Kostek

Użytkownik
 • Zawartość

  77
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

49

O Kostek

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny

Ostatnie wizyty

302 wyświetleń profilu
 1. Dla odmiany dobra wiadomość:
 2. Nie usuwać ciasteczek, zjechać na sam dół strony, kliknąć Change country, wybrać funty i język angielski. U mnie nic sie nie rozjeżdża w ten sposób. Jeśli problemy dalej występują, może faktycznie winna jest sieć, próbująca blokować stronę lub jej elementy.
 3. @Miro Jeśli przełniesz 5,5cm to na http://hatsandcaps.co.uk są.
 4. Rękawy koszuli są zdecydowanie za długie, więc cięzko oceniać długość rękawów marynarki.
 5. Znajomy ze studiów przyszedł kiedyś w podobnym stroju na egzamin. Jego zestaw był jednak bardziej skoordynowany, bo pod marynarką miał jeszcze bluzę pasującą do spodni dresowych.
 6. Może powinieneś przestać ważyć się każdego dnia, bo nie ma to sensu?
 7. Mi się nawet wydawało, że koszule formalne w czasach zamierzchłych (XIX wiek) nie były rozpinane do końća. Niestety nie mogę teraz znaleźć, gdzie to wyczytałem.
 8. Może coś z Chopinem?
 9. Dokładnie, login i hasło również są danymi poufnymi, służącymi do ochrony naszych danych personalnych. Jeśli na stronie głównej certyfikatu nie ma, dane te mogą być łatwo przechwycone, a tak jak pokazuje screen wysłany przez @karkub, kliknięcie "Zaloguj" na stronie głównej nie otwiera szyfrowanej strony https://poszetka.com/signin.php, a jedynie pojawia się okienko do wpisania danych.
 10. Jednak na stronie głównej, będąc niezalogowanym, certyfikatu brak a na stronie logowania jest. Dla porównania dwa zdjęcia:
 11. A co jeśli za jakiś czas poczujesz chęć wypróbowania brzytwy?
 12. Czemu miałby się zrazić? Plastikowy Wilkinson goli bardzo dobrze, przynajmniej w porównaniu z maszynkami typu Mach3. Natomiast ten pędzel z isany nie wydaje się najwyższych lotów, albo to ja trafiłem jakiś bubel bo włosie wypada mi z niego w ogromnych ilościach.
 13. Zaśpiewać o niej piosenkę.