Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.08.2016 o 18:06, Hargin napisał:

oglądałem live garnitur @Wuj i być może defekt powstał wcześniej - tzn. garnitur był wcześniej mierzony przez osobę, która podczas przymiarek zbyt małego rozmiaru, postanowiła sprawdzić, czy się tkanina rozciągnie :-) tak to wyglada. Sam materiał jest delikatny i mimo podklejenia, może się ponownie rozejść przy mniej standardowym zakresie ruchów. 

 

Obsługę klienta SuSu trzeba cisnąć...

No i Kolega Hargin zasłużył radą, dotyczącą przyciśnięcia SuSu, na kolejną butelczynę:)

Napisałem do SuSu, że za długo się bawimy w dyskusje, że chciałbym już to zakończyć i wymienić garnitur, i że liczę, że taka firma zareaguje jak powinna... bla bla bla. Po 30 minutach dostałem maila:)

Thank you for your reply. Since you've purchased the suit only one month ago and this is the correct size for you I would like to offer you an exchange. Please be advised that I recommend another type of suit since this suit is made of a wool, silk, linen blend and this makes the fabric more fragile. A better option will be a 100% woolen suit for example. Please let me know for which suit you want me to create the exchange. In the original package you should have received a pre-paid UPS return label. This label should be attached to the box. For a pick up you have to contact your local UPS service but it's also possible to drop off the package at a UPS drop off point. Please note that the package cannot be shipped with DHL or any other shipper. In case you cannot find the return label, please let me know and we will resend it.

I już leci Lazio Blue Check. Dodatkowo termin dostawy w przedsprzedaży skrócił się z 29 września na przyszły tydzień. Magia, czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie "czarna magia" to dopasowanie SuSu :) 

Dopasowanie do sylwetki wynika z tabeli rozmiarów, a różnice w kroju są dość dobrze opisane. 

Lepiej samemu przestudiować te kwestie, niż zdawać się na forumowe rady-porady. Jedyny element nieopisany to wysokość guzika i w tej kwestii Lazio ma go ciut niżej niż Havana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy model York jest wycofany z "rynku polskiego" czy po prosty cały wyprzedany? Gdy naświetliłem swoje problemy z dopasowaniem w mailu do SuSu, w odpowiedzi polecili mi właśnie ten model - patrzę jednak, a na stronie nic nie ma. Mogę wyszukiwarką dotrzeć do opisu i wygląda na to, że mógłby mi pasować (choćby niżej umieszczony guzik - a czym mi mocno zależy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, artisan napisał:

No właśnie z tabeli wynika że wymiary sa te same, dlatego  pomyślałem że podpytam, może  ktoś  ma te dwa modele i ma porównanie empiryczne :)

- z tego co napisałeś wynika, że niespecjalnie się przyłożyłeś do analizy tabeli 

mam kilka Havan i Lazio.. oba modele fajne i równie pasują do sylwetki  :P 

 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  za informację :)

Z tego co  prześledziłem w tabelkach to przykładowe wymiary np dla rozmiaru 54 są następujące: ramiona 48, dł. pleców 78, klatka (Lazio 119, Havana 118), talia (Lazio 106, Havana 107) dł. rękawa 65,8.  Jak dla mnie (laika) praktycznie to samo.  Havana jednak będzie lepsza ze względu na mniejszą szerokość w klatce i większą w talii ;)

O takie wskazówki mi chodziło, dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesuje, co się dzieje z modelem York, to SuitSupply mi oficjalnie potwierdziło, że już nie będzie produkowany. Swoją drogą to trochę dziwnie (delikatnie rzecz ujmując) doradzają ich konsultanci, bo gdy dość szczegółowo wyłożyłem, że szukam modelu o możliwie najniższym dropie (różnicy góra-dół) to polecili mi York (który faktycznie był chyba najszerszy w biodrach w danym rozmiarze) ale też Lazio (które uchodzi za wyslimowane) a potem jak się skumali, że Yorka już nie robią, to polecili Athletic, który wydaje się być dokładnym przeciwieństwem tego, czego szukam :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dawno nie odwiedzałem strony SuSu i widzę, że spore zmiany - chociażby polski język i rozliczenie zakupów w polskiej walucie :)

Zastanawiam się nad zakupem modelu Sienna, jasnoniebieski, gładki:
http://eu.suitsupply.com/pl/suits/sienna-jasnoniebieski-gładki/P3994.html?cgid=Suits&srule=Color

Może ktoś z forumowiczów posiada i może opisać, jak ocenia go na żywo ?
Dodatkowo mam pytanie - czy jakość nadal jest tak samo wysoka, jak 2 lata temu, czy coś w tej kwestii zmieniło się na gorsze ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio też nie działała rejestracja zwrotu przez internet, ale tam na dole drobnym drukiem pisali, że wystarczy odesłać UPS-em z etykietą zwrotną bez rejestracji - tak zrobiłem, po trzech dniach był email, że zwrot dotarł, dzień później pieniądze wróciły na konto. Pewnie dopiero przy wymianie konieczny jest kontakt z obsługą klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie można płacić w euro. Kupujemy wirtualną kartę podarunkową korzystając z innej wersji sklepu (konieczny adres korespondencyjny - ale na ten nie będziemy nic wysyłać) i płacimy za nią w euro. Następnie korzystamy z tej karty, aby kupić przedmiot z już normalną wysyłką do Polski.

Wysłałem podobne pytanie do serwisu SuSu. Zobaczymy, co odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.