Jump to content

Outdersen

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Outdersen last won the day on April 15 2017

Outdersen had the most liked content!

Community Reputation

390

About Outdersen

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakiś czas temu kupiłem od forumowego kolegi @andrzejl bardzo ładna marynarkę Tombolini. Nieco przy niej pomajstrowałem i wyszło to co wyszło. Zdjęcie co prawda sprzed kilku dni, ale uznajmy, że to nie problem Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej na temat tego zestawu, zapraszam na bloga!
 2. Mam 177 cm i około 72 kg, w klatce jakieś 100 cm, a w pasie od 82 do 85 cm. Kupowałem stacjonarnie, więc miałem okazję porównać rozmiary. Zdecydowałem się na eSkę, bo lubię raczej dopasowaną dzianinę.
 3. Dziś eksperymentowałem ze znalezionym ostatnio w "lumpeksie" reglanem (Corneliani 😎).
 4. Nie będę ukrywał, że przed publikacją całego zestawu na blogu, nie chciałem odkrywać wszystkich kart. Stąd to zdjęcie 😎 Na tym dzisiejszym widać więcej. Oczywiście, na bloga także zapraszam
 5. Tym razem udało mi się nawet wyrobić i dzisiejszy zestaw jest faktycznie z dzisiaj:
 6. Dzięki wielkie! To całkowicie przerobiona, stara marynarka z drugiej ręki. Szerszy opis jej przeróbek znajduje się pod linkiem wrzuconym powyżej przez @mango (za co zresztą bardzo dziękuję).
 7. Kolejny zestaw sprzed kilku dni. Mam nadzieję, że nikt się o to nie obrazi
 8. Sprzed kilu dni, ale że dużo się tu nie wrzuca, niech będzie.
 9. Moim zdaniem w niczym, stąd też norma w cudzysłowie. Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że dla niektórych ta ilość beżu i złamanej bieli może być niestrawna
 10. A co powiecie na taki odchył od "normy"? 👹
 11. Dokładnie. Swoją drogą błękitu nie widziałem, a też wygląda ciekawie.
 12. Springfield, 100% bawełna, butelkowa zieleń - wyszukałem go kilka dni temu wśród wyprzedażowych resztek. Niestety, marka kilka lat temu zamknęła wszystkie swoje polskie sklepy (aktualnie przebywam w Hiszpanii #zagranico ).
 13. Dawno nic tu nie wrzucałem, więc na rozgrzewkę, taki oto zestaw z wczoraj
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.