Jump to content

nets

Użytkownik
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82

About nets

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

631 profile views
 1. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 2. Panowie. Co proponujecie na początek aby zaznajomić się z whiskey?
 3. nets

  Zapachy

  Pytając o Lalique Encre Noire te perfumy były już w drodze do mnie, z rozpędu kupiłem dwa opakowania. Kupiłem oczami, bardzo piękny, prosty flakon, tak jak m.in. inne produkty tej firmy więc pomyślałem że zaryzykuję. Nigdzie nie było możliwości ich powąchania więc otworzyłem i mimo obaw podeszły mi niemal od razu.
 4. nets

  Zapachy

  Ktoś używał Lalique Encre Noire oraz Encre Noire À L'Extrême?
 5. nets

  Humor

  Gdyby na wtryskarce zeszlifować logo Balenciaga to zamiast 700$ ludzie zapłaciliby w najlepszym wypadku 7$. Granulat i kolor to koszt maksymalnie kilkanaście groszy za tego typu wtrysk.
 6. nets

  Humor

  Zawsze zastanawia mnie do kogo jest kierowany powyższy produkt? Kto to kupuje za "ten pieniądz" ?
 7. W "tych pieniądzach" chyba dokupię na zapas kolejne Brewicki
 8. nets

  Humor

  "Znajomi Brytyjczyka już uruchomili w internecie zbiórkę pieniędzy, by pomóc mężczyźnie w powrocie do zdrowia"
 9. nets

  Humor

  Gumki już dawno zluzowane. Nigdy nie wiadomo co nam może się przydać z tego co Nas nauczono w szkole. Znam kilka osób z podstawowym wykształceniem którzy w swoim fachu są mistrzami bo nauczyli się zawodu od praktycznej strony ale brak im ogłady, z kolei znam mnóstwo wykształconych osób którzy ogładę mają ale nie są wstanie wbić młotkiem gwoździa. Kiedyś mi się wydawało że wystarczy podstawówka i do roboty, z czasem dostrzegłem że jednak szkoła średnia i wyższa w jakiś sposób ukształtowywuje człowieka.
 10. nets

  Humor

  W takim przypadku nie posyłaj Pan dzieci do szkoły.
 11. nets

  MALA CZARNA

  Swego czasu zrobiłem małe doświadczenie i znajomym robotnikom budowlanym przygotowałem kawę z duńskiej palarni La Cabra (Brazil Jaci Honey), zaparzyłem w Hario i poczęstowałem. Okazało się że musiałem zrobić nową kawę, tym razem rozpuszczalną aby gości zadowolić. Kilka lat wstecz zaobserwowałem we Francji że robotnikom bardziej zasmakowało wino kosztujące circa 1,5 euro niż wino z winiarni Châteauneuf du Pape.
 12. nets

  MALA CZARNA

  Natrafiłem na ciekawy artykuł. Nie miałem nawet pojęcia o tego typu praktykach a kawy Kopi Luwak nigdy nie było okazji wypić. https://www.o2.pl/galeria/zwierzeta-umierajace-w-klatkach-prawdziwa-cena-najdrozszej-kawy-swiata-6403502974428801g/1
 13. Zdjęcie z internetu. Przeglądam nieraz różne strony i zapisuję zdjęcia które mogę później pokazać ku przestrodze. O ile mnie pamięć nie myli to jakaś gala była, bo tak to wynikło z opisu zdjęcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.