Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

"czy też upomnieć się o trochę inną reakcje"

 

O to tylko mi chodzi. Reasumując wygląda to tak jakbyś chciał dostać ten bon na 50 euro.( wspominasz o harginie) Mówię z tych najdroższych mając na uwadze, że z założenia  są dla  nich cenniejsze bo droższe. Sam zapewne inaczej się obchodzisz z rzeczami droższymi za które kupę kasy wydajesz aniżeli z czymś za co dałeś grosze.Nie mam na celu nikogo obrażać. Naturalnie też nie ze wszystkiego jestem zadowolony jeśli chodzi o susu wiem np że paska (urwała się sprzączka  po 2 założeniu) szelki od razu odesłałem bo miały skazę  już tam nie kupie. Ale nie oczekuję za to bonów  A co Ci ma powiedzieć hargin -Ja dostałem, upominaj się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@50groszy

Chyba różnimy się w jednej kwestii: moim zdaniem nie można do jednego worka wrzucać wszelkich przypadków w postaci 'otrzymałem wadliwy towar więc dokonuję zwrot towaru'. W szczególności, kiedy przez tą wadę doznamy pewnych niekomfortowych sytuacji. Mój przypadek opisałem wcześniej, a wspomnianemu przez Ciebie użytkownikowi - jeśli pamięć mnie nie myli - rozerwały się spodnie w dość niefortunnym momencie. Płacąc już całkiem spore pieniądze za tego typu rzecz oraz poprzez gwarantowaną przez sprzedawcę jakość towaru, SuSu daje w pewnym stopniu rękojmie (oczywiście w znaczeniu potocznym), że właśnie nie dojdzie do takich nieszczęśliwych przypadków.

Dla mnie sprawa jest już zamknięta - możliwe, że mój pierwszy mail do SuSu był po prostu zbyt lakoniczny. Po wysłaniu drugiego maila, w którym dokładnie opisałem sytuację, przeprosili i przyznali mi gift kartę; w złotówkach, więc nikt nie może mi zarzucić, że rzuciłem się na "bon z euro" ;)

Mówiąc krótko, SuSu zachował się fair.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym zapytać Kolegów czy użytkownicy używający garniturów tej marki z wełny 120's Guabello potwierdzą łatwość gniecenia się materiału. Porównując do innych moich garniturów (Oscar Jacobson, Crombie czy Bytom, a nawet Newmen) ta łatwość gniecenia jest dość rozczarowująca. Oczywiście nie chcę porównywać marek a jedynie upewnić się, że wełna od tego dostawcy tak ma i starać się zamówić np. Vitale Barberis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj płaszcz w susu w tym samym rozmiarze co noszone havany (chciałem zamówić ten i większy o jeden rozmiar, ale niestety się wyprzedał). Wg informacji, które dostałem w potwierdzeniu powinien dotzeć do mnie w środę, napiszę wtedy jak to wygląda w przypadku tych samych rozmiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój wniosek to wystandaryzowanie rozmiarówki. Kiedyś rozmiar S nie był odpowiednikiem M. Teraz różnica opiera się tylko na długości (wczesniej S był dodatkowo szerszy). Dziś np. 54 na szerokość równa się 27. Pewnie ujednolicenie nie dotknęło wszystkich rozmiarów, bo nie było to konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby do wycieczki kabrioletem (najlepiej klasykiem!) albo motorem (także klasycznym!). Albo wyprawa w góry, pod krawatem. W ogóle klimaty podróżniczo-motoryzacyjne z mocnym posmakiem retro.

Serio mówię :) 

Fakt, model w prążek był lekko przekombinowany (choć na pintereście czy instagramie można było znaleźć kilka ciekawych stylizacji), ale ten szary... Jeśli użyjesz kontrargumentu o małej grupie docelowej, dysponującej klasycznym cabrio lub motorem i zamiłowaniem do tradycyjnej/retro-elegancji, to się z Tobą zgodzę. Tyle, że klasyczny kabriolet lub motocykl z reguły sygnalizuje posiadanie grubszego od przeciętnego portfela. A ten pozawala na zakup czegoś odjechanego, niekoniecznie o szerokim, praktycznym zastosowaniu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2016 o 17:19, bart87 napisał:

Witam Szanownych Kolegów.

 

Czy któryś z Was mógłby pomoc w doborze rozmiaru garnituru? Mam spore wątpliwości i chyba nie dam rady samemu. Problem polega na tym, że moich wymiarów (jest trochę za dużo brzucha) nie da się przyrównać do rozmiarówki SS. 

Będzie to mój pierwszy poważny garnitur - czyli dla Was okazja wiadoma. 

Poniższe zdjęcia przedstawiają przymiarki garnituru Albione.

 

 

A poniżej zdjęta miara z klatki i pasa (odpowiednio 114 cm i 106,5 cm - nie widać dokładnie)

 

 

Najbliżej moim wymiarom do modeli (podane wymiary klatka/pas z rozmiaru 54):

- Sienna 119 cm / 107 cm

- Washington 118 cm / 106 cm

 

Pytanie czy te parę centymetrów w klatce w stosunku do pasa wykluczy mnie z posiadaczy garniturów z SS? Czy może będzie dało się to aż tak przerobić u krawca żeby pasowało? 

Mam spore wątpliwości więc proszę Szanownych Kolegów o poradę. 

 

 

 

Nie wiem, czy pytanie jeszcze aktualne: oczywiście, że można to poprawić. Na moje laickie oko - fałda poznańska i być może barki. Naciągasz tez chyba za wysoko na brzuch spodnie - patrząc po fałdach w kroku. Spróbuj je opuścić i skrócić minimalnie nogawki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aron napisał:

Taka ciekawostka:

http://eu.suitsupply.com/en/new_arrivals/soho-grey-plain/P4939.html

Na pierwszym zdjęciu nakładane kieszenie i brak manszetów. Na kolejnych zdjęciach, kieszenie bez patek i spodnie z manszetami. :)

Miałem sytuacje że koszula miała na zdjęciach kołnierz cutway taką zamówiłem.Koszula przyszła z kołnierzem klasycznym, potem zauważyłem,że zmienili zdjęcie właśnie na taki kołnierz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.