Jump to content

Pako

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Pako

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. Tak jak koledzy wyżej, jestem za zakładkami na zewnątrz.
 2. Czy w planach na ten sezon jest jeszcze jakiś płaszcz ?
 3. Około dwóch lat temu kupiłem niebieską i białą koszulę z kołnierzem półwłoskim, która była z bawełny dwuskrętnej, wtedy były w promocji i zapłaciłem około 100 złotych za sztukę. Pozytywną stroną jest bawełna „nawet przyjemna w dotyku”, a negatywy, które zauważyłem, to szerokść koszuli w przedramionach, które są ciasne i wyłogi kołnierza, które nie chowają się pod marynarką. Nie jestem koneserem koszul, ale moim zdaniem lepiej zamówić koszule od CT, dopłacić trochę pieniędzy, ale mieć lepszy produkt. 😊
 4. Ależ nie chciałem absolutnie projektować na kogoś Twoich doświadczeń. Zauważyłem jedynie, że dana pracownia nie ma założonego wątku na forum - co jak się okazało, było tylko moim wymysłem, bo wątek istnieje, ale w skromnej formie.
 5. Jest jeszcze w Warszawie Atelier Zabłotny, czy korzystał ktoś z ich usług ?
 6. Aż tak dokładnie mi nie chodziło, aby było „Winter 88”, chciałem się dowiedzieć jak rozróżniać kolekcje całoroczne i jesienno- zimowe. 😊
 7. Na myśli miałem kolekcję odnośnie pory roku, choć data może byłaby pomocna w tej sytuacji.
 8. Czy widnieje gdzieś na metce z jakiej kolekcji pochodzi dany garnitur ?
 9. Świetny płaszcz, gdzie można taki dostać ? 😉
 10. Macie jakieś sprawdzony sklep, gdzie można dostać jakościowy golf ? Budżet, to 300 zł.
 11. Kupiłem koszulę i lekko odczuwam, że jest ciasna w kołnierzyku. Czy przesunięcie guzika rozwiążę problem ?
 12. Wyższy wzrost w marynarkach jest dopiero od rozmiaru 48, a Lazio jest bardziej obszernym modelem niż Washington, więc pozostanę przy tym drugim.
 13. Przyszły dziś do mnie garnitury i potrzebuję porady. -Lazio rozmiar 46 Washington w "żabie oczko" rozmiar 48
 14. Próbowałeś z jakimś innym fasonem np. Washington ?
 15. Witajcie, zastanawiam się nad kupnem granatowego garnituru z SuSu, aby zaoszczędzić czas i uniknąć błędów zwracam się z prośbą o pomoc. Mam 184 cm wzrostu i ważę 75 kg, fit finder wylicza, że powinienem mieć r. 46. Zastanawiam się nad trzema fasonami: Lazio, Washington i Havana. lecz obawiam się, że Havana i Lazio może być trochę przykrótka. Czy przy tej wadze i wzroście warto się zastanawiać nad r. 94 ??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.