Dan

Użytkownik
 • Zawartość

  290
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

93

O Dan

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny
 1. Przy założeniu wejścia do świata komercji, a w sumie jak się jest przedsiębiorcą to co w tym dziwnego, to niby co złego w firmowaniu znanej stacji telewizyjnej i rozpoznawalnego w większości krajów pisma? Mają telewizję osiedlową i gazetkę z supermarketu firmować?!
 2. 44.5, czyli dosyć dlugie. Czasami przy butach działa na plus, czasami na minus :). Np. mierzylem CJ Tetbury i wyglądały imo na zbyt dlugie kajaki.
 3. Ostatnio ulubione Loake
 4. Te, które nosił McQueen to podobno nie Sanders tylko firma Hutton. Co do moich Herring to obstawiam, że są robione dla Herringa właśnie przez Sanders.
 5. Be like Steve McQueen Herring.
 6. Loake pimlico
 7. Wieloletnie doświadczenie jest, ale w produkcji spodni, a nie obsłudze klienta. Tutaj mam wrażenie, że doświadczenie się dopiero buduje. Przy wdrożeniu strony www ktoś doradził, że trzeba napisać, że się jest ninją w obsłudze (btw. fajny motyw), ale przecież ostatnio dopiero zorientowano się, że nie wystarczy napisać, ale jeszcze trzeba tego klienta sprawnie obsługiwać. Za jakiś czas pewnie przyjdzie refleksja, że do obsługi klienta warto skierować osoby, które trochę wolniej wchodzą na wyższy poziom wnerwienia :). p.s. mam jedne spodnie i sam produkt sobie chwalę. Dołączę się do kolegów, którzy woleliby jeansy, które wyglądają bardziej jak klasyczne jeansy.
 8. Super. No i rzeczywiście w tej wersji R z zawieszeniem Ohlinsa, lepszymi hamulcami itd. Myślę że na torze mozna nim objechac wiele bardziej sportowo wyglądających motocykli.
 9. To chyba w tej wersji R, która ma podobno całkiem niezłe sportowe właściwości. Sam mam motocykl w owiewkach, ale z kategorii classic ten mi się bardzo podoba.
 10. Czy macie doświadczenie z poszerzeniem rękawów generalnie lub w SS? Dziwna sprawa, ale Washington wąski w przedramionach.
 11. Dzięki o litościwy :). Teraz nocka z nerwów zarwana :). A serio to niezmiennie mi się podobają. Są split toe derby różnych firm, ale te dla mnie mają idealne proporcje i kolor, który bardzo lubię. Super!
 12. Mam identyczne doświadczenia bazujące na Meermin i Yanko w czarnej skórze cielęcej. W Meermin skóra przez długi czas była twarda i uciążliwa dla stóp, ale teraz po kilku latach ładnie się łamie, w sposób mięsisty, zrobiła się też miękka. W Yanko od początku było przyjemnie, natomiast skóra mi się nie podoba, łamie się w sposób, który bym określił jako papierowy. Generalnie dostrzegam regułę bazując na moich doświadczeniach z butami, że jak na początku było ciężej to później skóra rekompensuje fajnym łamaniem (Meermin, Herring, Church, AS), natomiast gdy na początku b. miękko to skóra b. cienka i papierowa (Prime Shoes, Yanko). Ale nie mam C&J, gdzie podobno jest i miękko i dobrze , choć zamierzam wkrótce poszerzyć doświadczenia o tę markę.