Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem nowy gambit: ostatnio z niemałą nostalgią obejrzałem na Netflixie pierwsze dwa odcinki dokumentalnego serialu „Ostatni taniec” o ostatnim sezonie chicagowskich Bullsów z M. Jordanem, S.Pippenem pod Philem Jacksonem. Mój Boże, te ich dwumetrowe workowate garnitury, wiszące marynarki. Warto obejrzeć pod tym kontem. Aż się sam dziwię, że oglądam to z aż takim sentymentem.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, pablocito napisał:

Zatem nowy gambit: ostatnio z niemałą nostalgią obejrzałem na Netflixie pierwsze dwa odcinki dokumentalnego serialu „Ostatni taniec” o ostatnim sezonie chicagowskich Bullsów z M. Jordanem, S.Pippenem pod Philem Jacksonem. Mój Boże, te ich dwumetrowe workowate garnitury, wiszące marynarki. Warto obejrzeć pod tym kontem. Aż się sam dziwię, że oglądam to z aż takim sentymentem.

Wiele lat później wcale nie było lepiej.

EDIT: Nawet mam polski akcent- Maciej Lampe w doborowym towarzystwie w workowatych garniturach.

83aa96f28fa798821558278efbccad10_crop_exact.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bójce na meczu Pistons - Pacers a.k.a. the Malice at the Palace Liga zdecydowała się bardzo mocno popracować nad wizerunkiem swoim i zawodników. Jednym z kroków był nakaz noszenia formalnych ubiorów podczas pracy - czyli w drodze na mecz, na pomeczowych konferencjach i wszystkich innych aktywnościach, podczas których zawodnik w jakiś sposób reprezentował NBA. Teraz jest dużo graczy, którzy ewidentnie interesują się tematem - szyją na miarę i widać, że po prostu dobrze czują się w garniturach i maja fajne wyczucie stylu.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

 

Pan z TV.

Z profilu "twarzoksiążki"  - Piotr Józef Karol Emanuel hrabia Poraj ordynat Poleski z Zawiercia i Rokitna Szlacheckiego.

Tu telewizyjna sprezzatura z zapiętym dolnym guzikiem marynarki, koszulką polo i finezyjnie ułożoną poszetką.

 

1349721295_Zrzutekranu2020-05-14o16_56_22.thumb.png.e3a45d6814d65dbf8a1e9ba622a8ab0e.png

 

 

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne to, bo marynarka to część garderoby, która ma przykrywać albo przynajmniej  zapobiec eksponowaniu pewnych wypukłości ciała jak okolice krocza i siedzenia. A tu chłop o posturze dietetycznego salcesonu prezentuje wszystkie swoje atuty.

O przepraszam, piersi zakrywa wystarczająco
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.