Jump to content

Pako

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Pako

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupiłem koszulę i lekko odczuwam, że jest ciasna w kołnierzyku. Czy przesunięcie guzika rozwiążę problem ?
 2. Wyższy wzrost w marynarkach jest dopiero od rozmiaru 48, a Lazio jest bardziej obszernym modelem niż Washington, więc pozostanę przy tym drugim.
 3. Przyszły dziś do mnie garnitury i potrzebuję porady. -Lazio rozmiar 46 Washington w "żabie oczko" rozmiar 48
 4. Próbowałeś z jakimś innym fasonem np. Washington ?
 5. Witajcie, zastanawiam się nad kupnem granatowego garnituru z SuSu, aby zaoszczędzić czas i uniknąć błędów zwracam się z prośbą o pomoc. Mam 184 cm wzrostu i ważę 75 kg, fit finder wylicza, że powinienem mieć r. 46. Zastanawiam się nad trzema fasonami: Lazio, Washington i Havana. lecz obawiam się, że Havana i Lazio może być trochę przykrótka. Czy przy tej wadze i wzroście warto się zastanawiać nad r. 94 ??
 6. Cześć, podłączam się pod temat kamizelek. Interesuje mnie ciemnoszara i wybrałem dwie ze strony SuSu. - https://eu.suitsupply.com/pl/waistcoats/szary-kamizelka/W180101.html?cgid=Waistcoats&prefn1=colorID&prefv1=grey&pdp=true - https://eu.suitsupply.com/pl/waistcoats/ciemnoszary-kamizelka/W190102.html?cgid=Waistcoats&prefn1=colorID&prefv1=grey&pdp=true Co sądzicie ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.