Jump to content

pmichal

Użytkownik
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118

About pmichal

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skontaktuj się z Supportem kilku sklepów jak chociażby @saphir.pl, oni bardzo dobrze doradzą jaki wstępnie może być Twój rozmiar, również na ich stronie są porównania klientów. Jeżeli możesz zamów wybrany model w 3 rozmiarach i sprawdź na dywaniku, który rozmiar Ci najlepiej pasuje.
 2. @Dignito - jak to działa, że nie robicie przecen, ale jednak za zapisanie się do newstellera dajecie zniżke? "13% rabatu na pierwsze zakupy." - czy to nie jest przyjęta praktyka handlowa? Żeby nie było nieporozumień - na razie pytam, aby zrozumieć waszą politykę, w żaden sposób jeszcze nie oceniam.
 3. pmichal

  Alfred Sargent

  Dołączam się do prośby.
 4. To nie jest kwestia polecenia lub nie, ale jeżeli rejestrujesz się na forum i w pierwszym poście przedstawiasz sklep nikomu nie znany to raczej wygląda to na kryptoreklamę. Jeżeli się mylę to nic nie stoi na przeszkodzie w udowodnieniu, że jest inaczej
 5. Aż się zdziwiłem, że autorka nawet nie próbuje kryptoreklamy, tylko pisze od razu, że to jej sklep
 6. pmichal

  Alfred Sargent

  Cześć, czy coś się powoli rusza?
 7. Dzwoniłem tam i w kilka innych miejsc, w tym do Dziekońskiego (wykonuje takie poprawki) Tylko w miejscu powyżej powiedzieli mi, że taka poprawka będzie dla nich zbyt problematyczna i się nie podejmą. Update jakby ktoś szukał: Dziekoński wykonuje poprawki koszul - robi to sprawnie, szybko i w normalnej cenie.
 8. Czy ktoś jest może na bieżąco z przeróbkami w Gdańsku? Chciałbym przerobić podwójny mankiet na pojedynczy, czyli stosunkowo prosta przeróbka (mam nadzieję).
 9. Dzięki za rady Będę brał motor typu naked. w strój nowy się wyposażyłem, zostały jedynie buty. Skuter niestety to nie moja bajka. Postaram się o jaka szafkę w pracy, żeby zostawić chociaż coś, a jak nie to myślę, że nauczę się ładnie składać, żeby zagnieceń dużych nie było
 10. Termin był na 19 lipca więc też miałem taką nadzieję. Dzisiaj rano jednak była zmiana planów i narodziny dzieciątka także ja odpadam, a chciałem was w końcu poznać
 11. Dzięki za uwagi i chyba właśnie będę wozić ubrania Muszę tylko poszukać jakiegoś dobrego plecaka na buty i garnitur teraz.
 12. Wstępnie będę , o ile żona nie zacznie rodzic już wtedy
 13. Ciężko znaleźć złoty środek Dziękuję wszystkim za sugestie i czekam na kolejne, może jednak jakoś się uda
 14. Niestety zostawianie ubrań w pracy nie wchodzi w grę. Kupienie plecaka i wożenie butów / marynarki jest już bardziej realna. Nie wiem jak kwestia spodni - nie zniszczą się podczas jazdy? Chyba ciężko tu połączyć praktyczność z jakimś dress code.
 15. Panowie, potrzebuję pomocy. W skrócie zmieniam pracę i będę teraz pracować bardziej w centrum. Według google maps będę miał niecałe 9km do pracy, ale w korkach zajmie to milion czasu plus zaparkować będzie problem. Jak połączyć dress code w pracy z kombinezonem na motocykl? Jakieś pomysły?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.