Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
Godzinę temu, Stormont napisał:

Niezależnie od tego czy tak długo pili alkohol na przyjęciu czy raczej ten pan posiadł tajemnicę wiecznej młodości ciała i ubrań, chciałbym zapytać, co robiłeś na profilu insta p. Ewy?

Kolega kolegi, który chciał zachować anonimowość nie ma Instagrama i mnie kiedyś poprosił o sprawdzenie czegoś na ww. profilu...i tak zostałem fanem ;)

  • Like 3
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Midlife-Crisis napisał:

Wam jest do śmiechu, ale smutne to jest, że facet tak się nosi galowo i daje się w tym fotografować, a potem się to nazywa, że tak się teraz nosi. 😂

I w nosie mają ludzie jakieś zasady, proporcje, współgrę elementów. itp.. i

Zasada jest prosta: Jak się nosi pasek Hermesa to trzeba się dać w tym fotografować,W najgorszym wypadku to jest pasek za $800 , a jak jest Noir Reversible to co najmniej $10 000 -tylko w takim wypadku potrzebne są dwie fotki 

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Biorąc pod uwagę prawdopodobny miast szelek pasek u spodni i niemożność taktowanego ich (spodni) podciągnięcia na oczach licznie zgromadzonej publiczności i fotoreporterów przy tej szerokosci nogawki myślę, ze długość spodni się broni. Nigdy nie mogłem się natomiast przekonać do loafersów z garniturem i dalej się nie przekonałem. Dobrze, że są skarpetki, co z pewnością ucieszy kolegę@Xkoziol.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też chciałem zauważyć, że z kołnierzem coś nie tak. Co do butów to studiował jakiś czas w Kanadzie, a za Atlantykiem tego typu obuwie ponoć jest równouprawnione z europejskim formalnym. Bardzo podoba mi się za to szerokość spodni. Jakbym szył, to tak. No może odrobinę krócej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, me.spoke napisał:

Król Hiszpanii Karol VI Burbon i jego rodzina (na pierwszych trzech zdjęciach tylko małżonka), gdzieniegdzie spodnie przydługie, ale oprócz tego moim zdaniem świetnie się ubiera :)

 

Mam mieszane uczucia.

Z jednej strony, widać, że są to rzeczy bespoke. Bardzo ładnie leżą w ramionach, bardzo dobre jest spasowanie prążków. Król perfekcyjnie wiąże też krawat (lub ktoś mu go wiąże). W porównaniu z paskudnymi windsorami Putina to jak nieba a ziemia. Z drugiej strony, marynarka w prążek ma nienajlepsze dopasowanie kołnierza. Czemu tego nie zauważył jego stylista, przecież to bardzo łatwa rzecz do poprawki? 

Spodniami bym się nie przejmował - każde spodnie na pasek tak opadają, a u niego nie jest to tak widoczne. Dużo gorzej prezentowały się harmonijki Hollande'a czy innych polityków europejskich. Nie wiem, skąd niechęć do eleganckich spodni na szelki, są po prostu lepsze od tych "paskowych" w każdym aspekcie, to dla mnie niezrozumiałe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Velahrn napisał:

Z drugiej strony, marynarka w prążek ma nienajlepsze dopasowanie kołnierza. Czemu tego nie zauważył jego stylista, przecież to bardzo łatwa rzecz do poprawki?

Zawsze żyłem w przekonaniu, że collar gap jest trudny do poprawki, wymaga odprucia i ponownego wszycia kołnierza i że pierwsza lepsza osiedlowa krawcowa tego nie zrobi. Naprawdę jest to łatwa poprawka? Co do spodni na pasek, to nie zgodzę się że zawsze opadają. Wszystkie pary spodni mam na pasek i dobrze trzymają się przez cały dzień, nie odczuwam potrzeby używania szelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.