Skocz do zawartości

Co mam dziś na sobie


Korneliuss

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, bodzixon napisał:

Golf z garniturem trzyczęściowym dla mnie to już za duże przekombinowanie. Do tego poszetka od czapy.

Co do golfu nie będę się sprzeczał. Zdjęcia robiłem pod recenzję garnituru, te zrobione w domowym studiu (po bożemu, z koszulą i krawatem) nie przypadły mi do gustu, a na dworze jest jednak zimno ;) W innych okolicznościach bez wątpienia zrezygnowałbym z kamizelki.
Jeśli idzie zaś o poszetkę, to jest brązowo-szara i w moim odczuciu pasuje do szaro-beżowo-brązowej całości (plus garnitur ma bordowy overcheck). Tę uwagę więc oddalam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Outdersen napisał:

Dziś nawet na czas, tj. zestaw z dziś. Wyjątkowo też nie w CMDCNS ;)

 

52 minuty temu, bodzixon napisał:

Golf z garniturem trzyczęściowym dla mnie to już za duże przekombinowanie. Do tego poszetka od czapy.

Mnie się podoba, Wygląda jak taki kaprys dandysa.. Po tym jak wstał o 13-tej, wziął kąpiel i wskoczył w garnitur, rozgląda się niepewnie, czy te warstwy dziś wystarczą. ;) Sam bym nie nosił, ale tu pasuje. 

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Midlife-Crisis napisał:

 

Mnie się podoba, Wygląda jak taki kaprys dandysa.. Po tym jak wstał o 13-tej, wziął kąpiel i wskoczył w garnitur, rozgląda się niepewnie, czy te warstwy dziś wystarczą. ;) Sam bym nie nosił, ale tu pasuje. 

No właśnie, a ja z roku na rok coraz mniej dandysi jestem ;)
Tak czy inaczej, nie czuję, żebym kogoś bardzo obraził tym zestawem.

PS Na grzbiecie miałem jeszcze trencz, ale to zdjęcie opublikuję jutro (chyba, mam taką nadzieję) na moim blogu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BrotherM napisał:

Zmienilbym golf na czarny. Poza tym mi sie podoba, kojarzy z poniższą stylizacją. Nosilbym.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1689561811075184&id=177897195574994

Oczywiście, jest to średnio formalne, ale nie widzę przeszkód.

Nie wiem czy ja udźwignąłbym czarny golf w tym zestawie, ale w przypadku granatu nie widzę już większych przeszkód (tak czy inaczej, przy następnej okazji spróbuję). Zestaw z linku znam, bardzo dobrze to moim zdaniem wygląda i pasuje do tego modela. Co do poziomu formalności natomiast, to w skali męskiej elegancji jest to zapewne głęboki smart casual, w skali mojej szafy zaś, jeden z bardziej formalnych zestawów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.