Jump to content

Grono

Użytkownik
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5

About Grono

 • Rank
  Zwykły

Kontakt

 • nazwisko
  Gronowski

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Już zabrałem. Co do języka angielskiego, to żona bardzo dobrze sobie radzi zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym. Nie popełnia błędów ten, kto nie robi nic. Zaznaczam też, że nie jest ani tłumaczem języka angielskiego, ani nauczycielem. Co do szycia u Romana to nie powinno nikogo interesować na co wydaję pieniądze i u kogo. Sam wybrałem pracownię Romana i dobrze mi się z nim współpracuję. Sam też opłacam swoje realizacje.
 2. RTW prawie zawsze nawet, jeśli dobrze wygląda, okazuje się niewygodny do codziennego noszenia. Proponuję MTM, bo nawet najlepsze poprawki krawieckie nie dadzą zadowalającego efektu. Mam przerabiany smoking od SuSu, ale jego dopasowanie nawet po przeróbkach nie jest zadowalające. Spodnie szyję bespoke, bo nawet MTM nie radzi sobie z moimi udami. Pewnie nie takiej odpowiedzi się spodziewałeś, ale nic innego nie mogę niestety polecić.
 3. Czekam w takim razie na konstruktywną krytykę Panów bardziej doświadczonych w temacie.
 4. Jak miło, że sprawiam wam tyle radości Panowie Szkoda, że tak łatwo krytykować, a trudniej już dopingować. Dla mnie to i tak kopniak, by kontynuować swoją pracę nad blogiem. Myślałem, że to forum ma nieco inny charakter.
 5. Gdybym to był ja, to byłoby to zbyt wcześnie zdecydowanie. Nie bądź jednak taki krytyczny. Ireneuszowi oczywiście gratuluję. W rankingu znalazło się wiele osób, które nie powinny tam być. To jednak Polska i taki Maślak i tak jest powyżej przeciętnej.
 6. Teraz wychodzi mi znacznie lepiej , a ja w ogóle nie lubię robić czegokolwiek na ostatnią chwilę. Czasy były pionierskie, ale to nie znaczy, że teraz należy siedzieć i nic nie robić. Większość tych "wyjadaczy" i ekspertów z pionierskich czasów teraz robi niewiele.
 7. Bo mistrzem stajesz się poprzez praktykę. Ten się nie myli, kto nic nie robi. Bloga prowadzę, bo mogę i lubię. Na miejscu forumowiczów cieszyłbym się tym, że co raz więcej osób interesuje się tematem. Forum się rozrasta i robi się ciekawiej. pozdrawiam wszystkich PS. mimo wszystko miło, że ktoś w ogóle sobie zadał trud napisania o mnie choćby komentarza
 8. Tak, ale w ramach budżetu też masz spory wybór. Czasami też samochód może "mowic" że masz gdzieś jakim samochodem jeździsz, ale w wielu przypadkach jednak może coś o Tobie powiedziec wiecej.
 9. Kurcze, co jak co, ale samochód to naprawdę dobiera się do osobowości. Wybór auta może wiele powiedzieć o jego posiadaczu.
 10. Uwierz, że do poziomu fitness to w modzie jeszcze daleko:) na mnie jak płachta na byka działają obecni "trenerzy" i celebryci. Jestem w branży 8 lat i kiedyś było nas kilku, a teraz co drugi jest trenerem. Zaraz pewnie ktoś powie, że teraz każdy jest blogerem i będzie miał rację. Na przykład taki ja:))) Sam się nie zna i z każdym kolejnym wpisem się uczy, a już chce doradzać innym:)
 11. Masz dużo racji. Ciekawe, że posiadając nieograniczone w zasadzie środki pieniężne wiele osób nie potrafi ich nawet wykorzystać. Ubierają się w drogie, ale niedopasowane, zbyt efekciarskie ubrania. Inni wyglądają po prostu jak klony w podobnych, granatowych garniturach. Wiele osób na stanowiskach niestety boi się wyglądać zbyt dobrze i chce wtapiać się w tłum. Inni w drugą stronę - chcą się wyróżnić, ale nie do końca w dobrym guście. Ile spotkałem na swojej drodze osób, które kupują odzież tylko po to, by moc pokazać innym metkę. A takie garnitury od dobrego krawca często przecież takowej nie posiadają
 12. Nie rozumiem sarkazmu. Popraw mnie, jeśli Cię źle odebrałem. Nie walczę o niczyje głosy, ale postanowiłem się wypowiedzieć w wątku, w którym ktoś mnie wspomniał. Nie zostawiłem także bez odpowiedzi Twoją wypowiedź. To prawda, że nie udzielam się na forum, bo nie mam na to czasu, ale czytam je od czasu do czasu.
 13. Ja bym jednak powiedział, że to celebryci zwykle są przebrani. Wszak nawet w większości są ubierani przez ich stylistów. Wiadomo jak to wtedy wychodzi - tak, by było jak najbardziej fancy...
 14. Naprawdę do tego się przyczepiliście... Wyraźny był chyba motyw motoryzacyjny we wpisie, a rękawiczki typowe do prowadzenia. Latem całuski zakładam do prowadzenia skutera, a nierzadko mam wtedy na sobie coś z krótkim rękawem. Też wtedy jest to komiczne?
 15. To inna sprawa. Jednak z pustego i Salomon nie naleje:) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.