Skocz do zawartości

Kostek

Użytkownik
 • Zawartość

  87
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

60

O Kostek

 • Tytuł
  Zwykły

Ostatnie wizyty

359 wyświetleń profilu
 1. Ale po co VPN? Na dole strony jest zmiana wersji. Bodaj "change country" się klika.
 2. Producenci butów: Berwick

  Miałem tak w Berwickach, mam tak teraz w Yankach. Berwicki się rozbiły i przestało to być uciążliwe. Z Yankami jeszcze walczę, ale też neidługo się poddadzą.
 3. Producenci butów: Berwick

  To są te same buty. Zdjęcie u Milera jest bliższe prawdy co do koloru.
 4. poszetka.com

  Szkoda, że tylko PoW z kentem. Krawat zielony z wełny challis w kwiaty już się sprzedał czy dopiero będzie?
 5. Co prawda materiał bardziej rozrywkowy niż informacyjny i wiele się z niego nie dowiemy, ale może kogoś zainteresuje. Suit Supply vs Articles of Style vs Leonard Logsdail.
 6. Producenci, marki butów: Yanko

  @Whitesnake Nigdzie nie napisałem, że różnicy między butami z półki średniej i wysokiej, jeśli chodzi o użyte produkty, nie będzie. Jeśli jednak ktoś sugeruje, że buty za ok. 1,2 tysiąca to buty za "jedyne" 1,2 tysiąca i nie należy oczekiwać zadawalającej skóry tylko dlatego, że nie są butami za niecałe 4 tysiące, to przepraszam bardzo, ale to nie jest normalne. Komentarz taki jest zresztą o tyle bez sensu, że bazuje na pojedynczych przykładach, które o niczym nie świadczą, tak samo jak komentarze osób, które owe problemy z butami miały. Jakby nie było, wiele osób na tym forum buty Yanko posiada i większość zdaje się być zadowolona. Sugeruję jednak zakończyć te wywody nie na temat, bo jeszcze moderator się obudzi
 7. Producenci, marki butów: Yanko

  Nie oczekujmy cudów za 300, nie oczekujmy za 600, nie oczekujmy za 1000. Niedługo się okaże, że w zasadzie poniżej 5 tysięcy złotych to nie ma co butów kupować bo tylko na śmieci się nadają. Czasem to forum przyprawia mnie o zawroty głowy.
 8. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  Ale ten krawat ma dwa paski.
 9. Męska fryzura

  Jeśli o zmywanie chodzi, to też mogę polecić Schmiere. Co prawda po jednym myciu mokre włosy dalej wydają się dziwne w dotyku, ale jak przeschną to się okazuje, że nic w nich nie ma. Po dwóch myciach i mokre są normalne w dotyku. Pamiętaj, że przy niektórych pomadach samo roztarcie w dłoniach może nie być wystarczające i dobrze jest posłużyć się suszarką lub gorącą wodą, żeby takową pomadę zmiękczyć. Grzebień to już raczej kwestia gustu. Radziłbym tylko nie korzystać z takiego, którego używają inni domownicy bo pomady woskowe/wazelinowe będą na nim zostawać a nie każdy chce mieć pomadę we włosach.
 10. Męska fryzura

  Jeśli masz włosy, które nie poddają się bez walki, American Crew bym odradzał. Chociaż jeśli ma to być pomada na początek, to w sumie do testowania się nada. Pytanie też, czy zainteresowany jesteś pomadą na bazie wody czy raczej wazeliny. Z silniejszych produktów na bazie wody mogę polecić Suavecito Firme Hold oraz Layrite Supreme Hold. Natomiast wśród tradycyjnych pomad nie znalazłem jeszcze nic trwalszego od Schmiere Knuppelhart, choć ponoć wersja Hart trzyma podobnie a łatwiej wydobyć ją z pojemnika (zaznaczam również, że na bazie wazeliny są te z krukami na opakowaniu, o wodnych odpowiednikach się nie wypowiem, bo nie korzystałem).
 11. Muzyka dla naszych uszu

  Dla odmiany dobra wiadomość:
 12. Nie usuwać ciasteczek, zjechać na sam dół strony, kliknąć Change country, wybrać funty i język angielski. U mnie nic sie nie rozjeżdża w ten sposób. Jeśli problemy dalej występują, może faktycznie winna jest sieć, próbująca blokować stronę lub jej elementy.
 13. Gdzie można kupić - szukam, poszukuję

  @Miro Jeśli przełniesz 5,5cm to na http://hatsandcaps.co.uk są.
 14. Suit Supply

  Rękawy koszuli są zdecydowanie za długie, więc cięzko oceniać długość rękawów marynarki.
 15. Humor

  Znajomy ze studiów przyszedł kiedyś w podobnym stroju na egzamin. Jego zestaw był jednak bardziej skoordynowany, bo pod marynarką miał jeszcze bluzę pasującą do spodni dresowych.
×