Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, TomiW01 napisał:

Panie Irku, dobrze Pan wie, że nie chodziło mi o pana. Chciałbym tylko wiedzieć co kierowało, oprócz jak wskazał kolega @NieMy potencjalnymi zyskami, że do prestiżowej "10" zostali wybrani panowie Darski, Biedroń, Maślak?

Tak jak pisałem nie znam zasad wyboru kandydatów.Mam swoje przemyślenia co do  takiego wyboru,sam jestem mocno zdziwiony ze się w tym gronie znalazłem,a jeszcze na tak wysokiej pozycji to większe zdziwienie.Prawie za każdą z tych osób stoją wielkie pieniądze firm oraz styliści sowicie opłacani to ze są słabi to inne zagadnienie(wciaz nie rozumiem fenomenu słowa stylista) co z reszta widać na załączonych do rankingu zdjęciach.Moja opinia do wymienionych panów.

Adam Nergala znam osobiście-jego wizerunek sceniczny ma ścisły związek z gatunkiem muzyczny który reprezentuje i to chyba nie podlega dyskusji,jest to całkowicie spójne. Na co dzień nosi się na czarno,ale ani razu nie widziałem w jego ubiorze źle dobranych rzeczy,wszystkie maja charakter i połączone w całość dosyć dużą moc przekazu. Co w przypadku artysty ma bardzo duże znaczenie.A ze jest artysta światowego formatu jest to pewne . Czy mnie się ten rodzaj muzyki podoba-nie,ale cenie go za sukces który odnosi na całym świecie Dołączam zdjęcie gdzie wygląda jak gość a ja -no tak wyszło.

Robert Biedroń -w całym zestawie naszych polityków, rzeczywiście dba o swój wygląd i jak na Prezydenta miasta moim zdaniem prezentuje się bardzo dobrze.

Rafał Maślak- to jedno wielkie nie porozumienie,użycie słowa pomyłka to za mało.Nie widziałem go jeszcze.pomimo sztabu stylistów,odpowiednio ubranego.Zaczynając moja znajomość z kolegami z Warszawy pod krawatem,prosiłem ich aby nie zapraszali go do promowania  ich dzialan .Ale jak widać jest ktoś kto go popycha ;-) aby był cały czas obecny w mediach .

Pozdrawiam

IMG_6910.JPG

  • Oceniam pozytywnie 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem już zdanie, że najlepiej ubranym blogerem jest Styleman. Tak czułem, że większość miejsc w rankingu przypadnie piłkarzom i ludziom z dość wąsko pojętego showbusinessu, widziało mi się jedno, najwyżej dwa miejsca dla blogerów. Dobrze się stało, że przypadło ono Stylemanowi i że znalazło się tak wysoko w zestawieniu. I dobrze, że nie był to Pan Grono :D

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam w to, że styliści są słabi, że jednym ze sponsorów musiała być duża stacja TV, skoro w 10 jest kilku jej prezenterów, że zgodnie z zasadą tworzenia boys bandów musiał na liście znaleźć się i Biedroń. Spytałem tylko o to czemu panowie Szarski i Rzeszutko firmują ten cyrk swoimi nazwiskami. Tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, TomiW01 napisał:

Nie wnikam w to, że styliści są słabi, że jednym ze sponsorów musiała być duża stacja TV, skoro w 10 jest kilku jej prezenterów, że zgodnie z zasadą tworzenia boys bandów musiał na liście znaleźć się i Biedroń. Spytałem tylko o to czemu panowie Szarski i Rzeszutko firmują ten cyrk swoimi nazwiskami. Tyle

Przy założeniu wejścia do świata komercji, a w sumie jak się jest przedsiębiorcą to co w tym dziwnego, to niby co złego w firmowaniu znanej stacji telewizyjnej i rozpoznawalnego w większości krajów pisma? Mają telewizję osiedlową i gazetkę z supermarketu firmować?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 20.12.2016 o 00:26, swordfishtrombone napisał:

Wyraziłem już zdanie, że najlepiej ubranym blogerem jest Styleman. Tak czułem, że większość miejsc w rankingu przypadnie piłkarzom i ludziom z dość wąsko pojętego showbusinessu, widziało mi się jedno, najwyżej dwa miejsca dla blogerów. Dobrze się stało, że przypadło ono Stylemanowi i że znalazło się tak wysoko w zestawieniu. I dobrze, że nie był to Pan Grono :D

Gdybym to był ja, to byłoby to zbyt wcześnie zdecydowanie. Nie bądź jednak taki krytyczny.

Ireneuszowi oczywiście gratuluję. W rankingu znalazło się wiele osób, które nie powinny tam być. To jednak Polska i taki Maślak i tak jest powyżej przeciętnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Grono napisał:

Gdybym to był ja, to byłoby to zbyt wcześnie zdecydowanie. Nie bądź jednak taki krytyczny.

Ireneuszowi oczywiście gratuluję. W rankingu znalazło się wiele osób, które nie powinny tam być. To jednak Polska i taki Maślak i tak jest powyżej przeciętnej. 

Nie chcę sprawiać Panu przykrości ale będę bardziej krytyczny.Ostatnio na własnym ślubie zaprezentował się Pan w smokingu i lakierowanych czółenkach...w świetle dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfishtrombone - moim zdaniem to nie zarzut do konkretnej osoby, ale do całości "projektu". W ten sposób budowane jest w społeczeństwie poczucie estetyki/elegancji. Skoro "pan z telewizji" tak wygląda - to znaczy, że tak należy wyglądać. Zdaję sobie sprawę, że p. Chajzer miał zapewne najmniej do gadania w kwestii jak będą wyglądać w reklamie.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.