Jump to content
saphir.pl

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy

Recommended Posts

4 godziny temu, Bacio napisał:

Tymczasem w Warszawie Studio Urody promuje marynarki z brustaszą z prawej strony.

IMG_1976.jpg

W końcu trzeba było tych panów rozłączyć. Grafik pewnie pomyślał, że nikt nie zauważy. 

homepage.jpg

• Like 2

11 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

W końcu trzeba było tych panów rozłączyć. Grafik pewnie pomyślał, że nikt nie zauważy. 

A ja myślę ,że grafik zrobił to celowo.,To jest takie "Pozdro dla kumatych " od autora grafiki.,Skoro zakład jest na ul.Alternatywy to musi być jakiś bareizm na banerze, a bardziej absurdalnej sytuacji od brustaszy po prawicy nawet sam Bareja by nie wymyślił.

• Like 1

29 minut temu, Kriogen napisał:

Odnośnie baneru myślę, że 99,99999% ludzi nawet tego nie zauważy :)

Jasne, ale chyba Studio Urody Flis&Borkowski to jednak powinno zauważyć?

2 godziny temu, Bacio napisał:

Jasne, ale chyba Studio Urody Flis&Borkowski to jednak powinno zauważyć?

Ręki bym sobie nie dał uciąć to tylko studio urody :)... gorzej jak by tego typu plakaty wypuściła marka odzieżowa typu Bytom, Vistula,Pako~, itd

Sorry za Off-topic.

Moim zdaniem bardzo sympatyczny akcent, świetne poczucie humoru. Ciekawe jak by autor grafiki zareagował, kiedy zakład mieścił by się na ul.Ćwiartki we Wrocławiu?

17 godzin temu, mayor napisał:

Ciekawe jak by autor grafiki zareagował, kiedy zakład mieścił by się na ul.Ćwiartki we Wrocławiu?

... ale ćwiartka to jest nic

• Upvote 1

14 godzin temu, Midlife-Crisis napisał:

Pozostaje zapytać, skąd on to miał.

Od krawca - krawiectwo miarowe funkcjonowało wtedy (zdjęcie z lat pięćdziesiątych?) jeszcze całkiem nieźle.

Edit: a jeśli pytanie dotyczyło butów, to buty na miarę także można było bez problemu zamówić lub... znaleźć dobre przedwojenne egzemplarze w stanie "j.nowe".😉

Dodatkowo komentatorzy sportowi mieli okazje i możliwość opuszczenia granic kraju. Może więc był administratorem takiego forum jak to i zorganizował zamówienie grupowe materiałów, z których później uszyli sobie garnitury bespoke :)

W dniu 21.09.2018 o 18:34, Midlife-Crisis napisał:

Pozostaje zapytać, skąd on to miał.

Bardziej niż samo posiadanie zachwyca mnie odczuwanie potrzeby posiadania. W tamtych czasach jeszcze bardzo powszechne, nie tyko wśród prominentów.

1 zdjęcie - nie jestem fanem czarnej koszuli i na tym zdjęciu z ciemnym krawatem zestawienie mi się nie podoba.

2 zdjęcie - rozumiem jego styl i oryginalność, ale łączenie garnituru z wulgarnym przekazem nie przemawia do mnie. Będąc w takiej pozycji on sam powinien zdawać sobie sprawę, że jest inspiracją do starszych, młodszych, a czasem i tych bardzo młodych i według mnie warto im przekazywać pozytywne wartości, zwłaszcza kiedy ma się taki posłuch jak ma on.

3 zdjęcie - przy jego budowie to wypełnienie ramion według mnie jest za duże, również kołnierz koszuli nie specjalnie mi się podoba, ale to już osobiste odczucie. Również zegar (wiem - sponsor i te sprawy) dla mnie mógłby trochę mniej rzucający się w oczy.

Jak dla mnie 6,5/10

To już któryś raz Connor to trafia. Ten wulgarny garnitur był uszyty na specjalną okazję, więc luz. Poza tym przydomek Notorious zobowiązuje, walenie krzesłem w autokar też nie jest oznaką dżentelmeństwa. Fakt, nie są to najlepsze zdjęcia jego ubrań. Ale ja tam jestem jego fanem.

• Upvote 1