Embassy of Elegance

Użytkownik
 • Zawartość

  374
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Embassy of Elegance w Rankingu w dniu 22 Styczeń 2016

Embassy of Elegance posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

415

O Embassy of Elegance

 • Tytuł
  Aktywista
 • Urodziny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

521 wyświetleń profilu
 1. Szanowni Forumowicze! Serdecznie dziękujemy za udział w pierwszym konkursie marki Embassy of Elegance. Jury (po intensywnych naradach) podjęło jednomyślną decyzję! @Xune (I miejsce) - za lekkie pióro i brytyjskie poczucie humoru @Wuj (II miejsce) - za dobre teksty i zabawną krytykę "Nowego111" - prawie z życia wzięte @Vit (III miejsce) - za pomysł i znajomość z DeeDee Zwycięzców prosimy o kontakt na adres mailowy: kontakt@embassyofelegance.com, w celu ustalenia szczegółów odbioru nagród.
 2. Dzięki Panowie za kolejne zgłoszenia - uśmialiśmy się z Magdą na całego! Będzie trudny wybór - nie dajemy "lajków", żeby nic nie sugerować.
 3. Muszę przyznać, że niektóre propozycje są totalnie "odjechane" - w życiu bym na to nie wpadł! Co do trudności - sam miałem "presję" od Damiance, że przydałoby się coś innego , więc... trzeba trochę rozruszać szare komórki .
 4. @Aver nie jestem polonistą, więc przepraszam, że mogłem wprowadzić w błąd, ale... Po pierwsze dwaj poprzedni koledzy, których wymieniłem, nie "przyjęli" również Twojego zrozumienia . To już nawet nie chodzi o kwestię opowiadania, w którym również bohater historyjki może przekonywać kolegę forumowego, do zakupu kilku krawatów EoE w tym miesiącu (choć kolega poniósł duży wydatek na garnitur). Chodzi o zachowanie pewnego fundamentu (trzonu) zadania: 1. Jesteś jednym z bohaterów (uczestnikiem) opowiadania, dialogu, itp. 2. Przekonujesz forumowego Kolegę do zakupu w tym miesiącu ( będąc Kolegą z forum oczywistym jest, że zna naszą markę - być może już nawet kupił wcześniej nasze produkty). 3. Wydał pieniądze na nowy garnitur ( w domyśle, nadwyrężył budżet na ten miesiąc, skoro myśli o przełożeniu zakupu krawatów na następny miesiąc). Biorąc pod uwagę powyższe... można wnioskować, że jest jakaś "presja"... aby przekonać kolegę. Zapewne muszą być jakieś racjonalne, nieracjonalne, niestworzone, absurdalne argumenty - ważne żeby spełniły swoje zadanie. Oczywiście w tej całej historyjce (opowiadaniu, dialogu) mogą być różne wątki poboczne, inni uczestnicy, itp. - wymyślić można różne różności (zupełnie absurdalne) - nie ma ograniczeń.
 5. Dziękuję za pierwsze zgłoszenia! Panowie @Dar @Aver @swordfishtrombone bardzo dziękuję za zaangażowanie i włożoną pracę, ale proszę przeczytajcie treść zadania konkursowego . Niestety, ale to co zaprezentowaliście jest nie na temat. W skrócie... Jesteś bohaterem historyjki... przekonujesz kolegę z Forum do zakupu kilku krawatów EoE w tym miesiącu... kolega zna naszą firmę, ponieważ zastanawia się nad przełożeniem tego wydatku na następny miesiąc, dlatego że właśnie wydał pieniądze na garnitur. Czyli de facto prowadzisz rozmowę z kolegą i prezentujesz argumenty, które mają go przekonać do zakupu. On oczywiście jest bohaterem tej historii i podaje kontrargumenty na to, że no wiesz chciałbym, ale...
 6. Firma Embassy of Elegance oraz Stowarzyszenie But w Butonierce zapraszają wszystkich zarejestrowanych użytkowników forum do udziału w konkursie! Zadanie konkursowe - polega na stworzeniu zabawnej historyjki, w której jesteś jednym z bohaterów i chcesz przekonać swojego forumowego Kolegę, aby zakupił kilka krawatów EoE, pomimo że, właśnie nabył nowy garnitur i zastanawia się, czy nie przełożyć zakupu na następny miesiąc. Forma dowolna: tekstowa, tekstowo-graficzna, w formie mini komiksu, itp. Liczymy na waszą kreatywność! Regulamin 1. Organizatorem konkursu jest firma Embassy of Elegance oraz Stowarzyszenie But w Butonierce. 2. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zarejestrowane na forum przed ogłoszeniem konkursu. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Jury. 3. Każdy Uczestnik może zaprezentować tylko jedną historyjkę. 4. Prace konkursowe powinny zostać zamieszczone w wątku konkursowym. Organizator zastrzega, iż jednej osobie może przypaść wygrana tylko jednej nagrody. 5. Nagrody w konkursie: I miejsce – krawat 7-Fold II miejsce – krawat 3-Fold III miejsce – mucha * krawaty zostaną uszyte na indywidualne zamówienie z uwzględnieniem takich parametrów jak: szerokość, długość, wypełnienie, rodzaj tkaniny. W przypadku konstrukcji 3-fold nagrodzona osoba może również wybrać krawat z standardowej oferty, ** dowolna mucha z dostępnej oferty. 6. Zgłoszenia oceni i nagrody przyzna Jury w składzie: @waski @Whitesnake @Embassy of Elegance 7. Konkurs rozpoczyna się dnia 10.03.2017 r. z chwilą ogłoszenia na Forum i trwa do dnia 20.03.2017 r. do godziny 23:59:59. 8. Wyniki zostaną ogłoszone w wątku konkursowym do dnia 23.03.2017 r. 9. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy powinni zgłosić się drogą mailową na adres: kontakt@embassyofelegance.com, w celu uzyskania informacji na temat odbioru nagród. 10. Fundatorem nagród jest firma Embassy of Elegance. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę. 11. Uczestnikiem Konkursu może być jedynie osoba pełnoletnia. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda rodziców lub opiekunów. Życzymy udanej zabawy!
 7. Dzięki za opinie. Tymczasem powróciła bordowa fina i grossa. Dodatkowo wełna challis dostępna w standardowej ofercie: https://embassyofelegance.com/pl/c/WELNA-CHALLIS/136 jak również Prince of Wales i Shepherd's check: https://embassyofelegance.com/pl/c/SLUBNE/138
 8. Dzięki Panowie - krawat na żywo robią wrażenie
 9. Pracowity weekend - poniżej mała próbka z nowych tkanin
 10. Nie, to będą drobne wzory.
 11. Drukowane jedwabie są już dostępne w sklepie https://embassyofelegance.com/pl/c/DRUKOWANY-JEDWAB/94 Będą jeszcze dwie tkaniny w kolorze ciemnozielonym oraz pastelowy niebieski.
 12. Na chwilę obecną, nie jestem wstanie nic konkretnego obiecać.
 13. @Kyle majaczą, majaczą . Zamówiłem i powinny być koniec przyszłego tygodnia. Dam znać, jak będę miał je na miejscu.
 14. @Wuj dziwna sprawa - pierwszy raz zaistniał taki problem. Być może, jakieś chwilowe "niedomaganie" hostingu. Spróbuj za jakąś chwilę. Jeśli problem się powtórzy to postaram się, jak najszybciej go rozwiązać.
 15. Myślę, że za około 3 tygodnie.