Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

@secondhand_man, nie ma problemu z zaciąganiem, a tym bardziej trwałością. Ta marynarka jest według mnie bardzo dobrym wyborem. Kolorystycznie sprawdza się i latem i zimą. Pasuje do spodni lnianych, cienkich wełnianych, a nawet flanelowych. Polecam. Jest też wersja w ciemniejszym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BrotherM napisał:

@secondhand_man

 

Nie uważasz że to i to w zbliżonych kolorach (odcienie niebieskiego) będą słabo pasować? 

Ciemno granatowa marynarka z jaśniejszy jeansami imo wygląda ok . ( wiadomo wyraźny splot itd) . Wydaje mi się że ta jaśniejsza wersja może wyglądać dobrze z ciemnym jeansem . Jeansy z czasem się trochę spiorą ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od SuSu:

Thank you for your correspondence.
Both the suits are very similar to one another since both fabrics are going to be from Vitale Barberis Canonico, both are half canvassed suit from our Fall/Winter collection;
however, the biggest difference will be that the product code P4998 is going to be a pure wool S110 while the P5300 is going to be simply pure wool.
I hope this information was helpful and if you have any further questions or need any other assistance, please feel free to contact us.

Nasuwa się kolejne pytanie - który rodzaj wełny będzie lepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na jeszcze jedną uwagę zwróciłem co do nowej kolekcji SuSu - daleko posuniętą casualizację.

Mnie to nie tylko zainteresowało, ale i całkiem się podoba, ot mam pewną potrzebę jeszcze dalece odformalizowania ubioru w pewnych sytuacjach (ostatnio, pewna pani uznała, że jestem w garnitur ubrany, gdy byłem w zestawie koordynowanym :D ), a co ciekawe SuSu zaprononowału tutaj w zasadzie łączenie elementów zasadniczo uchodzących za formalne (marynarki, koszule, kardigany, kamizelki) z tymi nieformalnymi (chino, jeansy, adidasy, DRESY, paski plecione, t-shirty, hoodies etc). Jak się na to zapatrujecie? Dla mnie to ciekawy sposób na urozmaicenie zastosowania garderoby.

 

Dla przykładu:

C1077_1.jpg

C1078_1.jpg

C1072_1.jpg

C962_1.jpg

 

C1074_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@secondhand_man Mam tę marynarkę od 2 lat i jest to moja najczęściej noszona rzecz w garderobie :) Na lato i zimę, chociaż ja jestem również zimnolubny. @50groszy Moim zdaniem nie pasuje do jeansów w podobnym tonie, niestety innych (jaśniejszych) nie mam żeby potwierdzić. Do chinosów wszelkiej maści jak najbardziej. Poniżej zestawienie:

20170827_162155.thumb.jpg.20c3ea6c121b85ab13a0ede8cfdd9491.jpg

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.