Jump to content

Boruta

Użytkownik
 • Content Count

  277
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Boruta last won the day on May 7 2014

Boruta had the most liked content!

Community Reputation

314

About Boruta

 • Rank
  Aktywista
 • Birthday 07/29/1975

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Sopot

Recent Profile Visitors

980 profile views
 1. Boruta

  Źródła obuwniczej brzydoty

  Glany bez blachy są dla bab!
 2. Boruta

  Humor

  Z cyklu: pasek czy szelki.
 3. Boruta

  Humor

  Jakbyście nie wiedzieli jak buty wiązać. 😉 https://www.facebook.com/GorgeousBeautyDaily/videos/292285561461915/
 4. Boruta

  Humor

  Najzabawniejsze jest pisanie o tenisówkach "trampki". Aczkolwiek nieumiejętność odmiany słowa "trampki" też pocieszna.
 5. Boruta

  Buty, trochę taniej

  Suwak w butach spadochroniarskich pojawił się z konkretnego powodu. Podczas desantowania na spadochronie najbardziej narażonymi na kontuzje częściami ciała są okolice stawu skokowego. Możliwość szybkiego rozpięcia obuwia w przypadku zwichnięcia, czy złamania kostki jest tutaj przydatna. Podobnie jak poszerzenia cholewki poprzez takie rozpięcie przy ponownym zakładaniu obuwia na obandażowana kończynę. Dotyczy to jednak sytuacji awaryjnych i jeżeli nie planujecie pozyskania obywatelstwa francuskiego drogą pięcioletniej służby w 2e Régiment étranger de parachutistes (spadochroniarze Legii Cudzoziemskiej jako jedyni przeprowadzają w ostatnich latach regularne desanty bojowe podczas operacji przeciw dżihadystom w Afryce Północnej) to sugeruję odpuścić sobie obuwie z takimi "wodotryskami".
 6. Moda na rozpięty guzik w dwurzędówce to kalkowanie zasad z jednorzędówki. IMHO wygląda źle poprzez brak symetrii, ale jak ktoś lubi to proszę bardzo, tylko nie dorabiajcie do tego ideologii. A jak ktoś potrzebuje "autorytetów" to:
 7. Boruta

  Buty, trochę taniej

  Mam podobne, ale z nubuku - Kalahari i jestem zadowolony.
 8. Boruta

  Dysputy ekonomiczne

  Inwestowanie w nieruchomości opłaca się prawie zawsze poza wyjatkami w stylu "będzie wojna, przegramy i zwycięzca zabierze", albo "bendom nacjonalizować".
 9. Boruta

  Look od zera...

  A co w lecie jest nie tak w polo, czy t-shircie? @PatLove Moja rada jest taka. Przejdź się po używanej odzieży. Kup sobie n+ różnych ciuchów. Załóż raz, dwa, czy trzy i zobacz, czy będziesz się dobrze czuł i był dobrze odbierany przez innych w danym kroju, czy kolorystyce. Wszystkiego tak oczywiście nie przetestujesz, ale część rozwiązań tak. I potem po prostu zastosuj wnioski do zakupów.
 10. Tak jak już było pisane buty na zimę wcale nie muszą być ocieplane "futrem". Ważne aby były z porządnej, grubej skóry, były luźniejsze niż te na cieplejsze pory roku i miały grubą podeszwę. Przy czym ja, w odróżnieniu od kolegów, którzy wcześniej zabierali głos polecam na zimę raczej commando niż danite.
 11. Pisałem już o UPS w innym temacie. 0 prób kontaktu. Meil w stylu "przyjdźta do nas i sami se odbierta".
 12. Być może obydwu. Kurierowi się nie chciało skontaktować, a firma wysłała maila: "przyjdźta i se weźta". Nie korzystam zbyt często z firm kurierskich, ale znam paru kurierów i najczęściej wg nich to własnie efekt kiedy nakłada się zła wola/lenistwo/nieudaczność/zbyt duże obciążenie do zatrudnienia/etc firmy i pracownika. W każdym bądź razie nigdy więcej UPS.
 13. Boruta

  Buty, trochę taniej

  Nie warto nawet za 4 zł. Geox to szajs. Przynajmniej jeżeli chodzi o półbuty. Wziąłem ich brązowe oksfordy przed wakacjami w tk maxx. Miałem (i mam) wcześniej ich zamszowe buty pokładowe (w Polsce popularna nazwa - buty żeglarskie) i jestem zadowolony, więc skusiłem się na oksfordy. Rozkleiły się po paru założeniach. Właśnie dziś przed chwilą wywaliłem je do zsypu. Zmarnowane 230 zł (tyle dałem). A mogłem wydać na wódkę.
 14. Boruta

  Powitanie w BZ WBK / Santander

  Powinno być "Witom w Bytom".
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.