Skocz do zawartości

Suit Supply


+Immune+

Rekomendowane odpowiedzi

Z tyłu te marynarki SS wyglądają na zdjęciach ok (zakrywają pośladki), ale z przodu na zbyt krótkie (nie dochodzą do linii krocza).

Poza tym guzik marynarki jest trochę powyżej talii, lepiej wyglądałby, gdyby był niżej. Wniosek jest prosty - 94 i 98 to lepsza opcja. Patrząc na to, ile trzeba zbierać na plecach w 50, pomyślałbym o 94 - chyba, że marynarka 48 jest gdzieś zbyt ciasna (w talii, ramionach). Próchnika sugeruję zignorować. Na 90% Napoli 94 to będzie Twój rozmiar.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9 lipca 2016 o 21:09, PantaRhei napisał:

chwalcie sie Panowie zdjęciami co upolowaliście, ciekaw jestem co oferował outlet :)

Marynarka leży swietnie tylko nie do końca przekonuje mnie wszycie rękawów z rulonikiem tworzącym sie na górze. Co sądzicie? 

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dczemierowski napisał:

Dla porównania garnitur firmy Albione , w którym moim zdaniem leży lepiej. W rzeczywistości kolor jest jaśniejszy (ciemny grafit). Nie pogardziłbym w tym modelu delikatnie szerszymi klapami.

 Jestem trochę w kropce. Z różnych, mało obiektywnych powodów czułbym się pewniej, kupując cos ze sprawdzonego i polecanego SS. 

albione1_przod.jpg

albione_tyl.jpg

 

20 godzin temu, dczemierowski napisał:

Panowie,

wcześniej w tym temacie prosiłem o radę odnośnie kupna garnitury na mój ślub. W końcu zamówiłem dwa garnitury Napoli, jeden w kolorze Navy Blue (rozmiar 50), a drugi grafitowy(rozmiar 48). Po lekturze forum, byłem bardzo dobrze nastawiony do SS i wierzyłem, że uda mi się za pierwszym strzałem upolować swój wymarzony garnitur. Jednak po przymiarce mam duże wątpliwości, czy to 'ten jedyny'. Chyba mam problem z dopasowaniem. Rozmiar 48 wydaje się trochę za mały. Spodnie zapinają się, ale widać, że pośladki są za mocno opięte. Rękawy za krótkie. Natomiast rozmiar 50 wydaje mi się odrobinę za duży? Bardzo nie podoba mi się jak układa się na plecach. Sam kolor jest bardzo ładny, w zależności od światła wypada raczej ciemniej niż na zdjęciu. Bardziej skłaniam się ku granatowemu, który jest też dużo droższy (chyba 1699PLN), czy krawiec coś tutaj zdziała, czy lepiej poszukać innego kroju/marki.

Będę wdzięczny za pomoc.

DSCF8376.jpg

DSCF8375.jpg

DSCF8335.jpg

Wg mnie spokojnie mozna granatowa marynarkę zwęzić szwem na środku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mów. Właśnie sam to zobaczyłem, jak użyłem zoom. W takim wypadku z tego co jest obecnie w SS, jaki model jest 'najbardziej' ślubny? Ja wytypowałem te dwa:

http://eu.suitsupply.com/en_GB/find-your-fit-average-classic/napoli-navy-plain/P2778.html?cgid=find-your-fit-average-classic

http://eu.suitsupply.com/en_GB/suits/sienna-blue-plain/P4886.html?cgid=Suits&prefn1=basicDessinSuits&prefv1=Plain&prefn2=color&prefv2=Blue&prefn3=lineID&prefv3=Red Line

Ten Napoli nie wiem czy nie jest przypadkiem błyszczący wtedy odpada. Będę jechał i tak do sklepu osobiście stwierdziłem, także chyba dopiero na miejscu po prostu wybiorę. Tak po zdjęciach ciężko wywnioskować.

#sko Ooo dzięki :), rzeczywiście to były York nawet zdjęcia te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chwp napisał:

Nic nie mów. Właśnie sam to zobaczyłem, jak użyłem zoom. W takim wypadku z tego co jest obecnie w SS, jaki model jest 'najbardziej' ślubny? Ja wytypowałem te dwa:

http://eu.suitsupply.com/en_GB/find-your-fit-average-classic/napoli-navy-plain/P2778.html?cgid=find-your-fit-average-classic

http://eu.suitsupply.com/en_GB/suits/sienna-blue-plain/P4886.html?cgid=Suits&prefn1=basicDessinSuits&prefv1=Plain&prefn2=color&prefv2=Blue&prefn3=lineID&prefv3=Red Line

Ten Napoli nie wiem czy nie jest przypadkiem błyszczący wtedy odpada. Będę jechał i tak do sklepu osobiście stwierdziłem, także chyba dopiero na miejscu po prostu wybiorę. Tak po zdjęciach ciężko wywnioskować.

#sko Ooo dzięki :), rzeczywiście to były York nawet zdjęcia te same.

To nie do końca York - jest węższy w talii.

Na ślub się nadaje - mam za 3 tygodnie i właśnie go ubiorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś przesyłkę z dwiema koszulami w niebieska kratę, bawełniana i lniana (15,5), na mój polski adres i nazwisko, jednak nic takowego nie zamawiałem. Po wyjaśnieniu sprawy, okazało sie, ze zamowienie należy do kogoś całkowicie innego. Wiec, jeżeli komuś z Was zaginęło coś takiego z outletu (zamowienie z data 5 lipca), paczka sie odnalazła.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.