Skocz do zawartości

Jak się ubierają gwiazdy, politycy, celebryci- zdjęcia, opisy


saphir.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.11.2016 o 18:50, Caporegime napisał:

Ciekawa jest ogromna dysproporcja w stylu między przytoczonym, a resztą wesołej gromady 

W reszcie wesołej gromady najweselszy Piotr Adamczyk. 45 lat na karku i nadal rozpięta głęboko koszula, niebieski "nowoczesny" gajer z harmonijkami nad średnio-brązowymi butami.

Ale wszak premiera to nie jest żadna okazja... Rzeczywiście nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia ‎09‎.‎11‎.‎2016 o 21:02, R50 napisał:

Ot, zwykły garnitur z odstającym kołnierzem 8-)

Niestety przody też dla innej osoby, a pacha zdaje się rozglądać za pępkiem....

U Pana Buczyńskiego z kołnierzem podobnie - może to taki trend - właśnie popatrzyłem na Ibisza na gali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/11/2016 at 8:28 AM, Beny23 said:

Będąc na spacerze w Central Parku przechodziłem obok niepozornego dziadka w kaszkiecie który był ze swoim psem na spacerze. Kilku przechodniów pogłaskało jego szczeniaka ale nikt nie zwrócił uwagi na starszego pana. Jako że działamy w tej samej branży od razu poznałem jegomościa którym okazał się być sam Carl Icahn, legendarny inwestor który przed ostatnie 55 lat dominował na Wall Street i nadal jako activist investor potrafi dyktować zarządom spółek co mają robić żeby poprawić wyniki. 

Dodatkowy plus za wsparcie właściwego kandydata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.12.2016 o 22:20, damiance napisał:

Nie wiem, czy wyciągam dobre wnioski z paru zdjęć, które rzuciły mi się w oczy, ale Donald T. lubi nosić za długie krawaty:

DT.jpg

Z tego co się orientuję, to robi to specjalnie: https://www.quora.com/USA-Why-is-Trumps-tie-so-abnormally-long-Why-dont-his-close-people-tell-him Chociaż nikt tego nie potwierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bernard Cazeneuve, nowy premier Francji, którego już w tym wątku pokazywałem. Prawdopodobnie najlepiej ubrany francuski polityk (nie, żeby poprzeczka była zawieszona jakoś szczególnie wysoko); ma niestety chyba jakąś słabość do marynarek na 3 guziki, co przy jego posturze (w TV wygląda, jakby był bardzo niski) nie służy.

10353201-16940178.jpg?v=1475830410

Dla porównania, François Fillon, uważany za faworyta w wyścigu do prezydenckiego fotela:

4739.jpg?w=620&q=55&auto=format&usm=12&f

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim numerze Playboya ukazał się coroczny ranking najlepiej ubranych Polaków. Wygląda on następująco:

  1. Grzegorz Krychowiak – piłkarz.
  2. Radzimir Dębski – muzyk, kompozytor.
  3. Piotr Kraśko – prezenter telewizyjny, dziennikarz.
  4. Ireneusz Korzeniewski – bloger, przedsiębiorca.
  5. Olivier Janiak – prezenter telewizyjny.
  6. Marcin Prokop – prezenter telewizyjny.
  7. Rafał Maślak – były Mister Polski, bloger.
  8. Robert Lewandowski – piłkarz.
  9. Robert Biedroń – prezydent Słupska.
  10. Adam „Nergal” Darski – muzyk.

W jury zasiedli m.in. Jarosław Berg-Szychułda (Emanuel Berg), Wojciech Szarski (Macaroni Tomato), Kamil Pawelski (Ekskluzywny Menel), Michał Zaczyński, Karol Rzeszutko (Krupa&Rzeszutko), Michał Grochala (Lancerto), Wojciech Tulwin (Recman), Natasza Urbańska, Edyta Herbuś, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Bonda, Tamara Gonzalez-Perea, Katarzyna Zielińska.

za strony MR. Vintage'a

....... można się śmiać?

P.S.

Ciekawe, że ten celebrycki cyrk firmują też panowie Karol Rzeszutko czy Wojciech Szarski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, TomiW01 napisał:

 

P.S.

Ciekawe, że ten celebrycki cyrk firmują też panowie Karol Rzeszutko czy Wojciech Szarski

 

To bardzo dobrze, że promują dobrze ubranych Polaków jednocześnie promując swoje biznesy. Może jakiś celebryta postanowi się u nich ubierać i w kolejnych latach ten ranking będzie wyglądał lepiej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.