Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

https://businessinsider.com.pl/finanse/fundusze/csr-o-spolecznej-odpowiedzialnosci-biznesu-sebastian-kulczyk/r2xkn95

Czy mlody Kulczyk ubiera się w SuSu? Rzuccie okiem na filmik w niniejszym artykule. 

Mam ten garnitur trzyczęściowy, a w każdym razie wygląda... jakoś znajomo. :P

 

Ad. post poniżej :)

Uroki mądrzejszej autokorekty w telefonie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BrotherM napisał:

https://businessinsider.com.pl/finanse/fundusze/csr-o-spolecznej-odpowiedzialnosci-biznesu-sebastian-kulczyk/r2xkn95

Czy mlody Kulczyk ubiera się w SuSu? Rzuccie okiem na filmik w niniejszym artykule. 

Mam ten garnitur trojrzędowy, a w każdym razie wygląda... jakoś znajomo. :P

trójrzędowy ?:> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
32 minuty temu, Bacio napisał:

Przegląd zdjęć znanych postaci na pogrzebie Kory:

(Pozostaje mi wątpliwość - czy na pogrzeb krótkie spodenki nie powinny być przypadkiem zaprasowane w kant?!)

Niecenzuralne słowa cisną się na usta. "Elita" narodu...

Na początku tego roku biednemu chłopakowi z naszego sąsiedztwa zmarł nagle ojciec i ten z łzami w oczach przyszedł do moich rodziców czy może pożyczyć czarny płaszcz na pogrzeb, bo ma "tylko" ciemnoszary. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, xkoziol napisał:

Wiem jedno - nie ten wątek, nie to forum, nieładnie...

Bo co ? Ten wątek i to forum.

Dostaniesz tu bęcki za niedociągnięty krawat, ale masz mieć w d*** że na pogrzeb jednej z największych artystek ostatnich 30 lat jeden dureń z drugim durniem założyli krótkie spodenki i sandały ? Zasięg tego forum to margines marginesu, to co zrobili niektórzy "artyści" na pogrzebie Kory poszło w świat i daje najgorszy przykład z możliwych. To też pokazuje jak oderwani od rzeczywistości są niektórzy z tych ludzi. 95 stron wątku o tym jak się ubrac na chrzest/komunię, a tutaj "nic się nie stało"...

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Pawcio napisał:

Chociaż nie podoba mi się to co zostało zaprezentowane na zdjęciach, to w radiu informowali, że nie chciała ,,smutnego” pogrzebu.

Przecież to jest bardzo "smutne", kiedy mężczyzna w wieku 55 lat ubierze się w ten sposób na pogrzeb.,Do większości klubów nie wpuszczają w krótkich spodenkach, podobnie jest w przypadku świątyń i innych  miejsc kultu większości znanych religii.W kulturze anglosaskiej krótkie spodenki są odpowiednie dla chłopców w wieku  do 8 lat.,Dorosły facet uchodzący za celebryte, pokazujący niezbyt zgrabne kolana na pogrzebie to raczej nie jest wesoły widok.,

  • Oceniam pozytywnie 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szydlowsky napisał:

@Żorż Ponimirski precyzuje ,  miałem na myśli poziom Twojej wypowiedzi , czasem trudno pogodzić elegancki wygląd z eleganckim zachowaniem . 

To może ja doprecyzuję, bo chyba nie wyraziłem się wystarczająco dobitnie. To różni ludzi od zwierząt, ze ludzie odróżniają dzień powszedni od dnia świętego. Resztę możesz dopowiedzieć sobie sam jeśli jest Ci bliska kultura wypowiedzi i nie chcesz się narażać na czytanie kilku gorzkich słów. To był POGRZEB, nie plaża, nie spacer po Krupówkach, ani nie kinderbal. POGRZEB. Koniec mojej wypowiedzi na ten temat.

Poza tym uważam, ze jakieś dwuwyrazowe docinki w Twoim wykonaniu to też nie są wyżyny kultury, ale w odróżnieniu od Ciebie nie komentuję czyichś komentarzy a raczej sam temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.