Dan

Użytkownik
 • Zawartość

  294
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

104

O Dan

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny
 1. Mam półbuty na Rui oraz Hiro i są w tym samym rozmiarze.
 2. Z 2,5 budżetu można ruszać do TJ. Jest to ca 2 razy Yanko w cenie regularnej. Zresztą nie chodzi tu o spór matematyczny, tylko o ideę. Gdybym kupował i to często buty z półki i czuł niedosyt w zakresie dopasowania, dodatkowo podsycany przez częste komentarze w niniejszym wątku, to w końcu bym poświęcił kupno dwóch par na rzecz jednej idealnej u szewca. Oczywiście to wyłącznie mój subiektywny tok myślenia
 3. Panowie, a nie myśleliście, żeby na okoliczność wysokiego podpicia i niemożności znalezienia kopyta zamówić buty po prostu u szewca? Widać, że nałóg butowy już rozwinięty :), więc pytanie czy nie lepiej zamiast 2 par Yanko czy innych, po prostu zamówić doskonale pasujące buty i mieć 100% zadowolenia.
 4. Przy założeniu wejścia do świata komercji, a w sumie jak się jest przedsiębiorcą to co w tym dziwnego, to niby co złego w firmowaniu znanej stacji telewizyjnej i rozpoznawalnego w większości krajów pisma? Mają telewizję osiedlową i gazetkę z supermarketu firmować?!
 5. 44.5, czyli dosyć dlugie. Czasami przy butach działa na plus, czasami na minus :). Np. mierzylem CJ Tetbury i wyglądały imo na zbyt dlugie kajaki.
 6. Ostatnio ulubione Loake
 7. Te, które nosił McQueen to podobno nie Sanders tylko firma Hutton. Co do moich Herring to obstawiam, że są robione dla Herringa właśnie przez Sanders.
 8. Be like Steve McQueen Herring.
 9. Loake pimlico
 10. Wieloletnie doświadczenie jest, ale w produkcji spodni, a nie obsłudze klienta. Tutaj mam wrażenie, że doświadczenie się dopiero buduje. Przy wdrożeniu strony www ktoś doradził, że trzeba napisać, że się jest ninją w obsłudze (btw. fajny motyw), ale przecież ostatnio dopiero zorientowano się, że nie wystarczy napisać, ale jeszcze trzeba tego klienta sprawnie obsługiwać. Za jakiś czas pewnie przyjdzie refleksja, że do obsługi klienta warto skierować osoby, które trochę wolniej wchodzą na wyższy poziom wnerwienia :). p.s. mam jedne spodnie i sam produkt sobie chwalę. Dołączę się do kolegów, którzy woleliby jeansy, które wyglądają bardziej jak klasyczne jeansy.
 11. Super. No i rzeczywiście w tej wersji R z zawieszeniem Ohlinsa, lepszymi hamulcami itd. Myślę że na torze mozna nim objechac wiele bardziej sportowo wyglądających motocykli.
 12. To chyba w tej wersji R, która ma podobno całkiem niezłe sportowe właściwości. Sam mam motocykl w owiewkach, ale z kategorii classic ten mi się bardzo podoba.