Jump to content

Kosiareks

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118

About Kosiareks

 • Rank
  Zwykły

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Szczecin / Warszawa

Recent Profile Visitors

789 profile views
 1. Kosiareks

  Alfred Sargent

  @bratdominik Dzięki za info - w AS normalnie mam 7.0, aczkolwiek dla kopyta 109 mam o pół większe. W takim przypadku na pewno te buty będą dla mnie za duże.
 2. 1. bratdominik 4 sztuki2. chylonczyk - 2 pary3. michau - 1 para4. Nowoanglik - 3 pary5. Kanapa - 1 para 6. Aras - 1 sztuka rozmiaru XL (41-46) oraz 3 sztuki rozmiaru M (do 41) 7. Kosiareks - a ja poproszę 2 pary (41-46)
 3. Kosiareks

  Yoox

  Mi zawsze zwracali całość.
 4. Kosiareks

  Alfred Sargent

  W porównaniu do 724 / 915, 109 mam o pół rozmiaru większe a i tak jest "na styk" jeśli chodzi o szerokość.
 5. SuSu chyba zmienił/ujednolicił kroje marynarek - nie ma m.in. hudsona. Nadto, te które wcześniej widniały jako hudson, aktualnie widnieją jako havana.
 6. Kosiareks

  TK Maxx

  W szczecińskim TK też były TODsy za 699, bodajże brązowe chukka w rozmiarze 6,5.
 7. @JDC wysłałem w wiadomości.
 8. @JDC Philip II, wciąż można je nabyć w Herringshoes w promocyjnej cenie.
 9. Szczecińska płytka chodnikowa. A w tle buty od AS.
 10. Kosiareks

  Alfred Sargent

  Bardzo Wam dziękuję za porady - wybrałem rozmiar 7.5. Na stronie Herring Shoes aktualnie można kupić model Philip II w przystępnej cenie (odrobinę wyższej w porównaniu z AFPOS) - jasnobrązowe mają dużo rozmiarów, czarne trochę mniej. Buty na stronie są trochę ukryte bo nie widnieją w zakładce AS, lecz w zakładce dotyczącej wyprzedaży.
 11. Kosiareks

  Alfred Sargent

  Czy kopyto 109 jest węższe w porównaniu do 724 albo yanko 915? Normalnie kupuję buty w rozmiarze 7,0, aczkolwiek przy meerminach (Hiro oraz Olfe) wolę o pół rozmiaru więcej z uwagi na szerokość - zastanawiam się, który rozmiar wybrać przy kopycie 109 AS. Może ktoś mógłby doradzić?
 12. Chyba rzeczywiście nie trzymają się rozmiarówki, zarówno co do koszul, jak i do marynarek. Moja marynarka w rozmiarze 50 jest w talii o jakieś 5-6 cm węższa od pierwotnie wskazanego przed producenta pomiaru, natomiast w koszuli mam odwrotną sytuację.
 13. Może ktoś wie, czy marynarki jednorzędowe z serii mr.vintage & lancerto można delikatnie poszerzyć w talii o 2-3 cm? Do krawca mogę się wybrać dopiero po terminie, w którym mogę dokonać zwrotu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.