Jump to content

Krzysztof G

Użytkownik
 • Content Count

  477
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Krzysztof G last won the day on September 28 2018

Krzysztof G had the most liked content!

Community Reputation

298

About Krzysztof G

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,633 profile views
 1. Dziękuję za wyróżnienie i świetną zabawe
 2. Faktycznie musiała by to być końska dawka "czegoś".
 3. Nie. Ale gdy cena powala idę do biblioteki. Jak nie mają to zamawiają (czasem proszą o jak najwięcej tytułów bo budżet przepada). Po cyrku z koroną warto zapytać w swojej bibliotece.
 4. Cycki,to sprzeda wszystko!!! Zdjęcie na detal robi robotę
 5. Pora wejść do świadomości typowego polaka, któremu męskość wycieka okrężnicą #męskiJa
 6. Czy brak jednego pierścienia/oczka ( nie wiem jak to się nazywa) nie będzie niszczył języka? Ogólnie słabo spasowane niektóre "oczka" https://m.zalando.pl/shoe-the-bear-cole-sneakersy-niskie-navy-sb612o00f-k11.html .... Edit Po 12 dniach buty były już przecenione o 100zł. Po kontakcie ze sklepem zwrócili mi różnice w cenie. Tak więc za 300 zł buty mogą zostać.
 7. Pora wejść w lokowanie produktu.Nie w śniadaniówki, to dla mięczaków. Coś dla prawdziwych facetów.W dobry serial z dobrymi postaciami, z mocnymi emocjami tak mocnymi jak tote bag. Bez wątpienia taką postacią jest Dario (Jan Frycz w Ślepnąc od świateł).Niebieską torbę (zguba Dario) którą widać w trailerze należy zastąpić zielonym tote bagiem od Sartolane. Trailer
 8. Tryb incognito nie gwarantuje braku personalizacji reklam. Już dawno udowodniono że Google ma gdzieś prywatność, DuckDuckGo ma lepsze opinie.
 9. Jaka stacje parową polecacie do 1000zl, ważne aby nie była za duża.I jaką deskę dobrać?
 10. Niestety interesujący mnie model jest wyprzedany (chyba stara kolekcja) https://m.zalando.pl/shoe-the-bear-cole-tenisowki-i-trampki-sb612o001-o11.html jakieś zamienniki?
 11. Jakie marki na Zalando brać pod uwagę, zamszowe sneakersy do 500 PLN? Coś w tym stylu https://m.zalando.pl/shoe-the-bear-cole-tenisowki-i-trampki-sb612o004-q11.html
 12. Nie zwróciłem uwagi na te gwozdzie ;D W commando obcas jest warstwowy i pewnie tylko guma jest przyklejona.
 13. Zauważyłem, że w niektórych butach lekko odkleil się obcas, na rogach. Kiedy sytuacja będzie wymagać interwencji szewca?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.