Jump to content

dblmonk

Użytkownik
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22

About dblmonk

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

225 profile views
 1. Posiada ktoś z Was polówkę od Sunspel "Men's Cotton Piqué Polo Shirt" https://www.sunspel.com/euro/mens-cotton-pique-polo-shirt-navy-mpol1028.html Zastanawiam się jak wygląda jakość i rozmiarówka w rzeczywistości. Dawno temu mierzyłem ich rzeczy i były wąskie i długie. Z drugiej strony myślę nad zamówieniem polówek od Uniqlo i nie wiem czy jest sens płacić kilka razy tyle za Sunspel jeżeli ich jakość jest porównywalna do tej z Uniqlo.
 2. Wools Boutique - świetne krawaty F.Marino, kurtki Valstar, spodnie Rota Sartoria Ripense stale poszerza asortyment RTW (należy się umówić tel.) Velasca - buty Talarico - krawaty (szczególnie popularny był ich wzór tricolore, który nosił premier Conte, Lapo Elkann i wiele innych znanych ludzi) Davide Cenci - multibrand z włoskimi markami typu Tod's, Incotex, Jacob Cohen, Altea itp. Wild bunch - multibrand z ciekawą selekcją włoskim firm, mniej znanych od powyższych Tod's, Incotex, Luigi Borrelli, Fay - sklepy oficjalne
 3. Całkowicie nie podoba mi się ten element. Zaburza mi estetykę i jest bezużyteczny.
 4. Poszukuję płaszcza przeciwdeszczowego w stylu Coherence Monocle. Koniecznie bez paska przy rękawie. Macie doświadczenie z rozmiarówką Coherence? Ew inne propozycje firm? Ktoś szyje takie płaszcze przeciwdeszczowe w Polsce?
 5. Luigi Borrelli, Kiton, Richard J Brown - w ich jeansach masz często zaprasowanie w kant. Borrelli wychodzi chyba tylko z kantem, więc nie jest to jakaś nowa instagramowo-japońska moda. Kanty w Kitonie pamiętam jeszcze sprzed x lat. Reszta to kwestia gustu.
 6. Ja się wyłamię i jestem na tak. Sam osobiście nie zaprasowuję, ale "gdy takie już są", np. często Borrelli zaprasowuje jeansy w kant, to nie mam oporów żeby w ten sposób je nosić. W Polsce nie widziałem żeby ktoś zaprasowywał, ale we Włoszech już tak.
 7. Nowa firma z minimalistycznymi sneakersami. https://vekla.store/collections/sneakers Nie posiadam, ale zapowiadają się nieźle.
 8. Z niższej półki cenowej polecam Loake Pimlico
 9. Antoni Wielądek, Świdnicka 39, tel 502 591 345
 10. Sartolane w tym stylu paski. Zapytaj ich czy zrobią Ci czarny.
 11. Moim zdaniem "nic nie dają". To aktualnie panująca moda na krótkie marynarki i wąskie klapy, co z kolei ma związek z robieniem wszystkiego w wersji slim/skinny. Poza tym całość musi jakoś korespondować ze szczupłą sylwetką modeli i wąskimi krawatami.
 12. W MTO wybierasz konkretny model z kolekcji, rozmiar i możesz dokonać jakieś niewielkie zmiany, natomiast w MTM masz o wiele szerszą możliwość personalizacji i zmian, można powiedzieć, że tworzysz produkt od A do Z, a następnie miara jest zbierana na podstawie poprawek z gotowych szablonów - marynarek, spodni itp.
 13. Niestety dalej czekam...akurat mam właściciela "w znajomych" i dopiero dzisiaj doprosiłem się odpowiedzi, ponieważ bezpośrednio zwróciłem się o info w sprawie zamówienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.