Jump to content

Krzysztof G

Użytkownik
 • Content Count

  512
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Krzysztof G last won the day on September 28 2018

Krzysztof G had the most liked content!

Community Reputation

356

About Krzysztof G

 • Rank
  Aktywista

Recent Profile Visitors

1,871 profile views
 1. Znacząca część ich asortymentu jest...szpetna. Ale firma utrzymuje się na rynku (wiedzą co robią). Ani moje czy twoje poczucie estetyki nie jest jedynym słusznym wyborem. Każdy może kupić co mu się podoba a Meka dociera do innych klientów. Kiedys czytałem jakiś wywiad że większość ich asortymentu idzie na wschód.Czy to prawda? Nie wiem.
 2. 12 gniewnych ludzi z 1957r. Wsiekły byk z 1980r.
 3. Gratuluję rozwoju pomimo pandemi. Jaki będzie przedział cenowy? Załamanie przy dziurkach nie wygląda najlepiej, a na pewno nie jak najlepsza skóra w Europie. Wygląda jak skóra wykrojona zbyt blisko pachwiny?
 4. Spodziewał się więcej technicznego żargonu i bardziej precyzyjnego opisu technik mikrotargetinku. Trochę ogólnikowo, mimo to ciekawa. Podobna tematyka w dokumencie Netflixa Dylemat społeczny.
 5. Da się, ale środki do czyszczenia mogą przekroczyć wartość butów. Ewentualnie możesz zapytać @Wielki Shoe jaki będzie koszt odświeżenia butów.
 6. Odczekałem godzinkę i zapytałem ponownie na czacie. Tym raz trafiłem na bardziej kompetentną Panią. Dowiedziałem się, że wysłano mi maila z etykietą do odesłania produktu i oceny reklamacji. Tylko, że mail nie doszedł.Miła Pani wysłała ponownie maila. Po temacie.
 7. Panowie ile czasu czekacie na odpowiedź na reklamację z Zalando? Zapytałem na czacie Zalando dlaczego nie mam żadnej odpowiedzi. "Marcel:Proszę o ponowne złożenie reklamacji, odnotowałem że zastrzegł sobie Pan kontakt z nami najprawdopodobniej nieumyślnie chcąc blokować reklamy. Marcel:Decyzja zostanie wysłana do kilku godzin. Marcel:W związku z brakiem odpowiedzi zamykam chat. Dziękuję za kontakt i życzę miłego dnia." Nie zdążyłem zapytać o waponiane zastrzeżenie kontaktu i konsultant zakończył czat w 5s.A teraz nie mogę się połączyć.
 8. To zapytaj w sklepie multirenowacja.pl czy coś doradzą. Lub może @Wielki Shoe coś pomoże?
 9. Może szpachla https://blog.multirenowacja.pl/usunac-glebokie-rysy-skorze/
 10. Ładny, ale nie za duży? L2L wyglądają z tej perspektywy jak równe szerokości nadgarstka.
 11. Skóry do produkcji tego paska będą w tym roku https://sartolane.pl/kategoria/paski/pasek-skórzany-2?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.