Jump to content

Embassy of Elegance

Użytkownik
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Embassy of Elegance last won the day on January 22 2016

Embassy of Elegance had the most liked content!

Community Reputation

470

About Embassy of Elegance

 • Rank
  Aktywista

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań

Recent Profile Visitors

1,535 profile views
 1. @feriak @lubo69 wielkie dzięki za miłe słowa, ale myślę, że nasz "wkład" jest zbyt mały, aby na nie w pełni zasłużyć.
 2. @Velahrn @adamW oczywiście można zamawiać krawaty bespoke.
 3. Szanowni Forumowicze! Będzie po żołniersku... Z przykrością informujemy, że będziemy zawieszali działalność. Na naszą decyzję składa się wiele czynników, m.in. sprawy osobiste. Wstępnie, planowane zawieszenie nastąpi z końcem bieżącego roku. Biorąc pod uwagę powyższe, nie pojawią się już nowości, tylko sukcesywnie będziemy sprzedawali produkty, które są w obecnej ofercie. Chcielibyśmy serdecznie podziękować, za okazane nam zaufanie, wszystkim naszym Klientom i całemu forum BwB! Dziękujemy za Wasze wsparcie i docenienie naszej pracy! Dodatkowo życzymy wszystkim „Forumowym Firmom” dalszego rozwoju i samych sukcesów w przyszłości! Pozdrowienia, Paweł i Magda
 4. Przepraszam za problemy techniczne i jednocześnie informuję, że strona sklepu już działa. Pozdrawiam, Paweł
 5. Szanowni Forumowicze! chciałbym Was poinformować, że uruchomiliśmy OUTLET. Znajdziecie w nim produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Dodatkowym bonusem dla Was jest obowiązująca zniżka forumowa. Jeśli dany krawat będzie jeszcze dostępny w opcji BESPOKE, to osoby zainteresowane zakupem proszę o PW lub e-mail w celu otrzymania indywidualnego rabatu. Pozdrawiam, Paweł
 6. @phantom bez obaw... Twój krawat będzie gotowy w poniedziałek.
 7. @roj tkanina z czasem zmięknie, jednakże nigdy nie będzie tak miękka, jak paisley z drukowanego jedwabiu, który zamówiłeś. Z kolei, przy sztywniejszej tkaninie, łezka lepiej trzyma swój kształt .
 8. @wally Ad 1. Tak, to ten w środku. Ad 2. Tak, ale musimy się ogarnąć z bieżącymi zamówieniami Dziękuję za miłe słowa!
 9. @wally chciałem wrzucić inne zdjęcia, wraz drukowanym jedwabiem - przepraszam .
 10. Cała przyjemność po naszej stronie @Whitesnake Pozdrów Franka od nas!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.