Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, panmlody napisał:

Problem w tym, że nie jestem szczupły :) Moja waga to 90kg, stąd duża klatka, ramiona i uda, a relatywnie wąska talia czy pas. "Skutki uboczne" aktywności fizycznej. Przykładowo model Washington aby pasował w udach musiałbym wziąć w rozmiarze 110, tylko wtedy mam wiele cm za dużo w pasie czy biodrach, nie mówiąc już o rozmiarze marynarki. Przejrzałem wszystkie modele i wydaje mi się, że żaden przynajmniej w spodniach nie przewiduje dużych ud, przy pasie ok 90-92cm. Chociaż chciałbym się mylić :)

Przepraszam, moja wypowiedź była skierowana do @Odie111.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, TomaszTomasz napisał:

Czy modele marynarek SS, które są teraz w przedsprzedaży później zdrożeją?

 

19 godzin temu, Hargin napisał:

Nie. Chyba, że SuSu zmieni przelicznik € vs. Zł.

Niby nie powinny, ale np. ja zamówiłem sobie Lazio (3 częściowy) za 1399 zł, a teraz jest za 1769 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z longami to ja mam taki, ze te najwezsze (94) sa wciaz minimalnie za szerokie w ramionach (tak np. bylo kiedys z havana, ktora kupowalem z outletu).

No i rekawy sa przydlugie jak na dla mnie... Wiec mam wybor albo miedzy przykrotka marynarka (dobra w ramionach i talii) albo marynarka o dobrej dlugosci ale za to nieco za szeroka i z dlugimi rekawami... ech... A jak wiadomo, ramiona sa problematyczne do przrowbki...

Chociaz troche ostatnio przytylem to moze te longi nie beda juz az tak obszerne jak kiedys :P Chyba nie pozostaje mi nic innego jak sprobowac organoleptycznie :)

 

Swoja droga - ktos sie orientuje o co chodzi z tym rozmiarem 90? Pojawia sie w tabeli rozmiarow (i nawet mialby szanse paswoac) , ale przy zakupie juz nie da sie wybrac z rozwijalnej listy rozmiarow. Nawet nie ma informacji ze "niedostepny"... Po prostu nie ma takiej opcji i juz. Napisalem do SuSu pytanie ale poki co nie mam zadnej odpowiedzi... Zamierzaja taki wprowadzic w najblizszej przyszlosci, czy to jakis blad?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, pawelradzio napisał:

Czasem się nie uda tak jakbyśmy chcieli. Kiedyś w outlecie kupiłem garnitur, zapłaciłem. Następnego dnia zadzwonili do mnie z SuSu, że jednak go nie ma i tym sposobem wtopiłem parę złotych w przewalutowanie :P

Trzeba zawsze ich "cisnąć". W podobnej sytuacji, ale sprawa dotyczyła krawata z outletu, wywalczyłem możliwość wybrania dowolnego modelu z bieżącej oferty w cenie wyprzedażowej (przyjechał 7-fold :) ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla bardziej typowych/standardowych modeli jest szansa (Napoli, niektóre Havany np. traveller). Pozostałe, typowo sezonowe modele nie wracają (chyba, że ze zwrotu klienta). Warto zapytać konsultanta, bo zdarza się, że dany egzemplarz wisi gdzieś w salonie i z dużym prawdopodobieństwem go sprowadzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chcę Was przestrzec, żebyście być może uniknęli rozczarowania, którego dzisiaj doświadczyłem. Rano odebrałem przesyłkę z marynarką z nowej kolekcji SuitSupply: http://eu.suitsupply.com/pl/jackets/havana-szary-kratka/C1010.html?cgid=Jackets

Odruchowo sprawdziłem skład materiału opisanego na stronie "alpaka/wełna - mieszanka". Okazało się, że zapomniano wspomnieć o dodatku 15% (!) poliamidu. Gdy to zobaczyłem, poczułem się  jak naciągany przez prymitywnego oszusta biorącego pieniądze za wełnę a dostarczającego plastik.

Z oferty SuSu korzystam od lat. Produkty są różne - niektóre lepsze, niektóre gorsze. Trafiają się wpadki (gorszy materiał, gorsze wykonanie, nietrzymanie rozmiaru), ale mam też kilka marynarek, które naprawdę lubię. Dzisiejsze odkrycie bardzo mnie zaskoczyło i jest jednak wielkim rozczarowaniem marką.

P.S. Na szczęście samopoczucie poprawiła mi osoba, która patrząc na zdjęcia z kampanii reklamowej kolekcji jesiennej powiedziała" " po prostu naukowcy SuitSupply wynaleźli plastik" ;-)

zdjęcie-20 (2).jpg

zdjęcie-21 (2).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być ze strony SuSu dalszy ciąg doskonalenia "włoskiego sznytu" - Włosi niekiedy stosują sztuczne dodatki nawet w ręcznie wykańczanych marynarkach za ponad 1000 euro ;-)

A tak serio, to wspomniane podejście Włochów wcale nie jest głupie. Przejmowanie się dodatkiem sztucznego włókna jest nieco bez sensu w tej klasie produktu, co SuSu - marynarka w technologii "half-canvas" to tyle samo, co marynarka "half-fused" czyli tak naprawdę ma całkiem sporo sztucznego włókna przyklejonego z przodu do owej "czystej wełny 120s" czy czegoś tam. Parę procent poliamidu w tkaninie Wam straszliwie przeszkadza, a podklejona plastikowa skorupa z przodu już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziko nie zrozumiałeś intencji. Sprawa dotyczy informacji, którą otrzymuje klient. Jeśli kupuję produkt opisany jako mieszanka alpaka/wełna to taki skład, a nie inny, spodziewam się otrzymać. Jeśli będę miał chęć na marynarkę z dodatkiem sztucznego materiału w SuSu, będę zmuszony odpytać konsultanta.  

Poza tym, skoro dodatki polamidu są efektem "włoskiego sznytu", to powinni się tym chwalić, a nie ukrywać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.