Jump to content

nets

Użytkownik
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

124

About nets

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

746 profile views
 1. https://www.forbes.pl/biznes/praca-szwaczki-w-polsce-mobbing-i-glodowe-pensje/2j8xlbe
 2. Nic nie wysyłać. Może jakieś oszustwo się zdarzyło i ktoś się podszywa? Skontaktuj się z PayPal na czacie, rozmawiają po polsku i wyjaśnij.
 3. Fajnie macie, ja zap....am przy maszynach w fabryce. Ciężko taką maszynę wstawić do salonu
 4. W Szwajcarii niby są napiwki wliczone w cenę ale jak dałem kilka banknotów to nie było chęci aby wydać resztę. Z drugiej strony wielu znajomych mówi że nie daje napiwków bo niby dlaczego mają dawać? Kierowcy autobusu też nikt napiwków nie daje. Stworzono patologię że kelner jest na minimalnej pensji i ma dorobić napiwkami. "Janusze biznesu" funkcjonują wykorzystując niziny społeczne.
 5. Znam dwóch kelnerów i niestety przy płaceniu kartą to szef zabiera pieniądze. Nie wiem jak to jest w innych knajpach ale wolę dać napiwek gotówką niż płacić kartą.
 6. Zwracałem kilka razy do Vistuli i Bytomia i nigdy nie było żadnych problemów.
 7. Premie dla projektanta/ów pewnie już wypłacone.
 8. Oris wypuścił limitowany model z brązu. Ciekawy jestem jak będzie się starzał.
 9. Myślałem kiedyś nad tym zegarkiem ale obawiałem się że będzie problematyczny w użytkowaniu. Przed momentem dzięki koledze Jash z sąsiedniego forum zegarkowego mam kolejnego Orisa. Choroba jednak postępuje
 10. Jakieś pierścionki, kilka bransoletek z koralikami.
 11. nets

  MALA CZARNA

  Ciekawy projekt. Na moje oko zbyt odważne projekty jak na Nasz kraj. Brakuje projektów klasycznych które by gwarantowały ciągłość sprzedaży. Kieliszki do szampana przekombinowane, nikt kto jest koneserem nie będzie pił z tego typu wynalazków, opieram się w tym momencie radami które otrzymałem podczas zakupu zestawu kieliszków do wina, białego, czerwonego oraz szampana.
 12. nets

  MALA CZARNA

  Też stosuję drugi sposób. Po zrobieniu kawy jak wiem że szybko nikt już nie będzie używał ekspresu to wyłączam go aby się przeczyścił. Gdy nie używasz ekspresu to resztki kawy wysychają i potem płukanie może go nie wyczyścić do końca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.