Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji zapytam , wymiary garniturów są zgodne z tabelą ? Czy to loteria ? Ostatnio jak zamawiałem marynarkę Havana , rozmiar 54 był wielkości 52 
Trochę loteria, bo w outlecie masz misz masz wypusty kolekcji z różnych lat, a co za tym idzie nie zawsze się zgadza rozmiarowka.
W moim przypadku starsze wydania koszul w rozmiarze 38 leżą jak należy, za to obecnie musze kupować 40stke.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, babicz999 napisał:

A jak oceniacie jakosciowo buty od susu?
Na stronie poza rodzajem skóry oraz metody szycia Blake nic nie ma.

Osobiście mam podwójne czarne monki. Niestety, jakość skóry jest dość kiepska i w wielu miejscach zrobiły się okropne wgniecenia. Nie polecam, zwłaszcza za pełną cenę. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, alabuz napisał:

W ostatnich latach zawsze cos dorzucali w trakcie, więc warto obserwować.

W poprzednim outlecie z tego roku sporo rzeczy dorzucili. Nie wiem tylko czy były to nowe czy szybkie zwroty. 

Tutaj przy dostawie określonej na tak duży okres czasu jakby mieli uzupełnić outlet to raczej o nowe pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy zawodowej ciekaw jestem, jak dobierali grupę odbiorców tego alertu 48. Sam na przestrzeni ostatnich 4 lat zrobiłem 4zamowienia, zawsze zostawała u mnie przynajmniej połowa produktów, no i na ostatni outlet też dałem się złapać. Teoretycznie idealny kandydat do marchewki pod tytułem "wczesny dostęp dla Ciebie", a mimo to nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Manolete napisał:

Z perspektywy zawodowej ciekaw jestem, jak dobierali grupę odbiorców tego alertu 48. Sam na przestrzeni ostatnich 4 lat zrobiłem 4zamowienia, zawsze zostawała u mnie przynajmniej połowa produktów, no i na ostatni outlet też dałem się złapać. Teoretycznie idealny kandydat do marchewki pod tytułem "wczesny dostęp dla Ciebie", a mimo to nic. 

Dostałem maila o wczesnym dostępie, a zrobiłem na przestrzeni ostatnich 4 lat zdecydowanie więcej zakupów niż Ty (aż ciężko zliczyć), więc może kierowali się wartością zakupów? Skoro wydałem u nich kwotę XXXXXzł to wychodzą z założenia, że będę w stanie wydać kolejne XXXXzł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mieliście może problem z logowaniem się do outletu?
Złożyłem zamówienie, zapłaciłem przez PayPal, ale nie otrzymałem żadnego potwierdzenia od SuitSupply.

W historii zamówień również nie ma tego produktu, za który dziś zapłaciłem.

Dodatkowo mam problem z logowaniem i muszę ciągle resetować hasło. Zastanawiam się, czy nie padłem ofiarą jakiegoś phishingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.