Jump to content

Enygma

Użytkownik
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

About Enygma

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

587 profile views
 1. Patrząc na wątek na SF to tam jednak nie było oporów do korzystania na tej pomyłce.
 2. A czy ktoś widział gdzieś ten materiał? Przejrzałem Olgę, ale tam dokładnie tego materiału nie ma. Miler też już tej koszuli w ofercie nie ma.
 3. Czy poradniki zamieszczone na stronach multirenowacji i Wielkiego shoe są w porządku dla laika? Dopiero zacząłem przygodę z butami i powoli czytam 122 stronicowy wątek forum 😉
 4. Raczej później niż wcześniej. Sprzedawca myślę zwykle czeka do ostatniej chwili, bo przecież ktoś może skorzystać jeszcze z tej przedsprzedaży i wydaje mi się, że nieopłacalne jest dla nich wysyłanie "niedobitków" koszul z ostatnich dni jej trwania.
 5. Do użytkowników Berwicków 320 w zamszu, mógłby ktoś z szanownych podrzucić zdjęcie, jak złamały mu się buty? 🙂
 6. Jak ciasno prawidła powinny wypełniać buty? Przeszukiwałem forum, ale nie mogłem znaleźć odpowiedzi.
 7. A jak już jesteśmy przy temacie rękawiczek, czy w cenie powiedzmy 200 zł za parę, lepszym wyborem jest szycie u jednego z warszawskich rękawiczników, czy właśnie zamówienie czegoś od Kuca? Pytam o kwestię skór, nie o dopasowanie.
 8. Totalnie nie mam pojęcia jakie marki brać pod uwagę. Mógłbyś lekko naprowadzić na co polować?
 9. Bardziej myślałem o niej jako torbie codziennej, przez raczej mocno ograniczony budżet, jednak tak czy tak, dziękuję za opinię
 10. Jeśli to ma związek z tematem wątku to może warto zalinkować produkt. https://torebki-sklep.pl/dua-meska-skorzana-torba-na-laptopa-czarna.html
 11. Czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się o skórze groszkowanej Adria? Jak z jakością, jak się starzeje?
 12. A gdzie można kupić materiał na eBay za grosze? Podesłał byś w wiadomości prywatnej polecanych sprzedawców?
 13. W sumie ogólnie, czy w starym czy w nowym. Jeśli dobrze rozumiem, wkladka sprawi, że trzeba będzie zmienić rozmiar buta na większy niż dotychczas, możliwe też że że na szerszym kopycie. Czy mimo tej zmiany nie będzie się odczuwać właśnie tej płytkiej pięty i w konsekwencji zsuwania się buta, ewentualnie słabego trzymania pięty przez buta?
 14. A zauważyłeś efekt płytkiej pięty, że but jest "za krótki" przy pięcie? Oraz czy nie ma problemu w okolicy haluksów, że stopa nie wypełnia tam odpowiednio buta i ma sporo luzu przy jego większym rozmiarze?
 15. A czy w przypadku stosowania wkładek zauważyliście, że musicie zmienić rozmiar buta, bo razem z wkładką nie mieścicie się w ten swój normalny rozmiar?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.