Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląd McGregora i jego zamiłowanie do garniturów jest dla mnie oczywiste.To kwintesencja filozofii "Dress for Success".

Większość sportowców w jego dyscyplinie unika garniturów , podczas gdy McGregor wykorzystuje każdą  szansę, żeby garnitur założyć.

Jest to trend, który można zauważyć wśród sportowców z wielu dyscyplin. Oni, podobnie jak McGregor, rozumieją, że mężczyzna musi ubierać się, by odnieść sukces i że pojawienie się sukcesu poza boiskiem lub poza ringiem często prowadzi do sukcesu w sporcie.

Jego garnitury są szyte na miarę w pracowni David August Heil i Conor nigdy nie wybiera prostej marynarki ani nudnych wzorów. Krój, materiał, dodatki i modyfikacje są wybrane tak, aby przyciągać uwagę.

Jego garnitury są całkiem przyzwoite, nie popełnia rażących błędów.,Nie wybiera ubioru po prostu przypadkowo, faktycznie ma wysoki poziom smaku, nosi to co chce nosić.

Może używa bardziej jaskrawych kolorów  śmielszych wzorów, nosi węższe klapy i  odważniej dopasowane marynarki niż taki szarak jak ja  lub inni mężczyźni w moim świecie , ale jego upodobania różnią się od moich tylko stopniu- intensywności, ale nie w naturze.

Jest to także element wojny psychologicznej i  sposób na dostanie się do głów przeciwników.

Conor mówi im,;

"Nie jestem taki jak Ty"

"Jestem lepszy od Ciebie"

"Noszę lepsze ubrania ,mam lepszy gust,wyglądam lepiej i mam lepsze życie niż ty".

"Jeśli mam to wszystko to znaczy, że jestem lepszym wojownikiem niż ty"

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondas napisał:

To już któryś raz Connor to trafia. Ten wulgarny garnitur był uszyty na specjalną okazję, więc luz. Poza tym przydomek Notorious zobowiązuje, walenie krzesłem w autokar też nie jest oznaką dżentelmeństwa. Fakt, nie są to najlepsze zdjęcia jego ubrań. Ale ja tam jestem jego fanem.

Absolutnie nie jestem fanem tego „dżentelmena”, ale przyznaję Ci plusa za wręcz brytyjskie podejście z dystansem do tematu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Oglądając w internecie komentarze po ostatnich wyborach natknąłem się niechcący na Adama Hofmana, który najwyraźniej nauczył się przyzwoicie wiązać krawat i nosić marynarki z szerokimi klapami (BTW, ktoś wie gdzie kupił?) ;) Zastanówmy się jeszcze nad lepszym kołnierzykiem i stonowanym kolorem i będzie nieźle ;)

2018-10-21.png.7952249ff519a5562bbd8d9bed846d3f.png1785405657_2018-10-21(1).png.5d6d246cf23c729b07c16a59e10e94ff.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Eleganckie zestawy inspirowane strojem ludowym nie są w krajach alpejskich niczym nadzwyczajnym, szczególnie na spotkania mniejszego stopnia formalności.  W Polsce nowa tradycja. Jak na Beskid Śląski przystało hybryda munduru górniczego  ze strojem góralskim.

1552276115_z24236027IHAndrzej-Duda-i-Antonio-Guterres.thumb.jpg.6d96d90968341c287776d66a69acaed3.jpg

 

 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Styleman, myślę że marynarki mają związek z dużym brzuchem. JKM to modowo jednak dość klasyczny gość. Nie lubię much, ale od dziecka widzę go właśnie w nich i kojarzę z jego osobą. Do tego często ubiera kapelusz, płaszcz i szal w zimniejszych miesiącach. Teraz to może nikogo nie dziwi, ale on wyglądał tak od szarych i czasem kiczowatych lat 90-tych.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z powyższym. Oliver Janiak to moim skromnym zdaniem modowe (w rozumieniu klasycznej męskiej elegancji) bezguście i borderline Jacyków z flagowym strojem typu dresy alladyny + czarna, błyszcząca marynarka. Nie widziałem go bodaj raz w czymś wartym założenia. 

Co innego Piotr Kraśko, oprócz nielicznych wpadek ubiera się skromnie i stylowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Żorż Ponimirski napisał:

@Styleman, myślę że marynarki mają związek z dużym brzuchem. JKM to modowo jednak dość klasyczny gość. Nie lubię much, ale od dziecka widzę go właśnie w nich i kojarzę z jego osobą. Do tego często ubiera kapelusz, płaszcz i szal w zimniejszych miesiącach. Teraz to może nikogo nie dziwi, ale on wyglądał tak od szarych i czasem kiczowatych lat 90-tych.

@Żorż Ponimirski dobrze prawisz, tylko JKW raczej nakłada albo po prostu nosi ten kapelusz, bo jakby go ubierał, to mógłby wyglądać tak:

bh639_1.thumb.jpg.10d9bfcae75394a6e70f94d6736485b0.jpg

😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂😂 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Żorż Ponimirski napisał:

Zgadzam się z powyższym. Oliver Janiak to moim skromnym zdaniem modowe (w rozumieniu klasycznej męskiej elegancji) bezguście i borderline Jacyków z flagowym strojem typu dresy alladyny + czarna, błyszcząca marynarka. Nie widziałem go bodaj raz w czymś wartym założenia. 

Co innego Piotr Kraśko, oprócz nielicznych wpadek ubiera się skromnie i stylowo.

Życzył bym sobie aby chociaż 10% mężczyzn potrafiło się tak ubrać jak Oliwier Janiak.Co do Tomka J to zupelnie co innego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.