Jump to content

MWojtylak

Użytkownik
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MWojtylak last won the day on October 23 2017

MWojtylak had the most liked content!

Community Reputation

377

About MWojtylak

 • Rank
  Zwykły
 • Birthday 03/12/1999

Kontakt

 • Strona WWW
  https://knotedout.wixsite.com/knotedout
 • nazwisko
  Wojtyś

Profile Information

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  Rekonstrukcja historyczna, klasyczna moda męska, muzyka poważna, kultura żydowska.

Recent Profile Visitors

1,109 profile views
 1. Że też ja tego wątku nie zauważyłem wcześniej 😁 Moje ukochane Trinidad Reyes
 2. MWojtylak

  Mała renowacja

  Może nie do końca obuwnicze pytanie, ale spróbuje zapytać. Potrzebuje dość mocno przyciemnić i postarzyć skórzaną pochwę od noża. Słyszałem, że dobry byłby do tego olej lniany. Ktoś może potwierdzić lub zaproponować coś innego?
 3. Szalom. Ostatnio nie za często tu bywam, ale dziś przychodzę z konkretnym zadaniem. Kilka dni temu przyszły do mnie izraelskie buty wojskowe z lat 60. (potrzebne mi do rekonstrukcji) i potrzebna mi jest pomoc w ich konserwacji, bowiem w temacie skór jakby nie patrzeć zabytkowych jestem dość zielony. Generalnie buty są w całkiem przyzwoitym stanie (spodziewałem się dużo gorszego). Żadnych uszkodzeń mechanicznych, prawdopodobnie buty przeleżały w magazynie przez te 60 lat. Jedyne co mi rzuca się w oczy to fakt, że skóra jest delikatnie sucha, ufajdana w starych warstwach pasty/wosku i mizdra wewnątrz buta jest nieco zbita. Co mógłbym zrobić żeby doprowadzić je do stanu jako takiej używalności? Czy traktować czymkolwiek podeszwę z krepy? EDIT: no i lepiej zrobić to samemu czy powierzyć komuś do zrobienia? Z góry dzięki za pomoc.
 4. Niestety tylko zagraniczne źródełka i to też bardzo sporadycznie. Na ebayu zwykle wyskakują w wersji złotej (czyli cywilnej) a do tego w malutkich rozmiarach, co jest podyktowane tym, że kiedyś i ludzie byli mniejsi, i okulary były mniejsze bo szklane soczewki swoje ważyły.
 5. Oryginalne oprawki P3 armii amerykańskiej marki Shuron z lat 40. z wymienionymi noskami na współczesne silikonowe (oryginalnie były bakelitowe lub z masy perłowej).
 6. Co prawda nie z dzisiaj, ale z niedzieli. Zapomniałem się pochwalić
 7. Jeśli to była ironia, a na to wygląda, to powiem tylko że to sytuacja pozowana.
 8. Pierwsze poważne wyjście black tie już za mną 😁
 9. Polecam ten sposób. Tylko trzeba też zainwestować w dobrą odżywkę coby z włosów nie zostało siano.
 10. Ostatnio na moich playlistach króluje Ritchie Valens i wcale nie jego wykorzystana do granic możliwości La Bamba. I to też a propos artystów, którzy już odeszli.
 11. MWojtylak

  Buty, trochę taniej

  Sprawa jest prosta. Kilka dni temu moje dotychczasowe czarne oxfordy dokonały żywota, a ja potrzebuje jakiegoś zastępstwa "na już" (czytaj: na przyszły tydzień). Budżet mam bardzo ograniczony, bo ok. 400 zł (można powiedzieć, że niemal nie do obejścia) i do tej pory znalazłem dwie alternatywy: https://sklep.klasycznebuty.pl/296,fs-280-black.html tutaj mam przede wszystkim wątpliwości co do urody butów, bo na zdjęciu na stronie wyglądają mało estetycznie https://kh-shoes.com/pl/p/Lord-Lotniki-Czarne/231 Którą z tych opcji (lub jeśli macie coś jeszcze) wybrać?
 12. Przeglądając swoje zdjęcia z weekendu leci mi w głowie "10 w skali Beauforta"
 13. Mój tikejowy nabytek nadal się trzyma
 14. MWojtylak

  Buty, trochę taniej

  Patrzcie na obecną cenę MTO w porównaniu do innych wypustów RTW https://kh-shoes.com/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.