Skocz do zawartości

Embassy of Elegance

Użytkownik
 • Zawartość

  380
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Embassy of Elegance w Rankingu w dniu 22 Styczeń 2016

Embassy of Elegance posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

422

O Embassy of Elegance

 • Tytuł
  Aktywista

Informacje o profilu

 • Płeć
  Male
 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnie wizyty

689 wyświetleń profilu
 1. Embassy of Elegance

  Nie jestem wstanie podać konkretnego terminu póki co. Myślę, że od 1 do 2 miesięcy.
 2. Embassy of Elegance

  @phantom dziękujemy za miłe słowa i polecamy się na przyszłość
 3. Embassy of Elegance

  @blekit na sezon jesień/zima, ale nic konkretnego nie mogę jeszcze napisać.
 4. Embassy of Elegance

  Dzień dobry, myślę, że druga połowa września. Pozdrawiam, Paweł
 5. Embassy of Elegance

  Wypełnienie jest lekkie - tak, jak w opisie. Różnica jest, ale nie nazwałbym jej "znaczącą". Co do drugiego pytania, to wszystko zależy od indywidualnych preferencji Zamawiającego. Dwóch Klientów, zamawiających krawaty o tej samej długości, mogą mieć różne wymagania co do kształtu krawata. Przed zamówieniem proszę o kontakt mailowy lub na PW, w celu dogadania szczegółów. Pozdrawiam, Paweł
 6. Embassy of Elegance

  Dzięki za miłe słowa! Nie ma co żałować - niech się dobrze noszą.
 7. Konkurs z EoE

  Szanowni Forumowicze! Serdecznie dziękujemy za udział w pierwszym konkursie marki Embassy of Elegance. Jury (po intensywnych naradach) podjęło jednomyślną decyzję! @Xune (I miejsce) - za lekkie pióro i brytyjskie poczucie humoru @Wuj (II miejsce) - za dobre teksty i zabawną krytykę "Nowego111" - prawie z życia wzięte @Vit (III miejsce) - za pomysł i znajomość z DeeDee Zwycięzców prosimy o kontakt na adres mailowy: kontakt@embassyofelegance.com, w celu ustalenia szczegółów odbioru nagród.
 8. Konkurs z EoE

  Dzięki Panowie za kolejne zgłoszenia - uśmialiśmy się z Magdą na całego! Będzie trudny wybór - nie dajemy "lajków", żeby nic nie sugerować.
 9. Konkurs z EoE

  Muszę przyznać, że niektóre propozycje są totalnie "odjechane" - w życiu bym na to nie wpadł! Co do trudności - sam miałem "presję" od Damiance, że przydałoby się coś innego , więc... trzeba trochę rozruszać szare komórki .
 10. Konkurs z EoE

  @Aver nie jestem polonistą, więc przepraszam, że mogłem wprowadzić w błąd, ale... Po pierwsze dwaj poprzedni koledzy, których wymieniłem, nie "przyjęli" również Twojego zrozumienia . To już nawet nie chodzi o kwestię opowiadania, w którym również bohater historyjki może przekonywać kolegę forumowego, do zakupu kilku krawatów EoE w tym miesiącu (choć kolega poniósł duży wydatek na garnitur). Chodzi o zachowanie pewnego fundamentu (trzonu) zadania: 1. Jesteś jednym z bohaterów (uczestnikiem) opowiadania, dialogu, itp. 2. Przekonujesz forumowego Kolegę do zakupu w tym miesiącu ( będąc Kolegą z forum oczywistym jest, że zna naszą markę - być może już nawet kupił wcześniej nasze produkty). 3. Wydał pieniądze na nowy garnitur ( w domyśle, nadwyrężył budżet na ten miesiąc, skoro myśli o przełożeniu zakupu krawatów na następny miesiąc). Biorąc pod uwagę powyższe... można wnioskować, że jest jakaś "presja"... aby przekonać kolegę. Zapewne muszą być jakieś racjonalne, nieracjonalne, niestworzone, absurdalne argumenty - ważne żeby spełniły swoje zadanie. Oczywiście w tej całej historyjce (opowiadaniu, dialogu) mogą być różne wątki poboczne, inni uczestnicy, itp. - wymyślić można różne różności (zupełnie absurdalne) - nie ma ograniczeń.
 11. Konkurs z EoE

  Dziękuję za pierwsze zgłoszenia! Panowie @Dar @Aver @swordfishtrombone bardzo dziękuję za zaangażowanie i włożoną pracę, ale proszę przeczytajcie treść zadania konkursowego . Niestety, ale to co zaprezentowaliście jest nie na temat. W skrócie... Jesteś bohaterem historyjki... przekonujesz kolegę z Forum do zakupu kilku krawatów EoE w tym miesiącu... kolega zna naszą firmę, ponieważ zastanawia się nad przełożeniem tego wydatku na następny miesiąc, dlatego że właśnie wydał pieniądze na garnitur. Czyli de facto prowadzisz rozmowę z kolegą i prezentujesz argumenty, które mają go przekonać do zakupu. On oczywiście jest bohaterem tej historii i podaje kontrargumenty na to, że no wiesz chciałbym, ale...
 12. Konkurs z EoE

  Firma Embassy of Elegance oraz Stowarzyszenie But w Butonierce zapraszają wszystkich zarejestrowanych użytkowników forum do udziału w konkursie! Zadanie konkursowe - polega na stworzeniu zabawnej historyjki, w której jesteś jednym z bohaterów i chcesz przekonać swojego forumowego Kolegę, aby zakupił kilka krawatów EoE, pomimo że, właśnie nabył nowy garnitur i zastanawia się, czy nie przełożyć zakupu na następny miesiąc. Forma dowolna: tekstowa, tekstowo-graficzna, w formie mini komiksu, itp. Liczymy na waszą kreatywność! Regulamin 1. Organizatorem konkursu jest firma Embassy of Elegance oraz Stowarzyszenie But w Butonierce. 2. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby zarejestrowane na forum przed ogłoszeniem konkursu. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Jury. 3. Każdy Uczestnik może zaprezentować tylko jedną historyjkę. 4. Prace konkursowe powinny zostać zamieszczone w wątku konkursowym. Organizator zastrzega, iż jednej osobie może przypaść wygrana tylko jednej nagrody. 5. Nagrody w konkursie: I miejsce – krawat 7-Fold II miejsce – krawat 3-Fold III miejsce – mucha * krawaty zostaną uszyte na indywidualne zamówienie z uwzględnieniem takich parametrów jak: szerokość, długość, wypełnienie, rodzaj tkaniny. W przypadku konstrukcji 3-fold nagrodzona osoba może również wybrać krawat z standardowej oferty, ** dowolna mucha z dostępnej oferty. 6. Zgłoszenia oceni i nagrody przyzna Jury w składzie: @waski @Whitesnake @Embassy of Elegance 7. Konkurs rozpoczyna się dnia 10.03.2017 r. z chwilą ogłoszenia na Forum i trwa do dnia 20.03.2017 r. do godziny 23:59:59. 8. Wyniki zostaną ogłoszone w wątku konkursowym do dnia 23.03.2017 r. 9. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy powinni zgłosić się drogą mailową na adres: kontakt@embassyofelegance.com, w celu uzyskania informacji na temat odbioru nagród. 10. Fundatorem nagród jest firma Embassy of Elegance. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę. 11. Uczestnikiem Konkursu może być jedynie osoba pełnoletnia. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda rodziców lub opiekunów. Życzymy udanej zabawy!
 13. Embassy of Elegance

  Dzięki za opinie. Tymczasem powróciła bordowa fina i grossa. Dodatkowo wełna challis dostępna w standardowej ofercie: https://embassyofelegance.com/pl/c/WELNA-CHALLIS/136 jak również Prince of Wales i Shepherd's check: https://embassyofelegance.com/pl/c/SLUBNE/138
 14. Embassy of Elegance

  Dzięki Panowie - krawat na żywo robią wrażenie
 15. Embassy of Elegance

  Pracowity weekend - poniżej mała próbka z nowych tkanin
×