Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, BrotherM napisał:

@JD! @gumol76

 

Tak właściwie, bo niby skoro jest grupa odbiorców chętna kupić garnitur albo smoking moro (czekam na surdut moro :D ), to gdzie oni są? Widział ktoś kogoś w Polsce w tego typu stylizacji? Bo poza blogerami modowymi, ja nie uświadczyłem.

Pewnie jakiś celebryta, na jakiejś ściance się pojawi. Tymczasem cel jest osiągnięty, bo zainteresowanie objawiło się, choćby na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gumol76 napisał:

Pewnie jakiś celebryta, na jakiejś ściance się pojawi. Tymczasem cel jest osiągnięty, bo zainteresowanie objawiło się, choćby na tym forum.

Wątpię żeby kogokolwiek to forum zachęciło do zakupow tych produktów. No chyba, że znajdą się ludzie chętni zrobić forumowiczom na złość. 

Najwyraźniej nie każda forma zainteresowania jest tą pożądaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Tak przeglądając ten wątek i go przeszukując nie znalazłem nic o Dwaynie Johnsonie. Ilekroć widzę go w garniturach, podziwiam krawców, którzy kroili jego ubrania. Dla mnie perfekcja u naprawdę dużego faceta. Zdjęć w sieci mnóstwo, niektóre klasyczne, inne typowe dla showmana, ale dla mnie ekstra. 

the-rock-3-suit-style-richness-tot-blog-

dwaynejohnson.png

screen-shot-2015-12-25-at-12-46-13-pm.pn

ballers-dwayne-johnson.jpg?w=446&h=299&cthe-rock-sexiest-man-alive-640x480-14792

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą perfekcją to bym nie przesadzał, bo jednak jest sporo mankamentów, a i ma typowy problem z podkreślaniem talii - robotę tak naprawdę robi jego muskulatura w górnych częściach, dzięki czemu za bardzo nikt na to uwagi nie zwraca, jednak masz np 3 zdjęcie gdy ktoś nieudolnie próbował właśnie mu ów talie podkreślić. Stąd właśnie ów znany trik z "żurnali" - czyli pozowanie z zakryciem guzika. 

Najlepszy krój dla niego wydaje się mieć ten "piaskowy" garnitur z demotywatorów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat trudno zobaczyć naprawdę słabe strony większości jego marynarek, czy garniturów, mając za porównanie innych, nieźle ubranych ludzi na forum, blogach modowych. Może doskonałość ucieka, ale facet ma trudną sylwetkę i zapewne mocno się zmieniającą, a dopasowanie po prostu fajne. I nie boi się trudniejszych połączeń.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko w garniturach Johnsona najsłabiej wypadają spodnie - są długie, przy tym nosi je na pasku, nie widziałem, żeby stosował szelki. W efekcie ma harmonijkę na butach a spodnie sprawiają wrażenie niskiego kroku a`la gangsta bros. To efekt złego krojenia lub ich opadania - trudno orzec. Ale słabo wyglądają.

Tym niemniej The Rock i tak prezentuje się nieźle, imho nie sprawia wrażenia osoby przebranej i zmuszonej do noszenia garnituru a one same prezentują się akceptowalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
14 minut temu, Wodzu napisał:

Gruba podeszwa, wysoki obcas i toe-box - też bym stawiał na Vass.

I bardzo ładnie wyprofilowana pięta. To prawdopodobnie Vass 1040, w kolorze cognac, taki sam jak tutaj (tylko nie jestem pewien, czy to skóra groszkowa, trochę za małe zdjęcie) :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda jak mój ulubiony model Peter Norweger. Tutaj pewnie box- calf w kolorze antic- cognac lub jakaś ciemniejsza odmiana koniaku (ta zaznaczona na fotce z salonu). Gdyby zdjęcie miało większą rozdzielczość, łatwo byśmy potwierdzili/wykluczyli Vassa po charakterystycznych przeszyciach, ale na 90 % Vass

5a5c75fb56226_L1120717kopia.thumb.jpg.cfe013b88abd5427d7c4b46f72fe599b.jpg

vass.jpg.bbca93193f5ed7b67782e1c14c055bcc.jpg5a5c75f8a6450_vassx4.jpg.91b9ecec2083dc67b1c6ba102106a27d.jpg

5a5c783b48657_vassszycie.jpg.4e86b267ad1e99b9d0209186a09b07f2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Bartłomiej Przymusiński członek zarządu i rzecznik prasowy Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia. W ostatnim czasie uważam Pana sędziego za najlepiej ubranego "Pana z tv". Mam przez to nieodparte wrażenie, iż jest on stałym czytelnikiem forum, o ile nie jest aktywnym forumowiczem ukrywającym się za jakimś wymyslnym nickiem.😉

Przy okazji chciałbym zapytać czy moze ktoś kojarzy producenta oprawek, jakie nosi Pan rzecznik?

Niestety internety nie obfitują w aktualne zdjęcia, polecam zatem bacznie oglądać wszelkiego rodzaju serwisy informacyjne (tematy na czasie przecież 😉).

 

013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.