Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, blekit napisał:

Koszula, krawat i marynarka są same w sobie mocno nieformalne i jako takie moim zdaniem nie gryzą się z płaszczem.

Jasne, w teorii wszystko gra i zgadzam się, natomiast chodziło mi o pierwsze zdjęcie - nie widać co jest pod budrysówką, a jasna koszula i ciemny krawat powodują że całość wygląda jak wyżej napisałem. Może gdybyś dołożył tam szalik i zasłonił co nie co, to warstwa zewnętrzna wyglądałaby spójniej.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tomasz T napisał:

Dziękuję, jest jakiś punkt wyjścia! 

To jeszcze by wyczerpać temat dodam, że przymiarka pół rozmiaru niżej była za radą obsługi sklepu i dobrze wyszło. Później w ciemno kupiłem loafersy Berwicka w tym samym rozmiarze i na początku żałowałem, bo były ciasne. Rozbiły to się po czasie i są idealne. Zawsze trzeba brać poprawkę na rozbicie.

Jeśli jest jakieś miejsce, które mnie uciska, a but w miarę dobry w innych miejscach, to naklejam różne rzeczy na prawidła w tych miejscach i problem znika. Zawsze to robię z obłożynami, bo w wiedenkach zawsze mam problem w ładnie się zeszły, ale po czasie się schodzą. Ciepły i wilgotny but po całym dniu noszenia dobrze się poddaje zmianom.

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego! By wszyscy klienci byli tak zadowoleni jak ja do tej pory ;) p.s. jeśli to nie tajemnica ile masz wzrostu? 

Cytuj

Rzadko widywana "smoking jacket" w dość nowoczesnej wersji zlokalizowanej gdzieś pomiędzy bonżurką a smokingiem w zestawieniu z czarnymi spodniami z moheru oraz muszką z tej samej tkaniny co marynarka. 

 

Korzystając z okazji chciałbym także życzyć forumowiczom BWB szczęśliwego Nowego Roku 2018, dużo uśmiechu, samych udanych zakupów prowadzących do ciągłego udoskonalania garderoby, dużo radości z noszenia luksusowych ubrań no i oczywiście szampańskiej zabawy w towarzystwie najlepszych win, whisky, koniaków i innych trunków, które dają nie tylko upojenie, a także przyjemność z picia :) Dodam też, że lepiej nie mieszać Pozdrowienia z Poznania! 

 

Edytowane przez mosze
cytowanie ze zdjęciami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.