Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy mój post w tym wątku więc uprasza się o wyrozumiałość :) Nic szczególnego, ale ostatnio kilka osób pisało, że ciągle te same osoby się udzielają więc pomyślałem, że i ja coś dodam. Od góry:

Koszula - Poszetka.com
Krawat - CT
Sweter - Miler Menswear
Zegarek - Zeppelin ZE 7640-4

 

IMG_3233.thumb.jpg.49a47021e90883d8b924106c5620936d.jpgIMG_3234.thumb.jpg.15ca8c0b7f6bcca93ff7f9a6ad25e949.jpg

  • Like 2
  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Blondas napisał:

@Blondas, coś się z kolorami pomieszało, inne na górnym i dolnym zdjęciu. Ubranie to klasyk casualu, wygląda ok. Fajnie byłoby dać trochę koloru innego, np w krawacie. Ponadto krawat fajnie będzie wyglądał mniej błyszczący.

Tak, to pierwsze zdjęcie wyszło prześwietlone totalnie. Krawat w ogóle nie jest błyszczący, postaram się później dorzucić sensowniejszą fotografię. Dziękuję za uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cifon, poszczególne elementy ubrania masz fajne, ale całość dla mnie przeszarżowana, osobiście przy tak wzorzystych spodniach założyłbym jednolite buty, rękawiczki ciemne w tym zestawieniu, albo inny odcień, bo ich żółtość gryzie mi się z resztą. Spodnie, golf, szalik i płaszcz wyglądają dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondas Dziękuję za Twoją opinię. "Przeszarżowanie", o którym mówisz, zdaje się być w moim stylu ubioru powszechne. Bierze się to z fascynacji modą męską lat 20. i 30. ubiegłego wieku, ponieważ z premedytacją staram się przemycić do moich codziennych stylizacji nutkę lub tak jak dzisiaj -  wręcz całą gamę minionych już, sartorialnych rozwiązań. Jeszcze w latach międzywojennych zupełnie powszechnym i codziennym zjawiskiem było łączenie butów typu co-respondent ze spodniami w kratę/paski, a także zestawianie rzeczonych butów z naturalnymi, irchowymi rękawiczkami. Słowem moje staroświeckie połączenie pewnych elementów ubioru, to bardzo przyziemna inspiracja "klasyką klasyki" :)

@nynu To golf od Szarmanta, jestem z niego zadowolony.

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beny23 Dziękuję, to Shoepassion No. 384.

@Dark Bosmankę zakupiłem dwa lata temu w H&M. Ponieważ w sklepach sieciowych oferta rotuje bardzo często, nie sądzę aby była nadal dostępna. Pomimo intensywnej eksploatacji spisuje się przyzwoicie, z wiadomych względów ośmielę się jednak polecić coś z wyższej półki :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samym sklepie wychodząc zauważyłem kożuch z owcy firmy Harlin żeby było ciekawiej w rozmiarze XXXXL. Widać dawniej ludzie byli dużo mniejsi skoro 4XL pasuje na mnie jak ulał ;)

Przypomina mi ten bomber jacket kożuch w którym chodził mój Ś.P. Dziadek więc kupiłem ją bo jest w idealnym stanie.

D18F8A3D-965E-4024-AECE-839D13628872.jpeg

F7C6D0B1-A5DE-4694-AAC1-C5D23E406C6B.jpeg

C31B590C-ACD7-4095-A2C8-B6DE6E8D0AF1.jpeg

85969E73-4268-4F17-8519-F29742CBCDE9.jpeg

EF64361B-DFC1-4AE7-B14E-5409B51A99D4.jpeg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nynu Podobny był kiedyś w Ted Baker. Nazywał się Ossain Herringbone, kosztował wyjściowo około 600GBP, ale jak wprowadzali nowy model to widziałem promocje do 150GBP - może jeszcze gdzieś znajdziesz bo jest świetny !

@Beny23 Fajny przybytek, to w NYC ?

@TomiW01 Super Ci pasuje ta Barbourka. Jaki to model, że przykrywa marynarkę i przy jakim wzroście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.