Kostek

Użytkownik
 • Zawartość

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

36

O Kostek

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

124 wyświetleń profilu
 1. Zaśpiewać o niej piosenkę.
 2. Rozumiem, że firma młoda, ale tym bardziej trzeba próbować przepchnąć jedną, poprawną wymowę a nie rozbijać się na drobne bo biedny Anglik może źle wymówić. Co kto robi patrząc w monitor to jego sprawa, a w sklepie stacjonarnym bądź towarzystwie właściciela każdy i tak szybko pozna poprawną wymowę.
 3. Ważne, że koleżanka ze zdjęć wpatrzona w owego jegomościa jak w obrazek. No chyba, że to od wąsa właśnie tak wzroku oderwać nie może.
 4. No niestety kiedy ja próbowałem bez rejestracji to strona krzyczała, żebym się zarejestrował. Aczkolwiek ponoć faktycznie PayPal udostępnia sprzedającym opcję wygenerowania linka do płatności bez konieczności rejestracji.
 5. Mi też według instrukcji wyszedł rozmiar kołnierzyka, który noszę (40). Napisz może do nich i niech Ci doradzą, albo zmierz kołnierzyk ulubionej koszuli i daj im znać, że jest to miara zebrana z koszuli i taka Ci odpowiada.
 6. Chyba jednak forumowe "dołóż do Yanko", w połączeniu ze zdjęciami z JBMDNS, bardziej mnie przekonuje do zakupu tych butów niż przepisanie ze strony Patine informacji, że korzystają ze skóry cielęcej najwyższej jakości.
 7. Myślę, że 48 będzie dobre. Mam w klatce 94cm i noszę rozmiar 24 (odpowiednik 48). Rozmiar mniejszy też się na mnie zapnie, ale nie wygląda dobrze przez nadprogramowe centymetry w talii.
 8. Ja rozumiem panie Ireneuszu, że duma ze znalezienia się w owym rankingu ciągle jeszcze rozpiera, ale czy na pewno kolejne linki mówiące o tym samym są tu potrzebne?
 9. @MichałBrit Tak jak pisałem. Kolejne rzędy sukcesywnie zabezpieczam przed edycją. Jedną koszulę dopisałem Ci do niepewnych.
 10. Zawsze można zabezpieczyć już wypełnione rubryki przed edycją. Gdzieś tam widziałem taką opcję. Jako, że nowa strona, podaję jeszcze raz link, żeby nie zaginął: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1h8KqLwGsz6BvtVdFzMr7bRt1F7pjsscyZvTSt4cegJM/edit?usp=sharing Edycja: Komórki od A2 do C33 mogą w tym momencie być edytowane jedynie przeze mnie. Gdyby ktoś chciał wprowadzić zmiany do swoich cyferek, proszę o kontakt.
 11. Jeśli chaos w wątku jest za duży, listę można by przerzucić do Google Docs. Z drugiej strony w takiej sytuacji link do listy może zaginąć, jeśli wątek będzie rósł. EDIT: Tak na szybko https://docs.google.com/spreadsheets/d/1h8KqLwGsz6BvtVdFzMr7bRt1F7pjsscyZvTSt4cegJM/edit?usp=sharing
 12. swordfishtrombone - 2/3 MichałBrit - 2 Bacio - 2 Blekit - 2 Xune - 1 Wodzu - 2 blondaas - 1/2 anarion - 2 Ataman - 1 Kostek - 1/2
 13. A czy te buty nie miały być szyte metodą blake?