Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 27.11.2017 o 08:54, blekit napisał:

Long time no post ;) 

IMG_20171127_082819_051.thumb.jpg.b9e3503c90f16631f9977f25a2436e42.jpg

5a1bc4a18bafc_IMG_20171127_0748169232.thumb.jpg.cfaea19e1923bc1b8622185e1545a9ba.jpg

 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

* Suitsupply

* koszula Miler Menswear

* 2x Poszetka

* Benevento

* Herring by Cheaney

5a1bc4a5ccce3_IMG_20171127_0749454012.thumb.jpg.7da1c05c8a26407d028ef726b61ff118.jpg

 

 

Bardzo fajnie! Widać, że odcienie niebieskiego Ci służą i wyglądasz dużo lepiej niż w brązach czy innych kolorach.

  • Like 1
Opublikowano
4 godziny temu, blekit napisał:

@torunianin granat i niebieski to kolory, które pasują chyba każdemu. Lubię je, ale podobają mi się również inne kolory - np. burgund albo barwy ziemi (brązy, zielenie, etc.) i osobiście nie uważam, żebym wyglądał w nich gorzej niż w takich barwach jak powyżej.

Dzisiaj tak. Niestety, pora roku jest taka, że póki co mogę tylko zawołać - "więcej Światła!" ;) 

IMG_20171130_085237_740.thumb.jpg.9b87e9faac0660b29d652f293d449d57.jpg5a1fbc4d4df04_IMG_20171130_0743453322.thumb.jpg.9a52a0cb655d484b8e5928220b2a1be4.jpg

 

  Pokaż ukrytą zawartość

* Suitsupply

* Tyrwhitt

* Embassy of Elegance

* Poszetka

* Massimo Dutti

* Berwick

5a1fbc518593b_IMG_20171130_0818562592.thumb.jpg.f7accaf9f4b2f51c13d772f65690f232.jpg

 

W dalszym ciągu uważam, że osobom o takim typie urody najlepiej w błękitach i granatch i mały kontrastach. Wiem, że jest pokusa, żeby szukać nowych kolorów, ale moim zdaniem nigdy nie będzie tak dobrze jak w odcieniach niebieskiego. Moim zdaniem ważniejsze jest to co obiektywnie Tobie pasuje od potrzeby  ciągłych zmian / różnorodności.

Sam doszedłem do tego po czasie i polecam innym.

Opublikowano

@torunianin Ok, Twoja opinia, ja się z nią nie zgadzam. Poza tym nie zapędzałbym się także z przedstawianiem swoich preferencji jako obiektywnych, absolutnych prawd. Jest wiele przykładów, które pokazują, że podobne typy jak ja doskonale wyglądają właśnie w brązach, zieleniach, etc. Ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje.

  • Oceniam pozytywnie 4
Opublikowano
17 minut temu, Wodzu napisał:

Ładny płaszcz, choć do bycia dorosłym płaszczem brakuje mu ~10cm. :)

Problem jest taki, że ja jeszcze nie dorosłem, więc "jaki pan...." ;-). No, ale na próbę upolowałem sobie wczoraj na angielskim e-bayu taki "wentidżowy" NOS trencz Burberry w pełnej długości (baaardzo dorosły) i zobaczymy jak się w nim odnajdę w kontekście chociażby tego nowoczesnego Burberry Brit parę postów wyżej, który bardzo się podoba ....mojej żonie :twisted:.  Jako klasyczna ofiara, umęczona pod żoninym pantoflem, nie mogę tego faktu nie brać pod uwagę :-D.

  • Oceniam pozytywnie 1
Opublikowano
22 godziny temu, michau napisał:

Czy koszule CT jest z serii business casual? Mam wrażenie, że wyłogi tego kołnierzyka są dłuższe niż w koszuli 'casual' które mam.

tak, to jest ta seria w której można też wybierać długość rękawa.

  • Like 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.