Skocz do zawartości

Krótkie pytania - krótkie odpowiedzi


Gość Nereusz

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, nebhe napisał:

Mam identyczny sweter tylko z Hackett London, kupiłem kiedyś na zalando lounge w dobrej przecenie rzędu >60% dwie sztuki, jeden bodajże wełna, drugi wełna+jedwab. W takiej cenie jaka była żałuje że nie wziąłem więcej.

dzięki, muszę obejrzeć jeszcze tego producenta w takim razie

W dniu 24.09.2020 o 01:10, Kyle napisał:

Na allegro mogą być sprowadzane z outletów z US (nie wiem, przypuszczam, podróby też mogą być), miałem kiedyś stamtąd tego typu sweter, wtedy można było kupić po 20-30 dolarów (jakość zresztą adekwatna). W US jest nadto sporo różnych wersji z "Ralph Lauren" w nazwie, rożne wypusty specjalnie dla Macy's itd., bywają w cenach naszych niedrogich sieciówek.

dzięki. czyli jednym słowem nie warto - pooglądam jeszcze w takim razie wyprzedaże w stacjonarnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2020 o 19:10, Nawrot napisał:


Moje są na gumowej podeszwie i zdecydowanie nie jest to Artista (a oznaczenie na to wskazywało). Mimo to i tak świetna okazja i jestem bardzo zadowolony.

 

@Nawrot

Dziś na Instagramie TLB pojawiła się zapowiedź nowego modelu z serii Artista - wygląda że to dokładnie ten sam który kupiliśmy. 

Co ciekawe, szyte są na zupełnie nowym kopycie Velazquez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, widziałem te buty. Bardzo bym chciał, żeby tak było, ale mam poważne wątpliwości na podstawie słabego zaokrąglenia podeszwy (a to wyróżnik Artisty). Mogę się oczywiście mylić, bo nie miałem nic z Artisty w rękach, wnioskuję jedynie na podstawie zdjęć. Najwięcej powinno wiedzieć @saphir.pl, ale mi Pani przez maila nie potrafiła powiedzieć nic o kopycie 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robicie z produktami, które mają się kurczyć w praniu? Zanosicie je od razu do krawca w celu przeróbek? Pierzecie po prostu parę razy? Zakupiłem popover MT o którym było gdzieś wspominane że się kurczy się 3 trzech pierwszych praniach, a rękawy są za długie i zastanawiam się co z nim zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2020 o 16:26, MrAeonam napisał:

Zaryzykowałem i użyłem Tarrago Leather Balm. Efekt jest bardzo dobry, balsam wchłonął się równomiernie, nie ma żadnych przebarwień, a sama skóra jest nawilżona. Dodatkowo preparat ma bardzo przyjemny zapach (przyjemniejszy niż Saphir Renovateur).

Polecam!

W związku z pogorszeniem pogody i częstymi opadami deszczu chciałbym zabezpieczyć kurtkę przed wilgocią. Czy do kurtki skórzanej można użyć Tarrago Mink Oil? Jeśli nie tłuszcz to co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, metius said:

Czy ostatnio ktoś składał zamówienie w Benevento? Jak z czasem realizacji?

Zamawiałem u niech 2 miesiące temu 4 sztuki. Praktycznie zero kontaktu. Dostałem nie to co zamówiłem a jedna para do tej pory nie przyszła. Na maile nie odpisują. Telefonu nigdzie nie ma podanego. Dopiero jak napisałem do nich na Facebooku to wysłali mi maila ze zwrotnym listem przewozowym, tylko że nawet nie zapytali się czy adres jest aktualny... Po tym kontakt się znowu urwał i ostatniej pary dalej nie widziałem. Przelewu ze zwrotem też jeszcze nie dostałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania odnośnie koszul marki Charles Tyrwhitt.

1) Czy ich slim fit jest bardzo slim czy raczej coś na wzór athletic/modern fit? Mam dość szerokie barki/wąską talię i szukam czegoś w miarę dobrze dopasowanego w MTM. Nie musi być to idealny krój, chodzi o to żeby nie było za wąsko w ramionach (nie krępowało ruchów) i w miarę dobrze w talii. Ewentualnie talię poprawię u krawcowej.
2) Ma ktoś koszulę CT, rozmiar 16inch, rękaw 34inch, krój Slim Fit? Jeżeli tak, to czy byłby wykonać dla mnie kilka pomiarów? 
3) Czy przy kołnierzyku w koszulach innych marek 40 należy wybrać 16 w CT?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.