Jump to content

pmichal

Użytkownik
 • Content Count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

127

About pmichal

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedzi wszystkim
 2. Czytając opinie o płaszczach często jest mówione, aby brać rozmiar większy. Mam 182 cm, 70kg i szczupłą budowę. SuSu doradza 46. Szukać 46 czy w związku z opiniami raczej 48?
 3. @xkoziol - dzięki Matejko nie brałbym na firmową wigilię
 4. Czy renowator pomoże na tę rysę? Prawdopodobnie kobiecy obcas, niestety wyglada dość głęboko.
 5. Myślę, że lepiej być oddanym własnym wartościom, aniżeli patrzyć kto w czym chodzi. Warto ciągnąć ludzi i ogólny wizurek ku górze niż w dół. Proponowałbym jednak nie zmniejszać formalności zestawu na tę okazję.
 6. Zgodzę się z @laleczka - też mi się wydaję na podstawie tych zdjęć, że guzik jest za wysoko.
 7. @Dignito - czy to nie to samo, tylko w innej formie? Zamiast super ekstra obniżek dajemy wam gratisy. Jak słyszę reklamę, że bank zapłaci Twoją jedną ratę to zawsze się uśmiecham, bo to nie jest instytucja charytatywna i nie będzie nikomu za darmo pieniędzy dawać - wezmą w inny sposób. Nie chodzi o sam fakt czy podwyżki są złe czy dobre, tylko o to, że tak bardzo się przed nimi bronicie, a robicie to używając innych słów po prostu. Biznes jest biznes i każdy chce zachęcić klienta do swojego produktu, ale czy przecena czy gratis to ta sama praktyka obniżkowa, po prostu inaczej nazwana.
 8. Skontaktuj się z Supportem kilku sklepów jak chociażby @saphir.pl, oni bardzo dobrze doradzą jaki wstępnie może być Twój rozmiar, również na ich stronie są porównania klientów. Jeżeli możesz zamów wybrany model w 3 rozmiarach i sprawdź na dywaniku, który rozmiar Ci najlepiej pasuje.
 9. @Dignito - jak to działa, że nie robicie przecen, ale jednak za zapisanie się do newstellera dajecie zniżke? "13% rabatu na pierwsze zakupy." - czy to nie jest przyjęta praktyka handlowa? Żeby nie było nieporozumień - na razie pytam, aby zrozumieć waszą politykę, w żaden sposób jeszcze nie oceniam.
 10. To nie jest kwestia polecenia lub nie, ale jeżeli rejestrujesz się na forum i w pierwszym poście przedstawiasz sklep nikomu nie znany to raczej wygląda to na kryptoreklamę. Jeżeli się mylę to nic nie stoi na przeszkodzie w udowodnieniu, że jest inaczej
 11. Aż się zdziwiłem, że autorka nawet nie próbuje kryptoreklamy, tylko pisze od razu, że to jej sklep
 12. Dzwoniłem tam i w kilka innych miejsc, w tym do Dziekońskiego (wykonuje takie poprawki) Tylko w miejscu powyżej powiedzieli mi, że taka poprawka będzie dla nich zbyt problematyczna i się nie podejmą. Update jakby ktoś szukał: Dziekoński wykonuje poprawki koszul - robi to sprawnie, szybko i w normalnej cenie.
 13. Czy ktoś jest może na bieżąco z przeróbkami w Gdańsku? Chciałbym przerobić podwójny mankiet na pojedynczy, czyli stosunkowo prosta przeróbka (mam nadzieję).
 14. Dzięki za rady Będę brał motor typu naked. w strój nowy się wyposażyłem, zostały jedynie buty. Skuter niestety to nie moja bajka. Postaram się o jaka szafkę w pracy, żeby zostawić chociaż coś, a jak nie to myślę, że nauczę się ładnie składać, żeby zagnieceń dużych nie było
 15. Termin był na 19 lipca więc też miałem taką nadzieję. Dzisiaj rano jednak była zmiana planów i narodziny dzieciątka także ja odpadam, a chciałem was w końcu poznać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.