Skocz do zawartości

Embassy of Elegance

Użytkownik
 • Zawartość

  384
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Embassy of Elegance w Rankingu w dniu 22 Styczeń 2016

Embassy of Elegance posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

424

O Embassy of Elegance

 • Tytuł
  Aktywista

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

818 wyświetleń profilu
 1. Embassy of Elegance

  @Friedman jeszcze nie było dostawy. Dam znać, jak już będę miał wszystko potwierdzone.
 2. Embassy of Elegance

  Proszę bardzo @Harth
 3. Embassy of Elegance

  Z przykrością informuję, że nie będzie już w tym roku nowości . Przepraszam wszystkich Forumowiczów, którzy czekali na nowe tkaniny. Pozdrawiam, Paweł
 4. Embassy of Elegance

  @lubo69 Bardzo dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że jesteś zadowolony z zakupu . @Dapi Daj mi proszę jeszcze kilka dni, abym mógł dograć szczegóły - przepraszam za opóźnienie.
 5. Embassy of Elegance

  Nie jestem wstanie podać konkretnego terminu póki co. Myślę, że od 1 do 2 miesięcy.
 6. Embassy of Elegance

  @phantom dziękujemy za miłe słowa i polecamy się na przyszłość
 7. Embassy of Elegance

  @blekit na sezon jesień/zima, ale nic konkretnego nie mogę jeszcze napisać.
 8. Embassy of Elegance

  Dzień dobry, myślę, że druga połowa września. Pozdrawiam, Paweł
 9. Embassy of Elegance

  Wypełnienie jest lekkie - tak, jak w opisie. Różnica jest, ale nie nazwałbym jej "znaczącą". Co do drugiego pytania, to wszystko zależy od indywidualnych preferencji Zamawiającego. Dwóch Klientów, zamawiających krawaty o tej samej długości, mogą mieć różne wymagania co do kształtu krawata. Przed zamówieniem proszę o kontakt mailowy lub na PW, w celu dogadania szczegółów. Pozdrawiam, Paweł
 10. Embassy of Elegance

  Dzięki za miłe słowa! Nie ma co żałować - niech się dobrze noszą.
 11. Konkurs z EoE

  Szanowni Forumowicze! Serdecznie dziękujemy za udział w pierwszym konkursie marki Embassy of Elegance. Jury (po intensywnych naradach) podjęło jednomyślną decyzję! @Xune (I miejsce) - za lekkie pióro i brytyjskie poczucie humoru @Wuj (II miejsce) - za dobre teksty i zabawną krytykę "Nowego111" - prawie z życia wzięte @Vit (III miejsce) - za pomysł i znajomość z DeeDee Zwycięzców prosimy o kontakt na adres mailowy: kontakt@embassyofelegance.com, w celu ustalenia szczegółów odbioru nagród.
 12. Konkurs z EoE

  Dzięki Panowie za kolejne zgłoszenia - uśmialiśmy się z Magdą na całego! Będzie trudny wybór - nie dajemy "lajków", żeby nic nie sugerować.
 13. Konkurs z EoE

  Muszę przyznać, że niektóre propozycje są totalnie "odjechane" - w życiu bym na to nie wpadł! Co do trudności - sam miałem "presję" od Damiance, że przydałoby się coś innego , więc... trzeba trochę rozruszać szare komórki .
 14. Konkurs z EoE

  @Aver nie jestem polonistą, więc przepraszam, że mogłem wprowadzić w błąd, ale... Po pierwsze dwaj poprzedni koledzy, których wymieniłem, nie "przyjęli" również Twojego zrozumienia . To już nawet nie chodzi o kwestię opowiadania, w którym również bohater historyjki może przekonywać kolegę forumowego, do zakupu kilku krawatów EoE w tym miesiącu (choć kolega poniósł duży wydatek na garnitur). Chodzi o zachowanie pewnego fundamentu (trzonu) zadania: 1. Jesteś jednym z bohaterów (uczestnikiem) opowiadania, dialogu, itp. 2. Przekonujesz forumowego Kolegę do zakupu w tym miesiącu ( będąc Kolegą z forum oczywistym jest, że zna naszą markę - być może już nawet kupił wcześniej nasze produkty). 3. Wydał pieniądze na nowy garnitur ( w domyśle, nadwyrężył budżet na ten miesiąc, skoro myśli o przełożeniu zakupu krawatów na następny miesiąc). Biorąc pod uwagę powyższe... można wnioskować, że jest jakaś "presja"... aby przekonać kolegę. Zapewne muszą być jakieś racjonalne, nieracjonalne, niestworzone, absurdalne argumenty - ważne żeby spełniły swoje zadanie. Oczywiście w tej całej historyjce (opowiadaniu, dialogu) mogą być różne wątki poboczne, inni uczestnicy, itp. - wymyślić można różne różności (zupełnie absurdalne) - nie ma ograniczeń.
 15. Konkurs z EoE

  Dziękuję za pierwsze zgłoszenia! Panowie @Dar @Aver @swordfishtrombone bardzo dziękuję za zaangażowanie i włożoną pracę, ale proszę przeczytajcie treść zadania konkursowego . Niestety, ale to co zaprezentowaliście jest nie na temat. W skrócie... Jesteś bohaterem historyjki... przekonujesz kolegę z Forum do zakupu kilku krawatów EoE w tym miesiącu... kolega zna naszą firmę, ponieważ zastanawia się nad przełożeniem tego wydatku na następny miesiąc, dlatego że właśnie wydał pieniądze na garnitur. Czyli de facto prowadzisz rozmowę z kolegą i prezentujesz argumenty, które mają go przekonać do zakupu. On oczywiście jest bohaterem tej historii i podaje kontrargumenty na to, że no wiesz chciałbym, ale...
×