubłagana
 5. Ja w bokserki (a pisząc bokserki mam na myśli bokserki a nie slipko-bokserki) zaopatruję się w H&M i jestem zadowolony. W cenie regularnej (79.90 za trójkpak) nie wiem czy bym kupił, ale aktualnie dwa trójpaki przecenione są o połowę z okazji black friday.
 6. To, że coś dziwnego dzieje się na pięcie butów prezentowanych na zdjęciu, nie znaczy, że takie marszczenia będą występować na butach, które zamówisz. Podobają Ci się, zamów, obejrzyj na żywo, najwyżej zwrócisz. Ktoś ostatnio wrzucał link do wywiadu z country managerem Zalando, w którym ten wspomniał, że w krajach rozwijających się (w przeciwieństwie do krajów rozwiniętych) ludzie decydują o zakupie w chwili kliknięcia, a nie kiedy dostaną towar i mogą go obejrzeć.
 7. Sam jestem niewysoki (170cm) i pierwszy garnitur z SuSu wziąłem w rozmiarze 24, w którym to marynarka ma 72cm długości i jest odrobinę za krótka, przez co teraz skłaniam się ku rozmiarowi 48.
 8. Moim zdaniem 74cm to długość dobra dla rozmiaru 48 a nie 50, ale rozumiem, że o ile dłuższe marynarki mogą wyglądać lepiej na autorze kolekcji to nie koniecznie będzie tak w przypadku większości klientów.
 9. Najzabawniejsze jest to, że proporcje prototypów prezentują się w sesji lepiej, niż marynarek z poprzedniej kolekcji, więc dziwne, że zrezygnowano z pomysłu wydłużenia.
 10. Skoro Blake jest lepszy od maszynowego GYW, to mnie ciekawi czy ktoś na forum zna jakieś firmy szyjące metodą Blake poza Crownhill SHoes?
 11. Ale po co VPN? Na dole strony jest zmiana wersji. Bodaj "change country" się klika.
 12. Miałem tak w Berwickach, mam tak teraz w Yankach. Berwicki się rozbiły i przestało to być uciążliwe. Z Yankami jeszcze walczę, ale też neidługo się poddadzą.
 13. To są te same buty. Zdjęcie u Milera jest bliższe prawdy co do koloru.
 14. Szkoda, że tylko PoW z kentem. Krawat zielony z wełny challis w kwiaty już się sprzedał czy dopiero będzie?
 15. Co prawda materiał bardziej rozrywkowy niż informacyjny i wiele się z niego nie dowiemy, ale może kogoś zainteresuje. Suit Supply vs Articles of Style vs Leonard Logsdail.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.